Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarł Leszek Wdowiak, dyrektor Istytutu Medycyny Wsi

Utworzony przez ~ewa~, 17 lutego 2010 o 13:50 Powrót do artykułu
sumutne
Zaloguj się, aby oddać głos
0
[*][*][*]
0
Kondolencje dla rodziny.
0
Kondolencje dla rodziny. To bardzo smutna wiadomość,to był prawdziwy człowiek,wielka strata dla medycyny.
0
Wielka strata! Wspaniały człowiek,kolega,przyjaciel...
0
[*] Kondolencje dla Rodziny.
0
szkoda bardzo fajny człowiek ....miałam z nim zajęcia na uczelni w Rzeszowie...dobrze go wspominam ...bardzo wyrozumiały i sprawiedliwy;((
0
kakks1 napisał:
szkoda bardzo fajny człowiek ....miałam z nim zajęcia na uczelni w Rzeszowie...dobrze go wspominam ...bardzo wyrozumiały i sprawiedliwy;((
jakos mlodo umarL?
0
Wspaniały człowiek-bardzo współczuję rodzinie...
0
Zdawałam u Niego egzamin specjalizacyjny. Bardzo dobry, ciepły człowiek. Tak go zapamiętam. Świeć Panie nad jego duszą. Kondolencje dla Rodziny.
0
Napewno będę na jego pogrzebie może ktoś wie kiedy będzie ..? wiem tylko ze w środę ;O( kondolencje dla Rodziny
0
Gość beata napisał:
Napewno będę na jego pogrzebie może ktoś wie kiedy będzie ..? wiem tylko ze w środę ;O( kondolencje dla Rodziny
Pogrzeb prof Wdowiaka odbedzie sie w piatek 26.02.2010 godzina 13 na cmentarzu prz ul.Lipowej
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: