Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmarł Leszek Wdowiak, dyrektor Istytutu Medycyny Wsi

Utworzony przez ~ewa~, 17 lutego 2010 r. o 13:50 Powrót do artykułu
sumutne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kondolencje dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kondolencje dla rodziny. To bardzo smutna wiadomość,to był prawdziwy człowiek,wielka strata dla medycyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka strata! Wspaniały człowiek,kolega,przyjaciel...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] Kondolencje dla Rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda bardzo fajny człowiek ....miałam z nim zajęcia na uczelni w Rzeszowie...dobrze go wspominam ...bardzo wyrozumiały i sprawiedliwy;((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kakks1 napisał:
szkoda bardzo fajny człowiek ....miałam z nim zajęcia na uczelni w Rzeszowie...dobrze go wspominam ...bardzo wyrozumiały i sprawiedliwy;((
jakos mlodo umarL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniały człowiek-bardzo współczuję rodzinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdawałam u Niego egzamin specjalizacyjny. Bardzo dobry, ciepły człowiek. Tak go zapamiętam. Świeć Panie nad jego duszą. Kondolencje dla Rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napewno będę na jego pogrzebie może ktoś wie kiedy będzie ..? wiem tylko ze w środę ;O( kondolencje dla Rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość beata napisał:
Napewno będę na jego pogrzebie może ktoś wie kiedy będzie ..? wiem tylko ze w środę ;O( kondolencje dla Rodziny
Pogrzeb prof Wdowiaka odbedzie sie w piatek 26.02.2010 godzina 13 na cmentarzu prz ul.Lipowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...