Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiana księży w lubelskich parafiach

Utworzony przez Gość, 22 czerwca 2009 r. o 23:42 Powrót do artykułu
a z Bełżyc Przech - proboszcz odchodzi na emeryturę a Wy nie wiecie??? hmmmmm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajta ich wszystkich do mnie... Do piekła. Ja ich wszystkich tam ... lucyfer
Ostatnio edytowany 23 czerwca 2009 r. o 13:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUCYFER napisał:
Dajta ich wszystkich do mnie... lucyfer
Oj Ty popaprańcu! Ale jesteś porąbany! Kto cię zrobił!!!!! Chyba jesteś tworem związku zoofilii!!!! A popatrz się w lustro!!!! Czy Twoim ojcem był człowiek? Po takim czymś to zgłoś się do Bakulitu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na mączkę dla zwierząt!!!!!!!!!1
Ostatnio edytowany 23 czerwca 2009 r. o 13:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże współczuje tym ludziom takiego księdza ;/ Był u nas księdzem ale też odszedł potem znowu gxzieś wyjechał teraz jak widzę wraca tak jakby na stare śmieci że tak powiem. To jest Koszmar nie ksiądz takie jest moje zdanie i wielu innych parafian z Piotrkowa. heh
Ostatnio edytowany 23 czerwca 2009 r. o 12:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kadry i mieszanie w nich to przedwakacyjna tradycja... jednym lepiej innym ciężej - tak to już jest... ... Zwróciłem uwagę na kilka nominacji Krzysiek Podstawka dostaje parafię... hmm w sumie to fajnie bo jakaś stabilizacja jest każdemu potrzebna a tu bedzie wreszcie gospodarzem... Parafia pw. św. Wawrzyńca w Czerniejowie nie jest może strasznie liczna - to 2 tys. wiernych i kościół malutki dosyć - aczkolwiek ładny: pw. św. Wawrzyńca w Czerniejowie a tu mozna poczytać o tej parafii: O parafi 1 o parafii 2 z pewnością nie bezproblemowa (wystarczy wspomnieć te pięć noworodków w beczce) i wymagająca cieżkiej pracy... ale też stosunkowo blisko domu rodzinnego i kurii... kuria być może zareagowała zdjeciem Krzyśka z dotychczasowych funkcji w związku z tz. "sprawą Agaty" proboszczowanie jest mniej mendialne z pewnością... zatem awans to czy zesłanie? moim zdaniem szef pozwala Krzyśkowi nieco od napastliwości odpocząć mając go jednocześnie w pobliżu... i myślę że to jednak nie jest zesłanie... a wogóle to Ks. Krzysztofie może zaprosisz do odwiedzin? w każdym razie Powodzenia! ... Ks. mgr Tomasz Milo u którego byłem na prymicji... Powodzenia! ... Ks. mgr Adam Jaszcz - Ucz się pilnie i nie daj się wrednemu Opusowi! niech Ci będzie cieplutko! ... Wszystkim księżom życze Wiele Błogosławieństw i obyście doczekali zniesienia celibatu ;-) Szczęść Wam Bóg!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIerwsza część artykułu do przyjęcia.Po co wstawki typu "decyzje personalne"?Czy to Dziennik Wschodni (d,SZtandar Ludu,organ KW PZPR) czy to lokalne wydanie gazetki parafialnej? Kto jest zainteresowany dezyzjami personalnymi (i tak nie podają prawdziwych powodów),może to wszystko przeczytać na stronie www kurii biskupiej w Lublinie. Czyżby wwakacje i nie ma co pisać?A może artykuł reklamowy (na koszt gazety oczywiście).Oj,gazeta zeszła na psy.Jeszcze trochę,to nikt tego nie będzie kupowal. Kiedyś tego typu gazety cięło się w odpowiedniej wielkości prostokąty i wieszalo w kiblu na gwoździu.Był z tego podwójny pożytek:sr.jący poczytał co nieco i później wytarł sobie tyłek (czasami zoostawały na tyłu czarn smugi po druku).Dzisiaj jest papier toaletowy i mało kto czyta gazetki parafialne,a już tyłka takim czymś nikt nie wyciera, Oj redakcjo,redakcjo......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GDZIE CI LUDZIE PRACUJĄ,KTO IM SKŁADKI PŁACI,,
Ostatnio edytowany 14 lipca 2009 r. o 16:59
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRA RADA napisał:
Oj Ty A popatrz się w lustro!!!! Czy Twoim ojcem był człowiek? Po takim czymś to zgłoś się do Bakulitu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na mączkę dla zwierząt!!!!!!!!!1
Ty dobra rada, jeśli w Polsce są tacy katolicy jak ty to ja wam współczuję. nie jestem wierzący,ale taki tekst do bliźniego nie przeszedłby mi przez klawiaturę. Ja się pytam ciebie marny pisarzu.Kto cię wychował na takiego drania, czy to ksiądz parafialny czy ojciec tak cię nauczył?
Ostatnio edytowany 14 lipca 2009 r. o 17:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwróciłem uwagę na kilka nominacji Krzysiek Podstawka dostaje parafię... hmm w sumie to fajnie bo jakaś stabilizacja jest każdemu potrzebna a tu bedzie wreszcie gospodarzem... Parafia pw. św. Wawrzyńca w Czerniejowie nie jest może strasznie liczna - to 2 tys. wiernych i kościół malutki dosyć - aczkolwiek ładny: z pewnością nie bezproblemowa (wystarczy wspomnieć te pięć noworodków w beczce) i wymagająca cieżkiej pracy... ale też stosunkowo blisko domu rodzinnego i kurii... kuria być może zareagowała zdjeciem Krzyśka z dotychczasowych funkcji w związku z tz. "sprawą Agaty" proboszczowanie jest mniej mendialne z pewnością... zatem awans to czy zesłanie? Tak o parafii w czerniejowie moze pisać tylko ktoś kto tak naprawdę jej nie zna. ludzie sa tu życzliwi a problemy maja takie jak wszedzie, to nie jest żaden zaścianek. a tragedia sprzed pięciu lat kładzie sie cieniem na wszystkich. "te pięć noworodkow" - nie traktujmy tego jak sensację! wszystko z tym związane we wszystkich wzbudza współczucie. nie jesteśmy ludzmi bez serca, nie trzba nad nami aż tyle pracować, nie mordujemy dzieci na szerszą skale. a ksiedza MARKA ŻYSZKIEWICZA szanuje tu każdy za jego życzliwość, podejście do ludzi i umiejetność gospadarowania KS PODSTAWKA wchodzi na gotowe ( kosciół jest po renowacji; ogrodzenie, dzwonnica, elewacje odnowione, parking utwardzony, cmentarz zadbany). Jeśli Ks. potraktuje to jako zeslanie to dziekuje. jeśli bedzie wspieral w malych acz prywatnych tragediach będę wdzięczna, jeśli umie kopac pilkę to jeszcze lepiej. Jednak KS.MARKA CIĘZKO MU BEDZIE ZASTAPIĆ A NA PEWNO NIE SPRAWI ŻE O NIM ZAPOMNIMU KS. MARKU POWODZENIA W NOWEJ POSLUDZE I WRACAJ CZASAMI DO NAS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ateista z wyboru napisał:
Ty dobra rada, jeśli w Polsce są tacy katolicy jak ty to ja wam współczuję. nie jestem wierzący,ale taki tekst do bliźniego nie przeszedłby mi przez klawiaturę. Ja się pytam ciebie marny pisarzu.Kto cię wychował na takiego drania, czy to ksiądz parafialny czy ojciec tak cię nauczył?
Nauczono go tego na spotkaniu atesitów:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parafianie chodelscy zawiedzeni, mysleli, że Ryśka Józek wymieni a tu klapa. Dochody parafii spore, Rycho Józkowi dobrze płaci i dalej będzie czesał swoich wiernych i tak od ponad 1000 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to całe "towarzystwo" trzeba nakarmić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Kurowie przydałby się energiczny wikary powiew świeżości- zrozumienia ludzi i nowych pieśni stagnacja,stare babki,wieczne ględzenie strofowanie i nauczanie-now NUDA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ateista z wyboru napisał:
Ty dobra rada, jeśli w Polsce są tacy katolicy jak ty to ja wam współczuję. nie jestem wierzący,ale taki tekst do bliźniego nie przeszedłby mi przez klawiaturę. Ja się pytam ciebie marny pisarzu.Kto cię wychował na takiego drania, czy to ksiądz parafialny czy ojciec tak cię nauczył?
Ty ateisto z wyboru!!!! Śmieszny jesteś? Moim wychowaniem to się nie zajmuj!! A czy jestem draniem to nie twoja sprawa!!!!! Zajmij się sobą!!!A jak masz dzieci to wychowaj ich na dobrych np. komunistów!!! Kolor czerwony no to ci pasuje!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie "Dobra Rada", a w czym Ci zawinili komuniści? Czyżby argumenty Ci się skończyły i zaczynasz takie głupoty gadać? A tak na boku, to powiem Ci, że jak na chrześcijanina to masz obskurny "język". Bardzo nieładnie, oj nieładnie tak grzeszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opodatkować ich dziadów ani złotówki nie dam Marczewski był w Krasniku to auto kupił później Serniki i dalej jedzie szoka czrna mafia a ci co się wypowiadają to ksierzą aby na internecie siedzą i gg i się smijeją z starych babek ale już im to się konczy jeszcze z 10 lat kościły puste!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jego Ekscelencja arcybiskup Józef Życiński ile wzioł za poświęcenie nowego mostu na Wiśle w Puławach ponoć 50 tys zł szok jakby babak usłyszła to by zł. nie dał na tace niech ratusz w Puławach powie ile zapłacił!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w czym Ci zawinili komuniści? Niczym, poza 120 milionami ludzi zgadzonych z tej ziemi przez ten zbrodniczy system totalitarny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stal napisał:
opodatkować ich dziadów ani złotówki nie dam Marczewski był w Krasniku to auto kupił później Serniki i dalej jedzie szoka czrna mafia a ci co się wypowiadają to ksierzą aby na internecie siedzą i gg i się smijeją z starych babek ale już im to się konczy jeszcze z 10 lat kościły puste!
Ale oni mają pieniądze z naszych podatków, to że im nie dasz to nic nie zmiania. Konkordat gwarantuje im pieniądze z budżetu. Polecam stronę www.racjonalista.pl Wyrzucić z Polski czarną mafie!!!! Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak o parafii w czerniejowie moze pisać tylko ktoś kto tak naprawdę jej nie zna. ludzie sa tu życzliwi a problemy maja takie jak wszedzie, to nie jest żaden zaścianek. a tragedia sprzed pięciu lat kładzie sie cieniem na wszystkich. "te pięć noworodkow" - nie traktujmy tego jak sensację! wszystko z tym związane we wszystkich wzbudza współczucie. nie jesteśmy ludzmi bez serca, nie trzba nad nami aż tyle pracować, nie mordujemy dzieci na szerszą skale. a ksiedza MARKA ŻYSZKIEWICZA szanuje tu każdy za jego życzliwość, podejście do ludzi i umiejetność gospadarowania KS PODSTAWKA wchodzi na gotowe ( kosciół jest po renowacji; ogrodzenie, dzwonnica, elewacje odnowione, parking utwardzony, cmentarz zadbany). Jeśli Ks. potraktuje to jako zeslanie to dziekuje. jeśli bedzie wspieral w malych acz prywatnych tragediach będę wdzięczna, jeśli umie kopac pilkę to jeszcze lepiej. Jednak KS.MARKA CIĘZKO MU BEDZIE ZASTAPIĆ A NA PEWNO NIE SPRAWI ŻE O NIM ZAPOMNIMU KS. MARKU POWODZENIA W NOWEJ POSLUDZE I WRACAJ CZASAMI DO NAS.
W żadnym wypadku drogi gościu nie traktuję parafii w Czerniejowie jako zaścianka... skad to przypuszczenie? ja mieszkam w parafi co ma 1000 osób... "pięć noworodków" i jeden rok wcześniej... - wiesz co to znaczy? to znaczy że do ludzi (oczywiście że nie wszystkich) trzeba dotrzeć bo to się nie bierze znikąd - nikt nie widzi, nikt nie słyszy, wszyscy w kościele? a Krzysiek o życie umie powalczyć... ... tragedia owszem, sensacja nieszczególnie... mordujecie dzieci na małą skalę? bo skoro nie na wiekszą? - nie pisz lepiej durnot bo przykro czytać... a pracować ciężko to po prostu trzeba w zyciu - inaczej człowiekowi odbija szajba i pisze że jest bosko bo nie modruje w większej skali... ks. Marka nie znam... fajny gostek - dobrze. taki los księzy że przychodza i odchodzą Ks. Marek był 9 lat teraz przychodzi następny... powitacie go jak? ... Krzysiek umie kopać piłkę i nie jest zadnym potworem tylko normalnym człowiekiem który dziwnie się ubiera (w czarne takie sukienki) poza tym jest prezbiterem... ja nie mam pojęcia jak on traktuje chyba pierwszą w życiu parafię ale nie sadzę by myślał że to zesłanie kiedyś dokonał wyboru i nie widzę niekonsekwencji... Ja piszę i zastanawiam się nad zesłaniem a ja nie nazywam się Krzysiek ino Przemek... ... no mniejsza z tym zresztą nie traktuję Czerniejowa jako zascianka i już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...