Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiana księży w lubelskich parafiach

Utworzony przez Gość, 22 czerwca 2009 r. o 23:42 Powrót do artykułu
Parafianka napisał:
Nie protestujecie przeciwko KS. Podstawce?? To dlaczego nie wpuściliście go dziś do Kościoła żeby odprawił Msze?? Mógł odprawić a wy na ten czas strajk zawiesić. Nie dopuściliście wiernych którzy chcieli w niej uczestniczyć?? To ma być wspólnota. Trochę opamiętania. Jak to strajk przeciwko Kurii to rozłóżcie swój biały namiocik pod Kurią to może i coś wskóracie.
PARAFIANKO MYSLE ZE TO ODWAG POWIEDZENIA WLASNEG ZDANIA ITEGO CO DOBRE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
WSTYDU NIEMASZ ZDZIRO
hmmm i tak wlasnie wypowiadaja sie ludzie uwazajacy sie za cywilizowanych.... zal jednak w naszej parafi idioci sa......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuluje się poprawnie należe do parafii tu zostałam ochrzczona tu uczęszczam na Msze Święte. A to ze mam inne zdanie od niektórych wcale mnie z naszej parafii nie wyłącza. Nie tańczę jak mi zagrają takie jest moje zdanie i mam prawo je wypowiadać. Wasze ataki na moją osobę wskazują tylko na brak kultury z waszej strony i mocnych argumentów za waszymi racjami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie zaprasza ani też nie zmusza do udziału w naszym proteście, więc po co głupie komentarze. Fakt jest taki, że nawet nasi politycy, ( tak bardzo potępiani przez niby tych najważniejszych w Kościele) dają nam prawo głosu i wyboru a nie narzucają z góry podjęte decyzje. Ludzie odczepcie się wreszcie od nas. Nie będziemy popierać głupoty a donosy piszą Ci którzy " modlą się pod każdą figurą a tak naprawdę mają diabła za skórą". Ci którzy się zbuntowali nie pisali donosów. A zresztą skoro biskup słucha głupich i bezpodstawnych oskarżeń to dlaczego tak mu kibicujecie? To wy się zastanówcie dla kogo wstyd. Na pewno nie dla nas, którzy walczymy tylko dla tych, których Kler omotał. POWTARZAM NIE WALCZYMY Z KS. KRZYSZTOFEM PODSTAWKĄ. Walczymy z niesprawiedliwością głowy diecezji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK WLASNIE JEST I POWINNO TAK BYC WSZEDZIE ZEBY LUDZIE WALCZYLI Z TYMI CO ROBIA ZLE GDZIE TERAZ JES BISKUP DLACZEGO NIE WYJASNI CALEJ SYTUACI CHCEMY KSIEDZA SPOWROTEM A NIE NASTEPNEGO NA POSADKE ZEBY KRADL I PRZEPIJAL NASZ MAJATEK DOSYC TEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parafianka napisał:
Tytuluje się poprawnie należe do parafii tu zostałam ochrzczona tu uczęszczam na Msze Święte. A to ze mam inne zdanie od niektórych wcale mnie z naszej parafii nie wyłącza. Nie tańczę jak mi zagrają takie jest moje zdanie i mam prawo je wypowiadać. Wasze ataki na moją osobę wskazują tylko na brak kultury z waszej strony i mocnych argumentów za waszymi racjami.
WIEC KOBIETO NIE MASZ POJECIA OCO TU CHODZI A CO DO ZDANIA WLASNIE MY JE WYGLASZAMY GLOSNO I DOBITNIE WIEC NIE PISZ O WSTYDZIE JAKI PRZYNIESLISMY BO TO JEST NASZ ZDANIE A ARGUMENTY MUWIA SAME ZA SIEBIE BO NASZ PARAFIA NIE JES DOMEM DLA ZDYMISJONOWANYCH DYGNITAZY KOSCIELNYCH POCZYTAJ A POZNIEJ GLOS TO SWOJE ZDANIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
PROSZE NIECH BISKUP ZABIERZE SZYMAŃSKIEGO Z NAŁKOWSKICH. MIESZKAM 9 LAT NA TYM OSIEDLU I TU SIE PROBOSZCZA NIE ZMIENIA, MIMO, ŻE UWIKŁANY W KILKA AFER FINANSOWYCH. PARAFIANIE Z CZERNIEJOWA- JESTEM Z WAMI. WALCZCIE O DOBREGO DUSZPASTERZA Z POWOŁANIA.
Dzięki! Takich osób nam potrzeba! Łączcie się z nami nie ma potrzeby obawiania się . Tam liczy się kasa a gdzie kasa tam nie ma sentymentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
hmmm i tak wlasnie wypowiadaja sie ludzie uwazajacy sie za cywilizowanych.... zal jednak w naszej parafi idioci sa......
KAWAL ZDZIRY Z CIEBIE SUKO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasz strajk po naszym Kościołem Biskupa obejdzie tyle co nic. To mu tak naprawdę nie zaszkodzi. Zaszkodzić mu może jednak zmiana decyzji. Jak wam bardzo zależy to naprawdę idźcie pod Kurie zrobi się wielki szum przyjedzie telewizja tam was dopiero zauważy i może w końcu wysłucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
KAWAL ZDZIRY Z CIEBIE SUKO
chyba nie rozumiesz idei tego forum nie oceniamy ludzi a juz napewno nie w ten sposob tylko wyrazamy opinie na tematy zaistnialej sytuacji a teksty tego typu to proponuje zachowac dla siebie bo one jedynie o twoim poziomie swiadcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parafianka1 napisał:
Wasz strajk po naszym Kościołem Biskupa obejdzie tyle co nic. To mu tak naprawdę nie zaszkodzi. Zaszkodzić mu może jednak zmiana decyzji. Jak wam bardzo zależy to naprawdę idźcie pod Kurie zrobi się wielki szum przyjedzie telewizja tam was dopiero zauważy i może w końcu wysłucha.
NIECHCEMY SZUMU CHCEMY KSIEDZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem swoje wy wiecie swoje i tak pozostanie. Mi obojętne który ksiądz proboszczem zostanie. Ale wkurza mnie zachowanie niektórych osób. Strajkujcie sobie, dla mnie taka forma strajku to żadne wyrażanie poglądów. A wstyd mi ciągle za niektórych. Miłych i spokojnych snów:) Zobaczymy co wskóracie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez szumu się raczej nic nie zdziałacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parafianka1 napisał:
Wasz strajk po naszym Kościołem Biskupa obejdzie tyle co nic. To mu tak naprawdę nie zaszkodzi. Zaszkodzić mu może jednak zmiana decyzji. Jak wam bardzo zależy to naprawdę idźcie pod Kurie zrobi się wielki szum przyjedzie telewizja tam was dopiero zauważy i może w końcu wysłucha.
Niestety po Kurię nie pójdziemy , ale co pani to przeszkadza . My nie chcemy być medialni , nam nie zależy na karmieniu redaktorów. Tu chodzi o coś więcej-niech nam nie narzucają własnej decyzji już kiedyś przeżywaliśmy rządy kleru w naszej historii prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parafianka napisał:
Ja wiem swoje wy wiecie swoje i tak pozostanie. Mi obojętne który ksiądz proboszczem zostanie. Ale wkurza mnie zachowanie niektórych osób. Strajkujcie sobie, dla mnie taka forma strajku to żadne wyrażanie poglądów. A wstyd mi ciągle za niektórych. Miłych i spokojnych snów:) Zobaczymy co wskóracie.
Chyba nie bylo juz innego sposobu aby zycinski wysluchal naszych petycji, a kazdy sposob walki o dobro (jesli nie robi sie krzywdy innym) jest dobry. Nam parafianom nie jest obojetne kto jest naszym proboszczem. A Tobie niech bedzie wstyd za siebie,a nie za innych:]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Niestety po Kurię nie pójdziemy , ale co pani to przeszkadza . My nie chcemy być medialni , nam nie zależy na karmieniu redaktorów. Tu chodzi o coś więcej-niech nam nie narzucają własnej decyzji już kiedyś przeżywaliśmy rządy kleru w naszej historii prawda?
Prawda ale wtedy to trochę inna sytuacja była. Biskup odpuścił, ale za każdym razem pewnie nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga "Parafianko" czytając Twoje posty mogę tylko Ci współczuć. Wstydzisz się za społeczność Czerniejowa, że ludzie w determinacji wzięli sprawy w swoje ręce i jeszcze śmiesz ich pouczać. A u diaska kim ty jesteś ! Widać, że masz problem sama ze sobą. Myślę, że jesteś nieszczęśliwa i stąd ten jad. Kobieto trochę skromności - zanim zaczniesz pouczać innych -pomyśl o sobie bo do doskonałości Ci daleko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Parafianka to pewnie podstawka za nią się podaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani mieszkańcy nie dajcie się !!! Jesteśmy z Wami !!! Podpisali: Ludność z Parafi Ćmiłów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba walczyć z tym ŻYDEM bo to co zdrobił to skandal w biały dzień, powinien delegacje przyjąć kim on jest nie nadarmo wyrzucili go znów do Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...