Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

zmiany

Utworzony przez solaris2284, 9 lipca 2011 o 10:38
Widzę,że niektórzy komentatorzy nie znają nawet topografii miasta,inni nie orientują się w aktualnych trasach linii KM,jak np.jeden inteligent dla którego 12 wciąż stoi w korku na Północnej przy Sikorskiego,kiedy ta od pewnego czasu śmiga przez Racławickie,ale do rzeczy.Wiadomo,że wszystkim nie da się dogodzić,chodzi mi o to,że jeśli nie mogę mieć bezpośredniego połączenia z punktu A do punktu B,bym miał możliwość wygodnej przesiadki,ale niestety mieszkając w okolicach Nałkowskich,Dziesiątej,Abramowic i chcąc dojechać do pracy w okolice Felina,Majdanka czy ul.Chemicznej poza 21,które w wersji mikrobusowej przed wakacjami z ówczesnym rozkładem było na styk pojemnościowo,teraz mani im się obniżenie częstotliwości,co wiązałoby się z tym,że spadłaby frekwencja,a następnie oczywiście likwidacja"nierentownej"linii.Poza tym CA2,które jest niby dla klientów,ale też jeździ co 70 min.i dopiero po 8mej rano.Pozostają niezbyt wygodne przesiadki w okolicach Ronda Lubelskiego Lipca i Parku Bronowice z koniecznymi spacerkami w dość odległe miejsce(1)lub przez poważne skrzyżowanie,przez które aby przejść zgodnie z przepisami należy zmarnować 5-7 minut(2).Dlatego wg mnie linia 55 mogłaby jeździć przez Pl.Bychawski jak jeszcze niedawno,by ułatwić przesiadkę z 3,17,25,27,29,73,45,160.Pomysł 159 uważam za deb***ny,bo po co na Tatary jeszcze jedna linia trolejbusowa,skoro 155 wystarczy.Za to zabranie 152 z Abramowic,kiedy obecnie 151 nie daje rady to już sprawa do prokuratora za marnowanie publicznych pieniędzy dla jakichś drętwych "fachowców"przez pajaców Pudłopodobnych z ZTMu.Planowanie ostatniego koszyka linii na 60 min to lekka przesada,o ile 85,78,73,19,50,12,27(po szczycie) to normalka56, 4, 11,21,16(bus)podłączyłbym do 74 i wersji 45min.8,25 zaś raczej włożył do 1,2,20...jako uzupełniającą.18 priorytetowa,a dlaczego nie 57,17,10,15.9 mogę zrozumieć,26 to oczywiste.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://forum.dziennikwschodni.pl/rewolucja-w-autobusach-w-lublinie-wstepny-projekt-zmian-t49133/page__st__60
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: