Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany kadrowe w lubelskim Ratuszu

Utworzony przez pogromca idiotów, 6 października 2009 r. o 08:32 Powrót do artykułu
Super! przypomina to nieco dział analiz w miejskim ośrodku pomocy rodzinie w lublinie. Nigdy nic się nie zgadza, plany i cyferki oderwane całkowicie od rzeczywistości ale przynajmniej paru pociotków ma dobrze płatna posadkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieki Bogu mam nadzieje ze to ostatnie juz zmiany kadrowego tych dzieci w piaskownicy. podsumujmy i zadecydujmy w kolejnych wyborach. ja juz zadecydowalem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wizje, plany i na tym się wszystko kończy. Może czas ustąpić miejsca młodym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wyborow POzostalo okolo 499 dni - tylko czemu ta kampania ma byc finansowana z naszych a nie kandydata pieniedzy? POwolanie bez konkursu i kwalifikacji, kolejny rzecznik prasowy, specjalista od budowy inwestycji ktorej wlasciciel woli zaplacic kare niz wywiazac sie z obietnic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znawcy z PO znają każdą dziedzinę życia obejmą każdy ,,stołek,, i zrobią to najlepiej ...... ale się czepiacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIERWSZA WIZYTA WŁODARZY MIASTA ODBYŁA SIĘ DO MIASTA WROCŁAW -DLACZEGO- ROBIĆ TAM JAK ONI TAM TAKICH ZMIAN NIE MA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam bardzo dobrze tego Dańkę.Koleś skacze z miejsca na miejsce i ze stołka na stołek.Obraca się w szemranym towarzystwie lubelskich hopsztaplerów, którzy szukaja przetargów i innych klimatów do wygrania i dorobienia się.Co do tej plazy co niby kierownikiem był to wielka ściema.Poprostu pod jego opieką była kontrola budowlana jednej ekipy-firmy, jakieś 10 osób max.Tamci pomagali mu w wykończeniu domu w Krasnymstwie a ten im za darmo kierował ich robotami.Wielki mi kierownik, co tylko szuka stołka aby zasiąść.HEHE, porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...