Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany kadrowe w lubelskim Ratuszu, ile zarobi rzeczniczka prezydenta?

Utworzony przez Aphodius alpinus, 8 lipca 2012 r. o 09:21 Powrót do artykułu
Ja mam mgr i jestem na bezrobociu od 2005, a więc ratusz i chrzaszcza mam w d**** i jadę na truskawki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś mnie to nie dziwi, że sznowny magister jest na bezrobociu.Dzieci w przedszklou wiedzą,że truskawki są w czercwu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle kasy będzie zarabiać i za co?! ja rozumiem że na stanowisku i musi mieć więcej od przeciętnego kowalskiego, ale bez przesady, z tej kwoty dali by na szpital czy podwyżkę w jaki.ejś grupie zawodowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakoś mnie to nie dziwi, że sznowny magister jest na bezrobociu.Dzieci w przedszklou wiedzą,że truskawki są w czercwu....
Ale dzieci w przedszkolu jeszcze biologii nie mają i nie wiedzą że istnieje gatunek lipcowy ( idealny na dżemy i wino ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukam pracy inż. ochrona środowiska + podyplomowe BHP (bez stażu) i to jest problem, pracowałem w kilku różnych zawodach ale nie w tym kierunku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie ma kompetencje pani rzecznik do pełnienia funkcji wiceprezydent????? Za co tyle pieniędzy?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Świestowski z Sobczakiem siedzą przed komputerem lewą ręką masując sobie nawzajem krocza a prawą eksplorując rozgrzaną do czerwoności klawiaturę produkując kolejne toksyczne posty;) w bezradności tyle zostało;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A jakie ma kompetencje pani rzecznik do pełnienia funkcji wiceprezydent????? Za co tyle pieniędzy?????
Kompetencji żadnych,ale chleją razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może będzie ją stać na lepszy tusz do rzęs,bo ciągle rozmazuje się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A jakie ma kompetencje pani rzecznik do pełnienia funkcji wiceprezydent????? Za co tyle pieniędzy?????
A jakie kompetencje miał Wysocki? Kobieta ma wyższe studia i sobie poradzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na szczęśćie nie należy do PO, przynajmniej niczego nie zepsuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jest z PO więc wlaśnie dlaczego zostala wiceprezydentem ? i dlaczego tyle zarabia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...