Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja mam mgr i jestem na bezrobociu od 2005, a więc ratusz i chrzaszcza mam w d**** i jadę na truskawki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jakoś mnie to nie dziwi, że sznowny magister jest na bezrobociu.Dzieci w przedszklou wiedzą,że truskawki są w czercwu....
0
tyle kasy będzie zarabiać i za co?! ja rozumiem że na stanowisku i musi mieć więcej od przeciętnego kowalskiego, ale bez przesady, z tej kwoty dali by na szpital czy podwyżkę w jaki.ejś grupie zawodowej
0
Gość napisał:
Jakoś mnie to nie dziwi, że sznowny magister jest na bezrobociu.Dzieci w przedszklou wiedzą,że truskawki są w czercwu....
Ale dzieci w przedszkolu jeszcze biologii nie mają i nie wiedzą że istnieje gatunek lipcowy ( idealny na dżemy i wino ).
0
szukam pracy inż. ochrona środowiska + podyplomowe BHP (bez stażu) i to jest problem, pracowałem w kilku różnych zawodach ale nie w tym kierunku
0
A jakie ma kompetencje pani rzecznik do pełnienia funkcji wiceprezydent????? Za co tyle pieniędzy?????
0
A Świestowski z Sobczakiem siedzą przed komputerem lewą ręką masując sobie nawzajem krocza a prawą eksplorując rozgrzaną do czerwoności klawiaturę produkując kolejne toksyczne posty;) w bezradności tyle zostało;)
0
Gość napisał:
A jakie ma kompetencje pani rzecznik do pełnienia funkcji wiceprezydent????? Za co tyle pieniędzy?????
Kompetencji żadnych,ale chleją razem.
0
Może będzie ją stać na lepszy tusz do rzęs,bo ciągle rozmazuje się.
0
Gość napisał:
A jakie kompetencje miał Wysocki? Kobieta ma wyższe studia i sobie poradzi.
0
na szczęśćie nie należy do PO, przynajmniej niczego nie zepsuje...
0
nie jest z PO więc wlaśnie dlaczego zostala wiceprezydentem ? i dlaczego tyle zarabia
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: