Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany na plebaniach w Archidiecezji Lubelskiej. Gdzie zmieni się proboszcz?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 czerwca 2016 r. o 20:03 Powrót do artykułu
W Piaskach była bardzo duża i głośna afera w tym roku z proboszczem ale on zostaje, szkoda proboszcza w Wygnanowicach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alikwidoują PEDO? to będzie chyba CUD!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ks. S... zna ktoś, zna......... 2tysiaki za ślub i gotowe ;) Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A którzy to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
No to niektórzy się spisali! Ksiądz z parafii pw. Św. Józefa w Puławach niedługo tu zabawił. Po bardzo uroczystym przyjęciu przez parafian nawet członkowie rady parafialnej nie zostali zaproszeni nawet na herbatę, nie mówiąc po ciastku dla pełnego kościoła wiernych. Późniejsze jego ruchy niestety ale nie przypadły do gustu mieszkańcom Puław,  Włostowic, Parchatki czy Skowieszyna. Kasa misiu kasa przysłoniła oczy plebanowi. Ksiądz nie słuchał słów swego patriarchy Franciszka tylko golił z kasy biedny naród. Dzięki Bogu, ks. Biskup posłuchał głosu ludu i przeniósł niechcianego i nielubianego proboszcza gdzie indziej, oby tylko sam zainteresowany wyciągnął z tego wnioski i nie został posunięty dalej na rubieże po roku czy dwóch.
Na Włostowicach to biednych raczej mało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) napisał:
zna ktoś ks adam sołtysiaka? jakies opinie o nim? został skierowany teraz do mojej parafi.
***pulawy-jozef.diecezja.lublin.pl/?p=1262
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Piask przechodzi wasz wikary z Puławach parafii św Józefa , mam nadzieję że lepsze są o nim opinie niż o proboszczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hfjhfjhfjhfkjfghg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pargniecie innej religii? Oto moja religia: wychodz z domu czysty i wracaj don czysty. Suplement. Robert nie trafia, ale skupia na sobie uwage przeciwnikow. Ale Robert nie umie oderwac sie od ostaniego obroncy, co nie podoba sie Wlodkowi Lubanskiemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pargniecie innej religii i wzmocnionej konstutucji? Oto moja religia i pierwsze prawo konstytucyjne: wychodz z domu czysty i wracaj don czysty. Suplement. Robert nie trafia, ale skupia na sobie uwage przeciwnikow. Robert nie umie oderwac sie od ostaniego obroncy, co nie podoba sie Wlodkowi Lubanskiemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to ma być ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb: Kz Nszz Solidarnosc Organistow (z do-PiS-kiem: 2; 3 i 4). Resztę obejmuje PiS – lamowska CENZURA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak miło że ks.Krzysztof zostaje w Stóży.Skromny i ludzki czlowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ks.Adam Sołtysiak nie został usuniety, nie bedzie  zdrowia marnował z rozpuszczonymi pracownikami kościelnymi. Wybrał spokój odchodzac z parafii.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OJ,oj przyjdzie proboszcz Stawinoga, to postawi niektorych "na nogi".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parafia w Zakrzówku nie ma szczęścia do dobrych kapłanów. Teraz trafil im się nie poczciwy człowiek 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o co mi do tego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to do poprzedniego postu to jest gazeta regionalna czy diecezjalnna ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qrwa co to ''gość niedzielny'' Na drzewo klechy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...