Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany na plebaniach w Archidiecezji Lubelskiej. Gdzie zmieni się proboszcz?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 czerwca 2016 r. o 20:03 Powrót do artykułu
Zainteresowany napisał:
W Zakrzówku biorą za pogrzeb 1000 a za pochówek i grób 3650 jak firma wjeżdża na cmentarz 100 zł. Razem prawie ok 5000. I to do ich kieszeni. Bez podatku. To jest chore
Firma wjeżdża na cmentarz to niech płaci!!! Robi biznes na cmentarzu, to niech dołoży się do kosztów utrzymania, przecież trzeba wywieść śmieci, wykosić alejki itp. A ile taki nagrobek kosztuje i ile ma zysku kamieniarz? To ci nie przeszkadza? Nie bulwersuje? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka strata dla Milejowa :(  :( Ks. Andrzej Juźko to wspaniały człowiek i duszpasterz. Chyba parafianie z Lubartowa wymodlili sobie takiego świetnego księdza:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a który nie ma? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podróżuje po południowej stronie Polski/najczęsciej po Małopolsce/, byłam w wielu, wielu kościołach na mszach i tam księza rozliczają  się przed parafianami z zebranych pieniędzy. Ksiądz poinformował z tej wsi dostał tyle pieniedzy a z innej tyle, na prad poszło tyle, na przedmioty do koscioła tyle, tyle jeszcze zostalo. Tak ostatnio rozliczał się proboszcz w parafii w Łomnicy - k/Piwnicznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWE CZY ABP KONSULTOWAŁ ZMIANY KOLEGÓW PO FACHU Z WIERNYMI DANEJ PARAFII??MNIEMAM,ŻE MIAŁ W NOSIE ICH ZDANIE!!TO JEST FEUDALIZM PO KATOLICKU,TYLKO W POLSCE!!WSZĘDZIE, NAWET WE WŁOSZECH, KOŚCIÓŁ JEST O LATA ŚWIETLNE OD NASZEGO!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyjedz do Włoch tam spełni się Twoje marzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda nie jestem z parafii milejow tylko sąsiedniej ks Andrzej to wspaniały ksiądz bardzo miły Ci którzy cieszą się z jego odejścia będziecie żałować bardzo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zzz raczej nie ma takiej osoby ktora cieszylaby się z odejścia księdza Andrzeja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze są te zaklamane faryzeusze. A ten w Zakrzówku to jak z sanhedrynu faryzeusz. Jemu to nawet źle z oczu patrzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Jaśku Mirku piszesz? Bardzo równy i poczciwy z niego chłopina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja. Konkretny to facet a moherom się nie podobało że miał swoje zdanie i nie dawał im zbytnio rządzić tak jak ich do tego przyzwyczaił Waldzio. Organista Tomcio ma na razie spokój :) . Ale mam nadzieję że kolejny proboszcz też go "doceni",bo grać kompletnie nie potrafi, no chyba że się nauczy - piosenkarz bez głosu i talentu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że ta menda z Ciechanek Łęczyńskich nie jest przeniesiony, kawał.. reszte sobie kazdy dopowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo, ze nie mam z nim (na szczęscie) kontaktu od lat, szczerze współczuję. baaardzo dziwię się, ze z nim Bp nie zrobil jeszcze porządku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z diabłem z cmentarza przy ul. Lipowej !!!!!!!!!!! Czyżby piekło dalej miało by być na ziemi ! ten podły i nieludzki typ winien być w piekle a nie na cmentarzu ! Eminencjo ratunku ! My starsi chcemy chociaż tam mieć spokój a ta kanalia jest gorsza jak kapo na Majdanku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale w Zakrzówku mamy szczęście chociaż do wikarych chodzi mi o Ks. Rybkę,Ks. Wójtowicza, Ks. Jóźwiaka aż szkoda że Ks. Rybki nie ma już z nami ale cóż decyzje biskupa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rada parafialna powinna in zajrzeć do kieszeni. To co wyrabiają w Zakrzówku z pieniędzmi to woła o pomstę. Sprawdzić mu te książki parafialna., Tam to mają biznes!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zebysta Wy ludzie wiedzieli na co te pieniądze idą. To bysta więcej nie dali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(do osób z Końskowoli) co sądzicie o waszym wikary Ks. Rybce pytam bo był kiedyś u mnie w Parafii i mnie ciekawi co u niego teraz słychać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ks Rybka i ks Kwiatosz, obydwaj byli w Zakrzówku To ks z powołania. Tęsknimy za nimi i czekamy. Może przyjdzie któryś na proboszcza do nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmieniają miejsce żerowania ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...