Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A dziaki parkingowe już wzeszły wraz z wiosną? Takie co stoja przy klepisku zwanym parkingiem i pobierają haracz sami nie racząc nawet wyrównać powierzchni....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
------------------------------ZACZNIJCIE OD OCZYSZCZENIA ZALEWU, BO ... ----------------------------- wokól chlewa robi się porządek gdy chlew jest czysty !. Ratusz miał miliony z DOTACJI "UE" na oczyszczenie i zagospodarowanie Zalewu Zemborzyckiego i Dąbrowy ....GDZIE SĄ TE MILIONY ? . Nas Wrotków nie obchodzi ani Wrotków nie ma nic wspólnego z Zalewem i Dąbrową ! . Powołali ście Spółkę na Wrotków i ta "Spółka" zarabia pieniądze na tych "zaszczanych basenach", to niech zadba sama o Wrotków ! . Zalew Zemborzycki i Dąbrowa MUSI POZOSTAĆ LI TYLKO DO DYS POZYCJI MIESZKAŃCÓW LUBLINA BEZ ŻADNYCH OPŁAT !!!. Jeżeli modernizujecie Zalew to tyl ko z budżetu miejskiego czyli łaski nie robicie !. Nie mamy zamiaru opłacać za publiczne tereny rekreacji Mieszkańców Lublina !. Oczekujemy na OCZYSZCZENIE I ZAGOSPODAROWANIE ZALEWU ZEMBORZYCKIEGO I DĄBROWY Z MILIONOWYCH DOTACJI "UE" ! . JEŻELI CHCECIE SPRZEDAĆ TERENY ZALEWU PRYWATNYM INWESTOROM TO ... MY WYSTAWIMY NA SPRZEDAŻ RATUSZ ! . ZALEW ZEMBORZYCKI I DĄBROWA BYŁA , JEST I BĘDZIE WŁASNOŚCIĄ MIESZKAŃCÓW LUBLI NA !!!. Niech Pan Prezydent Zuk o tym pamięta ! , bo My przeniesiemy Was do budynku na Sta rym Mieście a RATUSZ SPRZEDAMY ! . Mówimy o terenach rekreacji wypoczynkowej Mieszkańców Lublina ! także bez kombinowania ! .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mosir zdemontuje sam plac zabaw- a czy Mosir zamierza postawic nowy ????????? w niedziele pełno rodziców z dzieciaczkami:)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
--------------------------------------CO Z PLACEM ZABAW DLA DZIECI ?-------------------------------- Już nawet jeden z Internautów zaniepokoił się , że MOSIR rozerbrał były plac zabaw i co dalej ? . Otóż Internauta nie czytał mojego Komentarza , bo tam pisałem będąc w wielkim niepokoju , że ... Zalew Zemborzycki i Dąbrowe sprywatyzują i Mieszkańcy Lublina za wszystko na tym publicznym terenie rekreacji będą musieli ... płacić (sic?). Po to Prezydent zorganizował Spółkę i po to bud uje tereny golfowe aby... zarabiać czyli robić prywatny biznes na Mieszkańcach Lublina . Ten plac zabaw musi być odrestaurowany i oddany Naszym lubelskim Dzieciom ... ZA DARMO !. Powtarzam , jeśli Prezydent Zuk sprywatyzuje Zalew to My wystawimy na sprzedaż RATUSZ !!!.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
stawiają pomosty w miejscach gdzie nie można do nich zjeść czyli tam gdzie nie ma schodów. Ciekawe dlaczego? czyżby ktoś sobie załatwił aby przy jego posesji postawiono pomościk? Chory kraj na wymioty aż się zbiera od korupcji i kumoterstwa. A zresztą skoro okazało się że nie wiadomo czyj jest zalew czy Prezydenta Lublina czy Wojewody to kto kazał rozebrać stare pomosty?I kto pozwolił postawić nowe pomosty? kto się rządzi nie na swoim? Czy może MOSiR chciał przy pomocy Prezydenta położyć swoją łapkę na zalewie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Liczymy na bar z jedzeniem ciekawszym niż zapiekanka http://czysmakuje.blogspot.com/
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: