Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany rozkładu autobusów: Pasażerowie zawiedzeni

Utworzony przez mantra, 1 marca 2011 r. o 11:42 Powrót do artykułu
Śzybkie
Ostatnio edytowany 1 marca 2011 r. o 11:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż tu komentować? Dziękujemy i zapraszamy na "Spacerkiem po Lublinie". A jak sie komuś będzie śpieszyć to może pobiec...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tak zatłoczonym autobusie to jeszcze nie jechałem. Chodzi o linię 26 i oczywiście o ranną porę. Nie dość, że mniej autobusów to jeszcze puścili w trasę te krótkie. Kierowca mało nie został zlinczowany, a jedno dziecko ledwo uszło z życiem, nie mówiąc o autobusie - kilka takich kursów i będzie do wymiany. I gdzie tu oszczędność, a może to zwykła rozgrywka, w której kartą przetargową są pasażerowie. Dyrektor tej pseudo komunikacji powinien stracić pracę, ale kogo to obchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za mało dostali pieniędzy?Niech lepiej pozabierają bilety darmowe dla swoich pracowników i ich rodzin,nawet matki kierowców mają darmowe bilety,pewnie zaraz podwyżkę zrobia żeby sobie odbić straty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
By wprowadzili kontrole biletów na zadupiach bo w takim 78 czy 12 nikt poza granicami miasta nie kasuje. Ale po co, odbije się na ludziach... Trzeba pogonić to nieróbstwo z Pudłem na czele do roboty, a nie siedzą i pierdzą w stołki specjalisty od kanalizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może cięcia są spowodowane wydatkami na inne bardzo potrzebne rzeczy typu elektroniczne rozkłady czy sracze przystankowe. Sory, ale obcięte są akurat najbardziej popularne linie, które i tak są już zatłoczone. K..wa, trzeba kupować samochód i pier...ić tą firmę, bo to się już robi mało śmieszne. Dobija mnie to miasto coraz bardziej, jeszcze trochę zacznę zbierać podpisy i złożę petycję o zniesienie praw miejskich, bo ciężko to zadupie nazwać miastem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co było wydawać pieniądze na ankieterów? Widać ich robotę. Rano 7-8 linia 26 jest tak przepełniona,że często na początkowych przystankach jest już ogromny tlok. Nie daja przegubowców a ludzie się nie mieszczą. Miało być lepiej a jest gorzej. Szkoda, że bilety nie są tańsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Padła juz propozycja wprowadzenia linii np. 31 Bis która kursowała by tylko do Al.Racławickich czy Krakowskiego ale szanowny ZTM nie raczy o tym pomyśleć. Taka linia szczególnie rano odciązyła by 26 i31 w kierunku centrum a ze względu na krótszy przebieg wystarczyły by 2 wozy i juz było by lepiej. Dodanie 1 czy2 pojazdów na 26 nie wiele poprawi sytuację bo czas przejazdu od konca do końca wynosi 60 minut. To miasto potrzebuje krótkich tras ewentualnie można by pomysleć o liniach przyspieszonych jak np. w Warszawie. Tylko trzeba mysleć! ZTM Panie Pudło weż się pan do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie. Wszyscy oszczędzają...ludzie niech sobie stoją na przystankach. Dotyczy to miejsc gdzie można dojechać tylko trolejbusem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miód na serce To wszystko wynika z braku odpowiedniej postawy obywatelskiej. ZTM powinno odczuć, że istnieje dzięki swoim pasażerom. Zamiast użalać się na forum DW proponuję zorganizować petycję do UM o poprawienie komunikacji miejskiej - myślę, że podpisy ludzi z jednej porannej 26. wystarczą, aby nie przeszła bez echa. Przydałoby się też ITD powiadomić o przekroczonej dopuszczalnej liczbie pasażerów. UOKiK też mogłoby mieć ręce pełne roboty gdyby osoby z biletem okresowym zaczęły składać reklamacje na brak możliwości korzystania z wykupionej i opłaconej usługi przewozu z powodu notorycznego braku miejsca w autobusie. Dla odważnych: minihappening: cały autobus jedzie bez biletu w ramach protestu za nieposzanowanie prawa do godnego przejazdu. Możnaby spróbować komunikację zbojkotować, ale to raczej przyniesie odwrotny rezultat: ZTM stwierdzi, że skoro mało ma pasażerów to może ograniczyć liczbę kursów... Szkoda tylko, że nigdy nie doszłoby do skrajnej sytuacji, w której w ogóle nie ma komunikacji miejskiej, ale nadal istnieje ZTM..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zimie przed wyborami darmówki dla wszystkich, na wiosnę cięcia dla stałych klientów. Głosujcie dalej na ludzi pokroju Wasilewski, Żuk i temu podobna śmietanka. W 2016 będziemy Europejską Stolicą Kultury... Kultury spod budki z piwem, budki z Tektury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dojeżdżam do pracy 7:15 z Poręby pod UMCS. ucięli mi dwa poranne autobusy: 6:51 i 6:56 za to jest jeden o 6:58 (a wcześniejszy o 6:43). dziś już wszyscy pasażerowie boleśnie doświadczyli tej zmiany. na przystankach na Filaretów wiele osób już ie wsiadło do autobusu, a to co się działo w środku potrafią opisać tylko Ci, którzy tym autobusem jechali. nie wiem, kto pracuje w tym MPK (ZTM)- trzeba być kompletnym deb***em, żeby uciąć autobusy akurat w godzinach największego szczytu! sami zapewne wożą się samochodami, a pasażerów mają głęboko w d...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak już koniecznie muszą oszczędzać to może nie w godzinach 7-9 rano i 15-17 po południu. dziś w 57 o 7.39 od przystanku dziewanny autobus był maksymalnie załadowany. na litewskim przesiadałam się w 26 i mimo tego że był to pojazd przegubowy ciężko było do niego się wcisnąć. jak tylko zrobi się cieplej przesiadam się na rower, i Państwu proponuję zrobić to samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest nasza lubelska Bukietowa, czyli niejaki Marek Gąsior? Myślę, że Prezes ZTM powinien dostać od niej kwiaty na tę okoliczność. Niestety nasza Pani zajęta jest tańcem z rozgwiazdami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻUK DO WYMIANY, PRECZ Z ŻUKIEM, NIE KAŻDY MA WYPASIONE AUTO - WIELU MUSI JEZDZIĆ AUTOBUSAMI ALE BURŻUJA ŻUKA TO NIE INTERESUJE ----------------------------------------------------------------------------------------------------- ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI ŻUK LIKWIDATOR LUBELSKIEJ CUKROWNI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pieprzyc to wszystko!!! Ludzie zacznijmy protestować przeciw temu wszystkiemu, nie tylko chodzi o rozkład jazdy MPK. Wszystko drożeje, wszędzie podwyżki za wszystko wszędzie chcą więcej. Robią z nas niewolników harujących na ich pensyjki. To że cukier po 4 złote ich to wali, to że benzyna po 5 złoty też ich wali bo siedzą na ciepłych posadkach za niezłą naszą kasę i za błędy nie płacą - brak odpowiedzialności kompletny. TO JEST APEL DO WSZYSTKICH POLAKÓW!!!!!!! Szaraki niech płacą i płaczą a oni kawior będą wpieprzac!!!! DOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzicie,Kitajce nie wyzbywając się komunizmu zbudowali kapitalizm...a w Polsce ? Szczepkowska ogłosiła jakoby skończył się komunizm w 1989r ale zapomniała dodać,że wracamy do feudalzmu.W Chinach pociągi jeżdżą 350 km/h a u nas nie mogą się zmieścić w 50km/h. z tym ,że czego się spodziewać skoro Państwem zarzadzają ludzie z BUDY i to na dodatek RUSKIEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kulawleb napisał:
a pieprzyc to wszystko!!! Ludzie zacznijmy protestować przeciw temu wszystkiemu, nie tylko chodzi o rozkład jazdy MPK. Wszystko drożeje, wszędzie podwyżki za wszystko wszędzie chcą więcej. Robią z nas niewolników harujących na ich pensyjki. To że cukier po 4 złote ich to wali, to że benzyna po 5 złoty też ich wali bo siedzą na ciepłych posadkach za niezłą naszą kasę i za błędy nie płacą - brak odpowiedzialności kompletny. TO JEST APEL DO WSZYSTKICH POLAKÓW!!!!!!! Szaraki niech płacą i płaczą a oni kawior będą wpieprzac!!!! DOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!
POdejrzewam,że na jesieni Tusk z Komorowskim zobaczą z okna swoich gabinetów to co dzisiaj widzi Mubarak z Kadafim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iza napisał:
dojeżdżam do pracy 7:15 z Poręby pod UMCS. ucięli mi dwa poranne autobusy: 6:51 i 6:56 za to jest jeden o 6:58 (a wcześniejszy o 6:43). dziś już wszyscy pasażerowie boleśnie doświadczyli tej zmiany. na przystankach na Filaretów wiele osób już ie wsiadło do autobusu, a to co się działo w środku potrafią opisać tylko Ci, którzy tym autobusem jechali. nie wiem, kto pracuje w tym MPK (ZTM)- trzeba być kompletnym deb***em, żeby uciąć autobusy akurat w godzinach największego szczytu! sami zapewne wożą się samochodami, a pasażerów mają głęboko w d...!
NIE BIADOL ,SAMA GŁOSOWAŁAŚ NA OWADY (Żuka,Muchę) A TERAZ MASZ PRETENSJE DO GABATEGO itd........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drodzy wyborcy, wiem, zlikwidowałem wiele kursów komunikacji miejskiej, ale zrozumcie-taka jest moja zyciowa misja - non stop muszę coś zlikwidować- zlikwidowałem cukrownię, zlikwidowałem część kursów, za rok zlikwiduje całą komunikację miejską w lublinie, A ZA 4 LATA ZLIKWIDUJE LUBLIN. Ale do tego czasu, chciałbym zaproponować zainteresowanym, że mogę ich POdwozić moim luksusowym mercedesem. W bagażniku spokojnie zmieszczą się 3 osoby .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...