Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany w Aldiku. Zamknęli cukiernię, otwierają nowy supermarket w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 lipca 2016 r. o 14:14 Powrót do artykułu
Piekarz zostanie przekwalifikowany na kasjera ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ze pracownicy dostali wypowiedzenia niedlugo bedziemy pracowac jak niewolnictwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na weselu gdzie podawane było ciasto i ciastka ze Staropolskiej polecane przez hotel Luksor. Ciasta masakra 90% została i poszła do śmietnika na drugi dzień. Dobrze, że tort i kilka innych cist było z innej cukierni to trochę uratowało sytuację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aldik miał dobre ciasto :(.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciasta aldika byly pyszne a te obecne to badziew!!! Jak mozna bylo zrezygnowac z czegos co bylo dobre i zchodzilo...dziwna polityka i zupelnie nie zrozumiala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już nie będę kupowała ciasta w Aldiku..............sorry!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele razy kupowałem ciasta w Aldiku. Nigdy nie było problemu, zawsze smaczne i świeże. Za to cukiernia Staropolska to badziew, ciasta przesuszone, niesmaczne, tona proszku do pieczenia...Zdecydowanie odradzam. Aldik baaaardzo na tym straci. Szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie idźcie tą drogą managerowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh...no to zrobiliscie interes menadżery :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeeeju po co sklep ma byc czynny do 24. Ludzie dokad to wszystko zmierza? No chyba, ze beda placic jakies super pieniadze. To nie policja, sluzba zdrowia, straz etc. Tylko SPOZYWCZY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
praca w aldiku za najniższą krajową więc bez rewelacji a wymagania coraz wyższe niedługo może wstawią łózka zeby personel mógł byc obecny 24h .Nie można prosic o podwyżkę bo pieniądze nie motywują do pracy a motywacja ma być praca praca i praca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda cukierni z Aldika, pyszne i świezutkie ciasta, nie wierzę ze na tym nie stracą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aldik mial super ciasta masakra zamyka sie swoja ciastkarnie a wprowadza badziewie coz powiedziec glupota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciasto z aldika akurat było dobre i niedrogie a to ze staropolskiej być morze jest smaczne na pewno ładnie wygląda ale widziałam ceny w aldiku na czubach i niestety jest bardzo drogie a jeśli chodzi o pieczywo z aldika to jest bardzo niedobre i jest to opinia wielu osób .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieczywo z aldika jest niedobre i to należy zmienić a nie ciasto które było zawsze świeże, smaczne i niedrogie w przeciwieństwie do drogiego ciasta ze staropolskiej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto pozwolił na wjazd z Kraśnickiej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kto pozwolił na wjazd z Kraśnickiej ?
Tego nie wiem ale jedno jest pewne że spowoduje to korki, jeszcze wieksze korki bo płynnosc pasa prawego bedzie przyblokowana. Może być więcej kolizji i wypadkow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kto pozwolił na wjazd z Kraśnickiej ?
Tego nie wiem ale jedno jest pewne że spowoduje to korki, jeszcze wieksze korki bo płynnosc pasa prawego bedzie przyblokowana. Może być więcej kolizji i wypadkow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pozwolilem. Masz cos?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciasta, torty z Aldika zawsze były dobre i świeże. Wiele razy zamawiałam je i zawsze przygotowywane byly tak samo smacznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...