Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany w Aldiku. Zamknęli cukiernię, otwierają nowy supermarket w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 lipca 2016 r. o 14:14 Powrót do artykułu
Ciasto z cukierni Staropolskiej jest ohydne, proszek do pieczenia góruje, nie da się tego jeść, sztuczne. Po za tym kazde ciasto na jedno kopyto, tylko zmiana dodatku. Dla mnie, aldik jako sklep już nie istnieje bez ciastkarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciasto z aldika było przepyszne nie rozumię tych ludzi którzy podjęli decyzję o zamknięciu ciastkarni.Obecne ciasto ze staropolskiej jest niedobre i trafia się z dodatkiem np. włosa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio jadłam szarlotke z Cukiernii Staropolskiej i była przepyszna .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciasto porzeczkowe z Cukiernii Staropolskiej mega pyszne , lepszego nie jadłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największy błąd jaki mogli zrobić zamykając cukiernię. Ciasto było rewelacyjne, torty bajecznie smaczne a przede wszystkim nie były sztuczne. Zamawiałam torty 4 razy w roku a w miedzy czasie co tydzień na weekend kupowałam jakieś ciasteczko. Przykro że tak dobra cukiernia została zamknięta. Co do cukierni Staropolska niektóre ciasta dobre ale niestety czuć w tych ciastach trochę sztuczności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pyszne serniczki , o niebo lepsze niż z dawnej cukiernii , pychotka że palce lizać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODRADZAM KUPOWANIE TORTÓW.W grudniu zamawiałam tort śmietanowy o smaku truskawkowym: niesmaczny biszkopt,warstwa bitej śmietany o dziwnym smaku a pod nią warstwa najtańszego dżemu o wstrętnym brązowym kolorze.Najczęściej robi się smakową bitą śmietanę,nawet nie przyszło mi do głowy,że mogą tak zrobić.Tęsknię za przepysznymi i świeżutkimi aldikowymi tortami i ciastami!!!!.Wyroby ze Staropolskiej nie umywają się do aldikowych,nawet wyglądem!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś sie zastanowił ile zarabiaja ludzie z tej niby najlepszej cukierni?? my spaliśmy jak oni w pocie czola piekli  pyszne ciasteczka.... ..... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze sklepy w niedzielę powinni zamknąc,w piątek był w sobotę byl w obowiązkowo w niedzielę i owszem  ,,,tubylcy ,,,nejpierw do kościoła a pózniej po kilka razy do sklepu a noż za darmo cos dadzą...Katolicki naród 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...