Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany w centrum Lublina. Dwa warianty przebudowy ulic

Utworzony przez lub, 24 lutego 2014 r. o 19:21 Powrót do artykułu
a gdzie postoje dla taxi ?? czy projektanci nie zapomnieli o czymś przecież od lat przy wieży ciśnień i przy LO Staszica  były postoje taxi ludzie się przyzwyczaili, a ponadto gdzie Ci taxówkaże będą teraz stawać na ścieżce rowerowej ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie mocno jedna kwestia- czy ktokolwiek- projektanci, urzędnicy czy inni "mędrcy" od tych planów przyglądali się kiedykolwiek w szczycie ruchu ulicy Lipowej? Zwężać do jednego pasa Lipową w stronę Narutowicza?! Już teraz, bez zwężania, są takie pory w ciągu dnia, że obydwa pasy są zaspawane od Racławickich do Narutowicza a ruch odbywa się w tempie cieknącego gluta po ścianie:[ Po zrealizowaniu takiego projektu stanie połowa centrum miasta bo to jedyna arteria prowadząca z niego do południowo-wschodnich dzielnic Lublina. Pomysł głupi, nieprzemyślany, nieadekwatny do warunków lubelskich, godny karnego-wiadomo-czego. Wulgaryzmów na projektantów mam tyle na końcu palców, że aż mnie swędzą no ale powstrzymam się. EHHHHH, biedny Lublinie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...