Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
przez te zmiany jak ja dotre do pracy, co??????? takie z was cwaniaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu nie ma czego komentować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo jestem ślepy albo w tekście nie ma wspomnianej w tytule "13"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co likwidować linię 150 skoro nie będzie połączenia Węglin-Plac dworcowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak nie ma "Aż na Czuby wysłana zostanie "trzynastka". Trasa od Czechowa do dworca PKP pozostanie bez zmian, dalej autobus pojedzie przez Krochmalną i Jana Pawła II do os. Poręba. Częstotliwość bez zmian." nareszcie połączenie z krochmalnej pod KUL :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak natworzyć przez ZTM linii jeżdżących co 30-minut... zamiast stworzyć jakieś linie priorytetowe (oprócz 151 i 159) gdzie dojeżdżają są też inne dzielnice.... albo zmniejszyć częstotliwość kursowania trolejbusów z 20 na 30-mint...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo jestem ślepy albo w tekście nie ma wspomnianej w tytule "13"...
faktycznie..okulista się kłania...trzynastkę wysyłają na Porębę..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo jestem ślepy albo w tekście nie ma wspomnianej w tytule "13"...
Jesteś ślepy ;)   "Aż na Czuby wysłana zostanie "trzynastka". Trasa od Czechowa do dworca PKP pozostanie bez zmian, dalej autobus pojedzie przez Krochmalną i Jana Pawła II do os. Poręba. Częstotliwość bez zmian."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajecie linie sezonowe z Nałkowskich! Tu jest potrzebne codzienne połączenie z czubami żeby dojechać na Orkana, Armii Krajowej itd. !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co likwidować linię 150 skoro nie będzie połączenia Węglin-Plac dworcowy
"1 marca do grona linii trolejbusowych dołączyć ma linia 28, która zmieni numer na 161, a przystanek początkowy przeniesiony zostanie z Poręby na Węglin. Częstotliwość nie ulegnie zmianie."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale kociokwik!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co przeszkadza w tym, żeby linie podciągnięte do Węglina zajeżdzały na Porębe? Skoro autobusy mogą zajeżdzać na Widok i jechać dalej to dlaczego nie mogą też na Porębe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobiliby dawną trase 25 tą krószą i żeby częściej jeździło to 25 bo jak przyjdzie czekac 40 minut na przystanku i marznąć to ja dziękuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, kto wymyśla te szalone zmiany??? Mam wrażenie, że robi to ktoś, kto nie ma pojęcia o komunikacji miejskiej w naszym mieście. Jeżeli już następuje zamiana środka transportu z autobusu na trolejbus, to po jaką cholerę zmieniać numer na nowy.Jeździł autobus 28, to niech teraz jeździ trolejbus 28, na grom zmieniać na 161?? Niech się tam ktoś puknie w głowę!!!!!!!!!!! Od jakieś czasu wszyscy zaczynają się gubić-wychodzisz na przystanek i nigdy nie wiesz jaką zmianę zastaniesz. W naszym mieście jest dużo starszych osób,ci ludzie nie korzystają z internetu, więc nie są na bieżąco i biedni stoją później jak"sieroty" i czekają na 9,a tu d..... ,bo 9 nie ma ale jest za 159-co za kretynizm!!!!!!!! Zaczynam wątpić w dobre intencje ludzi przy zdrowych zmysłach lubelskiego MPK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sporo zmian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co wymysla MPK przechodzi ludzkie pojęcie.Jak mozna likwidowac linie 150 ?.Zapraszam tych mądrali z MPK ,aby wsiedli do tego trajtka w godzinach szczytu w centrum i sprobowali w ludzkich warunkach dojechac do szpitala na Krasnicką,po drodze stojac w ogromniastych korkach i wisząc - bo siedzące zajete..I jeszcze za to trzeba płacic !!!.Dlaczego 13 ma jechac przez cale miasto?.Nie mozna stworzyc nowych linii od podstaw???.Kto i za co daje wam te nagrody???.Wy juz zapomnieliscie,ze jestescie dla ludzi a nie na odwrót!. Skandal, jak mozna niszczyc cos co w miare funkcjonuje!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokręcili stare linie, i do tego co 30 minut i kto tym będzie jeździł? Wracając z pracy nikt nie ma zamiaru czekać prawie 30 minut na swój pojazd by potem jeszcze zwiedzać pół miasta. 154 po takiej zmianie będzie miało 1-2 pasażerów. Obecnie frekwencja, fajnie, co prawda powoli ale systematycznie, podwyższała się. Ja ze 154 po takiej zmianie rezygnuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak po tych zmianach dojechać spod dworca PKP w rejon MPWiK by przesiąść się na inne trolejbusy? 20, która ma kursować w niedzielę co 60 minut??!! Ktoś był i widział co się dzieje w niedzielę po południu po przyjeździe pociągu, gdy 150 jeździ co 30 minut i do tego krótkie (żadne prośby wysyłane do ZTM o puszczenie przeguba nie odnoszą skutku). Żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Gęsia dopięła swego - zabrali z Granitowej 14 . Po wszystkich zmianach zostanie tylko 57 jadące z Granitowej w kierunku al.Kraśnickiej PS. Wszystkie zmiany chyba robią po to aby zmusić ludzi do jeździć z przesiadkami - koniec z biletami okresowymi na jedną linię :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nowa linia 157 od marca fantastyczna sprawa,co pół godziny od poniedziałku do piątku.Ja bym poszedł dalej puścił bym ją co półtorej godziny i tylko w dni tygodnia z literą "r" i wtedy będzie cacy.Drogi ZTMie nie ośmieszajcie sie tworząc taką linie wydmuszke,i ściągnijcie trakcje powieszoną na Andersa i Lwowskiej i będzie w pi*du po kłopocie,po kłopocie przedewszystkim dla was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...