Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany w lubelskiej kurii: Nowy ekonom i kanclerz

Utworzony przez par, 16 września 2013 o 13:59 Powrót do artykułu
Pozdrowienia dla księdza Orkiszewskiego. Szkoda, że odszedł z Bełżyc.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I widły do piekieł dla kostry - z cmentarza przy lipowej
0
I widły do piekieł dla kostry - z cmentarza przy lipowej
Jakie piekło?! :lol: Ono jest dla nieświadomych i naiwnych.
0
Jakie piekło?! :lol: Ono jest dla nieświadomych i naiwnych.
Masz rację to oni taki kit wciskają przecież taki łotr i tak nie wierzy ! Oczywiście oprócz siebie -bufon kłamliwy
0
kRECIA ROBOTA KS. pRAŁATA pRZECHA I BRACI wIDELLSKICH
0
Fundacja Rozwoju KUL chyba rozwoju siebie. Była akcja przekazania 1 % dla KUL,wypełniano bezpłatnie PITY w zamian ,Poszedłem i tak  rzuciłem aby zagadać,że przybyło Paniom pracy a jedna z nich bez pardonu,że zawsze można sobie trochę dorobić.Szczęka mi opadła.To komu przekazuję KUL-owi czy paniom.Oczywiście byłem w godzinach pracy. Ale jeszcze lepszy numer fundacja w tomaszowie .Ci zamieścili,żeby wpłacac pieniądze prosimy przekazać 1% podatku za rok 2012 na konto Fundacji. i tu numer konta .I to jest wydział ekonomiczny,który nawet nie zna zasad przekazywania środków.   Zapytam rektora czy to tak powinno wyglądać wspieranie KUL
0
Gratulacje dla Ks. Arcybiskupa. Powiało świeżością jakiej od dawna oczekiwali i księża i ludzie świeccy w Lublinie. Tylko nikt ze strachu nie umiał tego wyrazić głośno. Szkoda, że to nie wszystko co należałoby zrobić.
0
Ot to Wojtuś awansował..... a głośno sie mówiło, że Jemu i Pajurkowi mirta i pastorał się marzyły.....
0
wypadałoby jeszcze przewietrzyć proboszczów na przykład z Wrzelowca, który dopiero co objął parafię, a już dom parafialny od obór wyzywa.
0
wypadałoby jeszcze przewietrzyć proboszczów na przykład z Wrzelowca, który dopiero co objął parafię, a już dom parafialny od obór wyzywa.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: