Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany w lubelskiej kurii: Nowy ekonom i kanclerz

Utworzony przez par, 16 września 2013 r. o 13:59 Powrót do artykułu
Pozdrowienia dla księdza Orkiszewskiego. Szkoda, że odszedł z Bełżyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I widły do piekieł dla kostry - z cmentarza przy lipowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I widły do piekieł dla kostry - z cmentarza przy lipowej
Jakie piekło?! :lol: Ono jest dla nieświadomych i naiwnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie piekło?! :lol: Ono jest dla nieświadomych i naiwnych.
Masz rację to oni taki kit wciskają przecież taki łotr i tak nie wierzy ! Oczywiście oprócz siebie -bufon kłamliwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kRECIA ROBOTA KS. pRAŁATA pRZECHA I BRACI wIDELLSKICH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fundacja Rozwoju KUL chyba rozwoju siebie. Była akcja przekazania 1 % dla KUL,wypełniano bezpłatnie PITY w zamian ,Poszedłem i tak  rzuciłem aby zagadać,że przybyło Paniom pracy a jedna z nich bez pardonu,że zawsze można sobie trochę dorobić.Szczęka mi opadła.To komu przekazuję KUL-owi czy paniom.Oczywiście byłem w godzinach pracy. Ale jeszcze lepszy numer fundacja w tomaszowie .Ci zamieścili,żeby wpłacac pieniądze prosimy przekazać 1% podatku za rok 2012 na konto Fundacji. i tu numer konta .I to jest wydział ekonomiczny,który nawet nie zna zasad przekazywania środków.   Zapytam rektora czy to tak powinno wyglądać wspieranie KUL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Ks. Arcybiskupa. Powiało świeżością jakiej od dawna oczekiwali i księża i ludzie świeccy w Lublinie. Tylko nikt ze strachu nie umiał tego wyrazić głośno. Szkoda, że to nie wszystko co należałoby zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot to Wojtuś awansował..... a głośno sie mówiło, że Jemu i Pajurkowi mirta i pastorał się marzyły.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypadałoby jeszcze przewietrzyć proboszczów na przykład z Wrzelowca, który dopiero co objął parafię, a już dom parafialny od obór wyzywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypadałoby jeszcze przewietrzyć proboszczów na przykład z Wrzelowca, który dopiero co objął parafię, a już dom parafialny od obór wyzywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...