Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany w opłatach za śmieci. Wszyscy dostaną kopertę z Ratusza

Utworzony przez grot@spoko.wp, 12 kwietnia 2013 r. o 06:42 Powrót do artykułu
Urzędasy dokąt tak będziecie dręczyć ten narod tymi nakazami mandatami zakazami czy któryś odważy się odpowiedzieć czy ma dość rozumu by napisać w imie czego tak robicie???????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennikarzyku Kuriera Lubelskiego, a może wykazałbyś się globalnym myśleniem i pomyślał, że TA ustawa dotyczy całego kraju, a nie tylko mieszkańców Lublina. Marniutki z Ciebie pisarczyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed tą złodziejską ustawą segregowałem śmieci i z makulatury którą sprzedawałem na skupie miałem 10 zł/mc. Teraz po wprowadzeniu zmian będę oddawał na skup, ale te 10 zł nie trafi już do mojej kieszeni lecz do miasta, bo muszę zapłacić większą stawkę bez segregacji !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędas musi i już!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@grot - a to do UE miej pretensje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może jakieś ulgi dla rodzin 3+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grot@spoko.wp napisał:
Urzędasy dokąt tak będziecie dręczyć ten narod tymi nakazami mandatami zakazami czy któryś odważy się odpowiedzieć czy ma dość rozumu by napisać w imie czego tak robicie??????????????????? [/quote] [quote name='grot@spoko.wp' timestamp='1365741720' post='757788'] Urzędasy dokąt tak będziecie dręczyć ten narod tymi nakazami mandatami zakazami czy któryś odważy się odpowiedzieć czy ma dość rozumu by napisać w imie czego tak robicie???????????????????
Opanuj się, to urzędasy wg ciebie wymyślili sposób odbioru i opłat za śmieci. Urzędasy ci nie odpowiedzą, ja ich wyręczę i powiem ci, że robią to - w imię realizacji zapisów ustawy- którą napisali ci, których wybrałeś w wyborach, a jeśli nie wybierałęś to też bląd, bo mogłeś wybrać innych. Ot i cała rzeczywistość. A może ty wywoziłeś swoje śmieci do lasu albo cudzego śmietnika!! Dlatego teraz tak boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd się wzięła różnica w tym że jedna osoba w boku płaci 6 zł więcej za odpady nie segregowane a osoba w domu jednorodzinnym płaci 8 zł więcej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo to "PO"lska nie elegancja Francja ...!!! obalić rząd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alm napisał:
Opanuj się, to urzędasy wg ciebie wymyślili sposób odbioru i opłat za śmieci. Urzędasy ci nie odpowiedzą, ja ich wyręczę i powiem ci, że robią to - w imię realizacji zapisów ustawy- którą napisali ci, których wybrałeś w wyborach, a jeśli nie wybierałęś to też bląd, bo mogłeś wybrać innych. Ot i cała rzeczywistość. A może ty wywoziłeś swoje śmieci do lasu albo cudzego śmietnika!! Dlatego teraz tak boli.
Urzędasy unijni a potem polscy to wymyślili. A stawki w Lublinie są ustalone przez urzędasów lubelskich. Do tej pory płaciłem mniej, ale dzięki urzędasom jak zwykle będzie drożej. Niektórzy wywozili gdzie indziej ale i tak płacili, tylko za mniejszy pojemnik. Koło mnie w sąsiednim domu mieszka tyle samo ludzi a mają śmieci 1,5 raza więcej. Po stawkach w kraju widać, że to jest po prostu skok na kasę, podobnie jak z "globalnym ociepleniem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu ludzie z domków jednorodzinnych więcej mają płacić? co to ma być, jeśli ktoś mieszka w domku to znaczy że z automatu więcej zużywa śmieci? co to w ogóle za gó..............! te urzędnicze cymbały już nie wiedzą co mają ze sobą zrobić z nadmiaru wolnego czasu i zbyt sowitych 13 pensji! po za tym częściej jest tak, że ci z domków jednorodzinnych segregują śmieci a ci z blokowisk walą wszystko jak leci do zsypu albo do śmietnika pod blokiem! to jakaś paranoja, no ale urzędnik wie lepiej i nie będzie sobie d.... zawracać takimi błahostkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest kolejny podatek!!! Teraz sa śmieci - to nie jest za faktyczna ilość wytworzonych smieci ale "od głowy". Tylko patrzeć jak będziemy płacić za powietrze i tu zgadnę, będzie za oczyszczanie powietrza np. filtry na kominach ale placone od mieszkańca. A my się będziemy na wszystko zgadzać??? nooo NIE już dosyć. Urzędasy się rozrastają !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to moze jeszcze podatek za to ze oddychamy powietrzem ktore nalezy do miasta i je zanieczyszczamy ! nie mam pytan czlowiek wykupi mieszkaie za ogromna kase zeby bylo wlasnosciowe a i tak placi czynsz oplaty woda gaz prad ogrzewanie no spoko ale za wlasne mieszkanie czynsz a co dostajemy od panstwa ? juz niechce mi sie wymieniac bo kazdy wie moze zaplacimy za to co ktos kto zarabia dobrze i nie narzeka oj szkoda gadac bo co to zmieni jak tu napisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.zmieleni.pl czas na zmiany tylko JOW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak MPO SITA i KOM-EKO wychodziły na swoje to ja nie wiem. Skoro teraz stawki za wywóz śmieci wzrosną o nawet 100 - 200 %, to chyba do tej pory te firmy non stop dokładały do interesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co jeśli wyjeżdżam do pracy dwa razy w roku po 3-4 miesiące ? To też w między czasie mam płacić ? Do tej pory zawieszałem umowę i śmieciarze nie przyjeżdżali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Interesuje mnie jeszcze zakres wywozu śmieci - jaki pojemnik, jak często i co z gabarytami. O tym ani słowa a szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawki muszą być wysokie, bo trzeba zbierać kasę na budowę l utrzymanie przyszłych stadionów. Kibole muszą się gdzieś wyszumieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZLODZIEJE CHCĄ ŻEBY PLACIĆ ZA WYWÓZ ŚMIECI ZA KTÓRE JUŻ ZAPLACILEM W SKLEPIE A CO JEŻELI SAM BENDĘ WYWOZIL DO SKUPU Z JAKIEJ RACJI TO MA BYĆ ICH WLASNOŚĆ I SE JESZCZE ZAROBIĄ NA LUDZKIEJ GLUPOCIE SKANDAL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko ok, każdy śmieci produkuje i każdy płacić musi i to bez dwóch zdań, nad tym nie ma co dyskutować. Może skończą się nielegalne wysypiska. Tylko dlaczego mieszkańcy domków jednorodziinnych mają płacić więcej? Do tej pory segregowaliśmy śmieci, oddawaliśmy tzw. frakcję suchą, mamy kompostownik, tak że w zwykłym pojemniku czasem śmieci nie było w ogóle. Dlatego nie czaję dlaczego mimo tego, że dalej mam kompostownik i dalej segregujemy frakcję suchą mam płacić więcej niż ludzie z bloków? Na jakiej podstawie zostały naliczone te opłaty dla domków jednorodzinnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...