Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany w parafiach: gdzie trafił twój ksiądz? Przenosiny wikariuszy i proboszczów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 czerwca 2016 r. o 12:14 Powrót do artykułu
Księża na księżyc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoją opinię na temat tego pseudoksiędza opieram na własnym doświadczeniu sprzed 4 miesięcy, kiedy to organizowałem pogrzeb członka rodziny. Już wcześniej słyszałem wiele nieciekawych opinii na temat jego zachłanności i prostactwa w podejściu do ludzi, ale że należę do niedowiarków, dopóki osobiście tego nie widziałem czy usłyszałem były to tylko zasłyszane wnioski innych parafian. Może rzeczywiście, wszyscy mający o nim złe zdanie trafiliśmy na jego gorszy dzień, bo może była mała taca, może ból głowy lub wątroby, ale to nie powód żeby odbijać to sobie na innych. Ksiądz to podobno powołanie do służenia innym jak napomina kapłanów Papież Franciszek, a nie superdochodowy zawód!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parafianin człowiek bez ogłady wykształcenia prostak. Dzienki Bogu z szeregów kościoła katolickiego wypisałem się 15 lat temu. I jest mi z tym bardzo dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jednak z kościołem coś łączy skoro napisałeś "dzięki bogu" a kościół to nic innego tylko dom  A jednak z kościołem coś łączy, skoro napisałeś " dzieki  A jednak z kościołem coś łączy skoro napisałeś "dzięki Bogu" , bo kościół to nic innego jak dom Boży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nantykleryk napisał:
Księża na księżyc!
Księżyc ma być srebrny,a nie czarny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największym problemem dla ciebie jest powstanie tej parafii i kościoła, a nie kto jest proboszczem i wikarym. Przez pryzmat swojej niewiary nie krytykuj ludzi kościoła (księży i parafian).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problemem jest to,że ktoś na siłę próbuje wpajać dzieciom takie bajeczki.Jak można wierzyć w takie bujdy,będąc dorosłym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bug jest tylko jeden.Czasem tam wędkuję,bo są tam boskie rybki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yyy dziękuję za odp. Tak masz rację.Ks.Andrzej Juźko był tam proboszczem,ale chyba wcześniej wikariuszem.Być może mylę się-pamięć zawodna jest.Objął probostwo po odchodzącym poprzedniku i też wyróżniał się swoją pracą. Radosnego dnia życzę i odrobiny cienia.:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pewnym sensie zgodze się z tobą. Może i masz racje tylko że ja również swoja wypowiedz moge poprzec faktami. Nigdy nie miałem problemu z ksiedzem proboszczem. Nikt z nas nie jest idealny on również. Nigdy również nie spotkałam z tym aby w jakiś sposób zle mnie potraktował. Najwidoczniej musiłałeś mu dać jakiś powód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze,że przenieśli plebana z Płonki.Zajmował się tylko robieniem filmików a elewacja kościoła obskurna,na starym zabytkowym cmentarzu śmietnik,zmieniał nazwy ulic itp.To było aroganckie i buta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W piaskach ksiądz zamiast odprawiać mszę św zajmuje się chórem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to w Płonce są ulice? A śmieci to czyję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz Juźko był proboszczem w Siennicy Różanej 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja się pytam w takim razie kiedy zostanie przeniesiony jaśnie wielmożny handlarz z parafii Żdżanne? Siedzi już chyba dobre dziewięć lat i jedyne co robi to kupuje i sprzedaje konie, no i oczywiście zdziera kase z naiwniaków na pseudo inwestycje, które są zupełnie nieprzemyślane. To gdzie te zmiany co 5-8 lat w parafiach? Dekanat Krasnystaw Wschód został chyba zapomniany przy podejmowaniu zmian przez księdza biskupa 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tego grubasa zachlanego z Zagłoby to kiedy wywiozą na gnoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to ten co kościelny go wozi z plebanii do kościoła bo nie jest w stanie dojść?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bratu chałupe postawił taki miły brat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasożytów, nierobów czarnokiecatych w tym naszym biednym kraju liczy się na tysiące. Mega hipokrytów żyjących w przepychu pospólstwo czyni "świetymi" ale prosty katolik nie potrafi myśleć... "Największą firmą jest Kościół katolicki, który handluje czymś, czego nikt nigdy nie widział, czego nikt nigdy nie dotknął, jak świat światem nigdy tego nie spotkał, i to jest właśnie to, co nazywamy Bogiem". (Bohumil Hrabal)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdemu pozwolić mieć rodzine . Jest to podstawa skończy się pedalstwo i złodziejstwo. Zacznie się odpowiedzialność i normalnoś. A i parafianie będą bardziej zadowoleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...