Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany w parafiach: gdzie trafił twój ksiądz? Przenosiny wikariuszy i proboszczów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 czerwca 2016 r. o 12:14 Powrót do artykułu
Niech Bóg błogosławi w pracy tym młodym kapłanom ze zdjęcia. Niech ich życie będzie szczęśliwe i niech nie ustają w nawracaniu tych co tak złowieszczą ludziom w sutannach na tym portalu.Wstydźcie się swojej nienawiści .Te plugawe słowa ,które tutaj się przelewają to najwieksza hańba  z jaka się przyszło innym ludziom zetknąć . Czy tak wyrażają się ateiści ????.To jest obraz chorej z nienawiści osoby , która was niszczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że w katedrze nie poleciał proboszcz. Mamy już go dosyć i tego jego nowego organisty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze pasowaliby zmienić proboszcza w wilkolazie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcemy odzyskać Księdza Maksymiliana Robaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddać ks.Maksymiliana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że nam przenoszą proboszcza sternika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda to mało powiedziane jestem katolikiem nie chodzę do kościoła po prostu z lenistwa ale proboszcz Sternik to jest naprawdę fajny gość jak chodził u nas w bloku po Kolendzie żal że tacy ludzie odchodzą z naszej parafii echhh takich księży proboszczów nam potrzeba wszystkiego dobrego dla księdza Sternika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy to już postanowione niech Parafia Miłosierdzia Bożego się postawi Biskupowi i napisze pismo żeby nasz proboszcz sternik został widać że w jego nazwisku coś jest potrafi sterować pozdrowienia dla proboszcza Sternika. Dlaczego tak wspaniali ludzie opuszczają nas szkodaaaaaaaaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj marudzicie wszyscy że proboszcz Sternik odchodzi tak jest praca duszpasterza zrobił swoje i tam gdzie odchodzi znowu go czeka ciężka praca niech Pan Bóg mu błogosławi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz Kwiatosz był krótko ale to ksiądz z powołania. W Zakrzówku dobry pasterz się nie uchowa,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to się w Zakrzówku ,,dobry pasterz nie uchowa" skoro przez 8 lat był u nas Ks. Rybka a według mnie to był jeden z najlepszych Księży jakich mieliśmy w naszej Parafii potem niestety tylko przez rok był w Kiełczewicach to mieliśmy blisko na Msze Święte do niego, jednak od 3 lat już jest daleko w Końskowoli. Pozdrawiamy Księdza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla księży w Zakrzówku pozdrowienia zasylaja Talibowie. Szczególne buziaki dla Ciebie Dareczku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puk. . Puk. Kto tam? Talibowie z Zakrzówka Daruniu. Wpuscisz nas?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się dziwię dlaczego nie odszedł od nas z Kiełczewic proboszcz Brodaczewski jest z nami co prawda tylko od roku ale to co on wyprawia to się nie mieści w głowie odkąd przyszedł to tylko mu kasa w głowie i nic innego wyremontował sobie dom szkoda że nie ze swoich pieniędzy ale z naszych, pogonił Wikarego który był naprawdę w porządku bo po co ma się z nim dzielić kasą jak może wszystko brać dla siebie, na Cmentarzu wielki bałagan jak na wysypisku śmieci, wprowadza u nas jakieś dziwne zwyczaje, łamie tradycję która była za czasów naszych ojców po prostu nie da się tego wytrzymać a przez niego dużo osób nie chodzi do kościoła bo po co mamy słuchać jego bzdur i głupich mądrości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiełczewice to moja parafia,w moim domu też nikt nie lubi księdza Brodaczewskiego i nie mam zamiaru wysłuchiwać jego kazań i chadzać do kościoła mam dosyś wysłuchiwania jacy to wszyscy jesteśmy beznadziejni,wciskanie ludziom poczucia winy na każdym kroku to chore i te bzdury to nie dla mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyznaję rację,Wikary był ok.a proboszcz to tylko kasssssa i więcej kasy dajcie dobrzy ludzie,teraz ma niezłą chatę tylko dla siebie,chociaż to nie wiadomo czy sam tam mieszka,bo często jakaś pani tam gości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak,jeden poprosił księdza o odprawienie mszy w intencji zdrowia dziecka,bo czekało na operację serca to drań odmówił,bo rodzice nie mają ślubu,brak słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie to najbardziej wkurza w Brodaczewskim to, że przez tyle lat była tradycja ,że Święcenie Pokarmów w Wielką Sobotę było w Remizach OSP i przy krzyżach tam gdzie nie ma Remizy a Święcenie Pól też było w tym samym miejscu teraz nagle przyszedł i zaczął rządzić, że to mu się nie opłaca ,że od następnego roku będzie trzeba do kościoła jeździć z Koszyczkami tylko co mają powiedzieć ci co mieszkają np. w Strzyżewicach czy Franciszkowie gdzie jakby nie patrzyć to trochę drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a było tak w niektórych domach, że dzieci chodziły małe do Remizy bo parę kroków żeby poświęcić a rodzice i dziadkowie przygotowywali na święta tzn. gotowali, sprzątali itd. a teraz co trzeba będzie się odrywać bo się Księdzu nie podoba że trzeba przejechać się a i tak go wozili. takie jest moje zdanie. Ks. Szcześniak był naprawdę dobrym księdzem, co do wikariuszy też zawsze mieliśmy farta że byli fajni z wyjątkiem jednego kto z tej Parafii to wie o kogo mi chodzi. I aby czekam, aż zabiorą go od nas może to się stanie na drugi rok, tylko żeby tak się stało to trzeba mu przestać dawać na tacę szczególnie w ostatnią niedzielę miesiąca kiedy to jest taca tzw. gospodarcza i sam wymięknie. A wy co o tym sądzicie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj dziwni ci parafianie z Kiełczewic. Piorą brudy w interniecie. A zagrzybionej plebanii to nie trzeba było wyremontować. Nie oczerniajcie proboszcza. Tajemnicą nie jest, że brakuje młodych księży. Dlatego nie tylko u was już nie ma wikariusza. Cieszcie się, że jest rezydent. Są parafie większe od waszej i tam jest tylko jeden ksiądz. I to staje się coraz bardziej faktem. Brak powołań(tzn mniej) A jeśli ktoś przyjdzie posprząta, ugotuje to od razu podejrzane? Tak pisząc jesteście sędziami, ponadto jakie jest wasze świadectwo wiary?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...