Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany w promocji UMCS: Rektor nie był zadowolony?

Utworzony przez Smokie, 16 marca 2011 r. o 15:14 Powrót do artykułu
Dział funduszy a teraz Promocja??? Panie Rektorze a nie obawia się Pan że zostanie Pan sam?? Dlaczego "betonu" Pan nie rusza ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władze UMCS powinny zająć się stanem budynków uczelnii - m.in wlasnie rektoratem, który jest wizytówką umcs a wygląda jak prlowski blok. Może warto byłoby obłożyć go szkłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wszystkie 'zasługi' są przynajmniej nadmuchane. Spróbujcie wysłać maila na złam absurd - absurdem niewątpliwie jest to, że z mailami nic się nie robi, można też dostać odpowiedź po pół roku (o ile w ogóle). Lipowski nie był dobrym kierownikiem, tam jest potrzebny nowoczesny manager z rozległymi horyzontami i doświadczeniem w jakiejś agencji marketingowej. Teoria tu niestety nie ma nic do rzeczy, trzeba umieć zarządzać zespołem i kreatywnie wykorzystywać możliwości, a żeby to robić dobrze, trzeba się najpierw napracować u podstaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PS. Na UMCSie nie ma nowoczesnych managerów. Nie wiem jakiego klucza używa się podczas rekrutacji, ale nie jest to nic dobrego. Może warto byłoby skorzystać z usług agencji pośrednictwa pracy, kierownika rzadko pozyskuje się w 2 tygodnie, poza tym rozmowa z Jego Magnificencją nie zastąpi nigdy np. assesment center, a tak się rekrutuje specjalistów na lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś dla nas najlepszym fachowcem od marketingu... Same, same plusy dla Ciebie i Twoich dziewczyn. Pamietaj co mówił Twój przyciaciel, że "lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
assesment center w rekrutacji na umcs? buachacha... O czym lalu piszesz... A "beton" ma się dobrze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można zapomnieć o podstawowej wadzie dr MLipowskiego. Nie jest z wykształcenia chemikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
Władze UMCS powinny zająć się stanem budynków uczelnii - m.in wlasnie rektoratem, który jest wizytówką umcs a wygląda jak prlowski blok. Może warto byłoby obłożyć go szkłem.
Znając lubelskich architektów, urzędników i konserwatora zabytków byłby "to ohydny, skandaliczny zamach na wspaniały lubelski zabytek jakim jest Rektorat UMCS"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
Władze UMCS powinny zająć się stanem budynków uczelnii - m.in wlasnie rektoratem, który jest wizytówką umcs a wygląda jak prlowski blok. Może warto byłoby obłożyć go szkłem.
A możesz moja droga aranżażystko wnetrz i "zewnętrz" skąd uczelnia ma wziąć na realizację Twojej wizji wyglądu rektoratu jakieś kikladziesiąt milionów złotych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lala napisał:
Te wszystkie 'zasługi' są przynajmniej nadmuchane. Spróbujcie wysłać maila na złam absurd - absurdem niewątpliwie jest to, że z mailami nic się nie robi, można też dostać odpowiedź po pół roku (o ile w ogóle). Lipowski nie był dobrym kierownikiem, tam jest potrzebny nowoczesny manager z rozległymi horyzontami i doświadczeniem w jakiejś agencji marketingowej. Teoria tu niestety nie ma nic do rzeczy, trzeba umieć zarządzać zespołem i kreatywnie wykorzystywać możliwości, a żeby to robić dobrze, trzeba się najpierw napracować u podstaw.
Tu się nie zgodzę. Zasługi dr Lipowskiego są jak najbardziej znaczące. Od kiedy został kierownikiem Biura Komunikacji i Promocji dało się zauważyć, że coś się dzieje. Działoby się dużo więcej gdyby nie zaściankowość dziekanów wydziałów UMCS-u i władz uczelni, którzy nie rozumieją, że działania marketingowe muszą iść z duchem czasu i trzeba stosować nowe kanały komunikacji. Nie wiem kto teraz będzie kierownikiem Biura, ale niestety nie wróżę nic dobrego. Serdeczne pozdrowienia dla dr Lipowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...