Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany w Radzie Miasta: Ławniczak odchodzi z klubu PO

Utworzony przez wyborywlublinie, 2 marca 2014 r. o 14:52 Powrót do artykułu
O tym skąd ta decyzja, napisałem dziś na blogu wyborywlublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co się dziwić chłopakowi. Chce wystartować z ukochanego przez Żuka klubu Wspólny Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • Przecież to człowiek układowy zapomniał jak sprzedawał na targowisku, dostał sie do partji i zaczyna żyć i bedzie sie trzymał tego gdzie mu stołek dadzą. jest to perfidny i łakomy człowiek bez skrupułów. Posówa sie do wszystkiego aby dostać stołek nawet do oszukiwaństwa i robienia z siebie obrońce----takich to mamy radnych i władze byle dla siebie i swoich rodzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rencas wie najlepiej jak szaman w Afryce......Ciekawa jestem Co przepowiada Wspólnemu Lublinowi bo z tej listy zapewne radny wystartuje albo z PSL tak jak Kowalczyk ? Albo z PO nic nie wiadomo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
  • Przecież to człowiek układowy zapomniał jak sprzedawał na targowisku, dostał sie do partji i zaczyna żyć i bedzie sie trzymał tego gdzie mu stołek dadzą. jest to perfidny i łakomy człowiek bez skrupułów. Posówa sie do wszystkiego aby dostać stołek nawet do oszukiwaństwa i robienia z siebie obrońce----takich to mamy radnych i władze byle dla siebie i swoich rodzin.
 
Łoj Roman cepiliśta sie radnego toż to targowi na Skarpie pomagał i pomaga jadem kumie plujeta i gramatyka i łortografija u wos kiepska do Miotka musita napisać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze Wspólnego Lublina to raczej nie wystratuje bo tam jest drugi gagatek-Nowak, a oni się nie cierpią. Jeden na drugiego non stop nadaje;nie wytrzymaliby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ławniczak lubi Żuka naprawdę i robi to dla niego ja to wiem ! Wspólny Lublin wygra !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...