Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany w Ratuszu. Powstały dwa nowe biura

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 stycznia 2017 o 17:27 Powrót do artykułu
Do takich "wielkich tematów" nie trzeba ani biura ani wydziału wystarczy referat bez dyr. Ta zmiana to klasyczny rozrost biurokracji. A ten Pan już dyr. dumniej niż Soros wypinał pierś po medal od Bula. Wszak jedynie słuszne NGO-sy - są słuszne, a jalże.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ILE TO BĘDZIE KOSZTOWAĆ???????????????? KASA, ....................................... KOLESIOSTWO .......................
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zapłacimy!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Powstają biura do odrzucania wszystkich propozycji społecznych i mieszkańców
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Więcej wydadzą na swoje utrzymanie niż na projekty. Brawo, kolejna dobra zmiana tyle, że po drugiej stronie barykady.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Powstały dwie nowe komórki, od lewej i prawej dziurki ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wycierają sobie gębę partycypacją społeczną, a wszelkie głosy w konsultacjach społecznych (jak ostatnio w sprawie przebudowy Racławickich, Sowińskiego i Lipowej toczone w dniach 9-29 grudnia 2016) zostały wyrzucone do kosza - nigdy nie opublikowano ani ich ani raportu z konsultacji...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tak sie bawi urzednicza hołota za publiczne pieniadze
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeszcze na odchodne Łysoń i Jego brać chce coś niecoś wybrać na drogę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja proponuję powołanie w trybie natychmiatowym wydziału do spraw kurzu na podwórzu!to nic że teraz nie ma kurzu,ale  będzie,a chodzi  tu o synekury!dokąd ci kolesie będą tworzyć dla siebie i kolesiów ciepłe posadki?! do roboty próżniaki za najniższą krajową! banda nierobów!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To co dzieje się w Ratuszu w Lublinie , jest  odwrotnym trendem, niż w innych dużych miastach Polski! Urząd Miejski ma za dużo Wydziałów, Działów, Biur,komórek,referatów, samodzielnych stanowisk, Wielki Wydział Prasowy. Tak rozbudowana struktura spowodowała, że urzędnicy zagubili się w kompetencjach. Niektóre zadania podzielone są na dwa Wydziały! Np. Wydział gospodarki Komunalnei i Zarząd Dróg i Mostów. Wydział Gospodarki Komunalnej, Wydział Gospodarowania Mieniem, wspomniane  nowe dwa biura, tzw. Budżet Obywatelski powinny być Referatami Zarządu Dróg i Mostów!!! Pan Żuk za swojej kadencji zwiększył ilość zatrudnionych w Ratuszu o 30%! Następca Żuka, jakiejkolwiek będzie opcji  i bedzie chciał dobrze zarządzać  miastem, bedzie musiał zmienić strukturę urzędu i zwolnić ok. 30 % zbędnego balastu urzędniczego! Obecny system jest całkowicie niewydolny! Zbędne Wydziały i ich pracownicy komplikują załatwianie spraw, wydłużąja czas ich załatwiania,w ten sposów wykazują swoją przydatnośc w procecie zarządzania miastem. Niestety, tylko my mieszkańcy musimy za ten bałagan płacić!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Projektami budowy, przebudowy i remontów dróg, oraz opiniowaniem tych projektów zajmuje się Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie. Widocznie w zarządzie będą zwolnienia, tylko po to, żeby stworzyć nowe dobrze płatne posady dla nowych pracowników nowego Biura Partycypacji Społecznej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Zarządzie Dróg i Mostów pracują osoby z uprawnieniami budowlanymi, a w Biurze Partycypacji Społecznej nikt nie ma uprawnień, więc w jaki sposób będą sprawdzać projekty i decydować o wyborze rozwiązań projektowych ? To ominięcie przepisów Prawa Budowlanego !!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"do roboty próżniaki za najniższą krajową!" Właśnie tyle zarabia szeregowy urzędnik.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: