Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany w rozkładzie jazdy od środy. Nowa linia, inna do likwidacji. Co jeszcze?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 stycznia 2017 r. o 20:34 Powrót do artykułu
A ja bym chciała, by autobusy wreszcie jeździły zgodnie z rozkładem. To znaczy, żeby nie wyjeżdżali sobie wcześniej z pętli i myślą, że są cwaniaczki, bo im się w centrum wyrówna. Raz musiałam brać taksówkę z Czechowa na dworzec PKP, bo autobus sobie przejechał wcześniej z 5 minut. Nie zawsze jest możliwość przybyć na przystanek pół godziny przed czasem, by jaśnie autobus mógł komfortowo sobie przyjechać przed czasem. Największa głupota, jaką w życiu spotkałam, to właśnie to w Lublinie. Ani w Trójmieście, ani w Toruniu, ani w Warszawie.. Tylko w Lublinie człowiek nie może nigdzie zdążyć, bo musi czekać 20 minut na kolejny autobus, bo kierowcy cwaniakują. Dopóki będą kary za spóźnienia/nagrody za ich brak [nie wiem, jak jest tutaj], dopóty będą kombinować, a pasażerowie będą poszkodowani. Zarówno pasażer, jak i kierowca, ma obowiązek być na przystanku punktualnie. Nie pół godziny wcześniej, nie później. Ale pewnie i tak to mnie się od komentujących oberwie, bo w naszym kraju nie rozumie się nawet tak oczywistego słowa jak "punktualność".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim napisze się coś głupiego to trzeba było pomyśleć !!! Kierowcy NIE ODJEŻDŻAJĄ przed czasem z przystanku początkowego , bo są z tego rozliczani co do minuty przez zamontowane w pojazdach GPS-y. Rozkładami jazdy zajmuje się ZTM a nie MPK - kierowcy do tego nic nie mają jak są źle zaplanowane czasy przejazdu i autobusy czy trolejbusy do przystanku końcowego dojeżdżają już po czasie odjazdu. Najlepszym tego przykładem jest linia 159 , która od godziny 15-tej od placu Wolności w kierunku osiedla Poręba potraf jechać nawet godzinę , gdzie według rozkładu to około 30 minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze i kierowcy nie odjezdzaja przed czasem z przystanku początkowego ale potem odjezdzaja przed czasem z innych przystanków, szczegolnie wieczorem!!! po 21 nie ma korkow i duzego ruchu, nie trzeba nadrabiac czasu a przewaznie widzimy tylko swiatelka na horyzoncie bo przyjezdzaja 3-5 minut przed czasem! a wieczorem to jest dużo! i czesto stoja potem na ciemniejszym przystanku czekajac na wyrownanie czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak. Lublin fajne miasto ale kilka razy autobus odjechał mi kilka minut przed czasem. Ale bylem zły. Tylko tu mnie to spotkało. Skąd się to bierze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buba... jakaś ty durna... 11 jedzie na WIDOK ! Tam ciągle powstają nowe linie, weź się strzel w ten pusty łeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buba durna baba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...