Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany we władzach PO w Lublinie. Łątka przegrał

Utworzony przez toto, 19 kwietnia 2011 r. o 09:47 Powrót do artykułu
jak tacy jak ten Pan sa szefami PO to ja dziekuje. znam go doskonale, jest moim sasiadem, nie mam pytan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie to znaczenie kto jest we władzach.Chyba tylko dla tych ,którzy w nich są,bo prosty lud Boży czy zagłosuje na PiS czy też na PO i tak będzie miał "pod górkę".Trzeba było pomysleć najpierw w '80 -tym roku,a później w '89.Ale jeśli nie chce się mysleć i do tego słuchać ludzi mądrych ,to płaci się za swoje L E N I S T W O wysoką cenę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobczak też wielka gwiazda - naukowiec od siedmiu boleści, baaaardzo dawno temu zrobił doktorat i na tym jego kariera naukowa się skonczyła. A wszystko za co się bierze w Lublinie musi spartolić. PRECZ Z NIEKOMPETENTNYMI DYLETANTAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma Palikota powoli kończy się kariera dyrektora od zamawiania papieru i służbowych dlugopisów w UM, Krzysztofa "mój szef" Łątki. Rudy zrobił/zarobił swoje, rudy może odejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest satysfakcjonujące. Będzie dopiero, kiedy ruda morda zapuka do drzwi na Niecałej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko żony rudego pajaca. Zawsze otacza go zawsze wianuszek przygłupawych siks, które tyłkami chcą zwrócić na siebie uwagę a on przebiera jak w ulegałkach. Warci siebie nawzajem. Trwa to już piąty rok, ciekawe czy ktoś zrobi z tym porządek. A ratusz co miesiąc wypaca im wszystkim ciężką kasę za nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POwoli konczy sie ta era zlamasow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi naszego Lesia Daniewskiego. On jest taki dobry i układny. Wszyscy kochają go w Zemborzycach. Bez niego ta partia PO to nie będzie już tak popierana przez nas. Niech się lepiej zastanowią i naszego Daniewskigo Lesia z powrotem do Zarządu przyjmą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie POzbyli się chwastów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Quo vadis Lublinie,qvo vadis Lubliniacy............?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...