Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znajoma z Naszej klasy wrabiała agenta CBŚ w gwałt

Utworzony przez Gość, 24 marca 2012 r. o 07:24 Powrót do artykułu
http://www.solidarnosc.org.pl/lublin/apel_przewodniczacego_zarzadu_regionu_srodkowowschodniego_nszz____solidarnosc____ws.__manifestacji,5,266.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemny lud powinien wiedzieć po czyjej stronie jest prawo. Gdyby jeszcze tak utrzeć nosa nielatom spółkującym dobrowolnie z duchownymi oraz tej pani, która dobrowolnie spółkowała z policjantem w izbie zatrzymań ! To ona przyczyniła się do wzrostu popularności Palikota !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale mi rewelacja. juz tydzien wczesniej pisal o tym Nowy Tydzień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A agent Tomek to mogl tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOBIETY SA GORSZE OD MEZCZYZN 100 % RAZY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przypominają mi się słowa sp. Andrzeja Leppera "No pierwsze, to jak można prostytutkę zgwałcić? (śmiech) Natomiast no pewnie też można, bo nie każdemu pewnie może się oddać." dobrze ze okazało się jaka była prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witamy w Polsce, nie ważne, że owy policjant to nałogowy alkocholik i narkoman, nie ważne też, że dzięki rodzinie i znajomościom wszystko pozałatwiał, nie ważne też, że od samego początku wszyscy zaczynając od policji na wysokim sądzie kończąc naciskali i wyśmiewali się z dziewczyny, żeby tylko wszystko utrudnić, nie ważne także to, że przez kilka tygodni owy policjant śledził ją non stop, nie ważne też, że dziewczyna próbowała popełnić samobójstwo. Najważniejsze przecież były zeznania męża z którym się rozwodziła i w tym czasie od paru miesięcy nie mieszkali nawet razem (nie warto wspominać nawet że ją nachodził, straszył aż wreszcie pobił i okradł). Nie ważne też, że owa rozmowa policjanta z byłym mężem nastąpiła dopiero kilkanaście dni po tym jak dziewczyna odwiedziła prokuraturę. Ale co ja tam zwykły szary człowiek mogę wiedzieć, przecież sprawiedliwość jest tylko dla "Elit" Sprawą powinien zająć się ktoś z drugiego końca Polski oraz profesjonalne bezstronnicze media, a teraz jak widać wygrały koneksje, uważajcie żeby was przypadkiem to nie spotkało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PoszukajciePrawdy napisał:
Witamy w Polsce, nie ważne, że owy policjant to nałogowy alkocholik i narkoman, nie ważne też, że dzięki rodzinie i znajomościom wszystko pozałatwiał, nie ważne też, że od samego początku wszyscy zaczynając od policji na wysokim sądzie kończąc naciskali i wyśmiewali się z dziewczyny, żeby tylko wszystko utrudnić, nie ważne także to, że przez kilka tygodni owy policjant śledził ją non stop, nie ważne też, że dziewczyna próbowała popełnić samobójstwo. Najważniejsze przecież były zeznania męża z którym się rozwodziła i w tym czasie od paru miesięcy nie mieszkali nawet razem (nie warto wspominać nawet że ją nachodził, straszył aż wreszcie pobił i okradł). Nie ważne też, że owa rozmowa policjanta z byłym mężem nastąpiła dopiero kilkanaście dni po tym jak dziewczyna odwiedziła prokuraturę. Ale co ja tam zwykły szary człowiek mogę wiedzieć, przecież sprawiedliwość jest tylko dla "Elit" Sprawą powinien zająć się ktoś z drugiego końca Polski oraz profesjonalne bezstronnicze media, a teraz jak widać wygrały koneksje, uważajcie żeby was przypadkiem to nie spotkało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...