Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znalazł w bankomacie 2500 zł. I oddał

Utworzony przez cymbalista, 16 września 2009 o 23:14 Powrót do artykułu
oddal bo dobrze wiedzial, ze jest w pod okiem wielkiego brata.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale głupi....
0
szacunek dla pana,tylko...w kraju w ktorym jestem,niepobrana gotowka po 30(+-)sec jest automatycznie pobierana spowrotem.Dlaczego?
0
Gość zarobił 5 tys., bo najpierw pobrał 2,5 a potem bankomat przez błąd wypłacił następne 2,5
0
grzesio napisał:
szacunek dla pana,tylko...w kraju w ktorym jestem,niepobrana gotowka po 30(+-)sec jest automatycznie pobierana spowrotem.Dlaczego?
Niektore bankomaty nie maja mechanizmu "wciagajacego" nieodebrana gotowke. Tych jest jednak w Polsce bardzo malo. Najprawdopodobniej zatem byla to awaria.
0
bankomat nagrywa kamerą, dupek tez wiedzial ze beda mieli dane osoby ktora nastepna wyplacala. Lachy nie robil..
0
Gość napisał:
bankomat nagrywa kamerą, dupek tez wiedzial ze beda mieli dane osoby ktora nastepna wyplacala. Lachy nie robil..
nagrywać może, wiele osób przychodzi i odchodzi, karty mógł nie włożyć i tyle, wiec pewnie ty byś tego nie zrobił... heheheh, żałujesz że ci się nie przydarzyło...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: