Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
(...)
Ostatnio edytowany 27 marca 2015 o 16:08
Zaloguj się, aby oddać głos
0
niestety cyt. klasyka "zaburzenia emocjonalne, proszę puść to na antenie"...
0
(...)
Lecz się człowieku, bo twoje zaburzenia psychiczne też mogą doprowadzić do tragedii.
Ostatnio edytowany 27 marca 2015 o 16:08
0
Prawda jest taka, że osoby które są zaginione w większości same albo wyjeżdżają za granicę, popełniają samobójstwo, ukrywają się etc. Nie musi im w tym nikt pomagać.
0
Michała spotkałem przypadkowo 2 tygodnie przed zaginięciem w drodze do pracy, chodziliśmy razem do podstawówki i l.o.,  jak zwykle usłyszałem od Niego dobre słowa, bo był szczerym spontanicznym, życzliwym i ciekawym człowiekiem, niestety było to nasze spotkanie ostatnie. Składam najszczersze kondolencje Mamie i Tacie Michała. Spoczywaj w spokoju Michał..........                                                                                                                                                                                            kolega Andrzej    
0
jak moze ktos popelnic samobujstwo w tak plytkiej rzece. trzeba by bylo w worku samemu z kamieniami wrzucic. Niech prokurator nie umarza tak szybko sledzctwa. Co za kraj.
0
jak moze ktos popelnic samobujstwo w tak plytkiej rzece. trzeba by bylo w worku samemu z kamieniami wrzucic. Niech prokurator nie umarza tak szybko sledzctwa. Co za kraj.
z taką ortografią to jak nic tylko coś ze sobą zrobić
0
Czy moze ktos wie jak nazywa sie ten starszy meszczyzna ktory kuca przy zwlokach to bardzo istotna wiadomość
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: