Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znamy autora miłosnych billboardów

Utworzony przez Prymityw, 9 stycznia 2009 r. o 16:42 Powrót do artykułu
Rzeczywiście wydarzenie na skalę globalną. A kim jest Konrad Gaca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to naszprycowany swego czasu kulturysta, który mamił niewiasty jakimis specyfikami czy metodami na wyszczuplenie przy okazji tego prezentu dobra metoda na przypomnienie sie klientkom i za to nalezy mu sie uznanie, niezły chwyt marketingowy - zrobić homo niewiadomo, a póżniej dac cynk i wszystko jasne ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie.... Tak sobie myślę... Gdyby chodziło tylko o uczucie, to byłoby piękne, wzruszające i budujące Gdyby sprawca szczęścia tej kobiety rzeczywiście pozostał anonimowy.... Ale dziennikarze już wczoraj skrupulatnie wyliczyli, ile to uczucie Konrada kosztowało i przestało być romantycznie. A dzisiejszy artykuł jest powodem do dalszego zastanawiania się nad prawdziwymi intencjami tego działania... I zrobiło się nieromantycznie. Jaka szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kondomek robi sobie niezłą reklamę! Ale i tak nie pójdę do "karka" na odchudzanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"plakaty są sprawą czysto prywatną " - wywalony bilbord w mieście z wyznaniem Miłości nie jest sprawą prywatną - zal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupich nigdy nie brakowało i nadal nie brakuje. Jak jeleń chce się wyróżnić to niech da sfilmować jak Doda bez majtek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko jest na sprzedaż, nawet uczucie. To co zrobił ten pan jest żenujące, ale widocznie nic więcej nie ma do zaoferowania, pani się spodobało bo prawdopodobnie też nie należy do osób posiadających dobry gust. Podobno każdy sposób wyrażenia tego co się czuje jest dobry ale czy prawdziwe uczucie wymaga aż tak spektakularnych działań? Czy kogoś obchodzi tak wyrażana miłość do Dorotki, Kasi czy innej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpis powienin brzmieć - "Twój bogaty, starszy sponsor"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwaniak, - taniej mu wyszło niż ślub, wesele no i potem małżeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a brukowiec nie ma już o czym pisać..... wierszówki lecą za nimi kasa - redaktor naczelny chyba baluje że pozwala pisać o takich pierdołach, a pierdoła pisze o niczym byle zapełnić trochę strony. Lublin 400 tys. miasto - jest naprawdę dużo innych problemów - zmniejszcie ilość stron wydania do 2 jak już nie możecie znaleźć innych tematów, a nie rozwijać ten wątek na kilka artykułów, bleee...... kiedyś chyba kupie dziennik - do rozpałki do kominka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kondzio..... jak to brzmi..... mniammmmm..... Kondzio Kondom Prezerwatywa Gumka Myszka Gryzoń Szczur Czworonóg Koń Krowa Obora - Obora z tego artykułu - hihihihihi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosny jest ten kondzio! No chyba, że w ten sposób chciał sobie zrobić reklamę. Ale pisanie o takich bzdetach to naprawdę żenada w 400tysięcznym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja lubię dziennik wschodni - nie kupuje bo szkoda pieniędzy ale jak ktoś da to wykładam nim klatkę dla papug. Uważam że to durne stworzenia a gazeta którą se czytają spuszczając spod ogona bobki jest na ich poziomie. A podobno niektórzy dziennikarze w tej redakcji mają nawet wyższe wykształcenie - mają czy mają mieć..... - no ale są już podobno blisko. Jutro kupię chyba gazetę - może znowu coś o Kondziu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy - najbardziej zgryźliwy i złośliwy naród pod Słońcem:(.Muszą wszystko obrzydzić i wyśmiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~lublinianin~ napisał:
a ja lubię dziennik wschodni - nie kupuje bo szkoda pieniędzy ale jak ktoś da to wykładam nim klatkę dla papug. Uważam że to durne stworzenia a gazeta którą se czytają spuszczając spod ogona bobki jest na ich poziomie. A podobno niektórzy dziennikarze w tej redakcji mają nawet wyższe wykształcenie - mają czy mają mieć..... - no ale są już podobno blisko. Jutro kupię chyba gazetę - może znowu coś o Kondziu...
dziękujemy, ze zaglada Pan/Pani na naszą stronę www i czyta teksty, m.in. o miłosnym bilbordzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~lublinianin~ napisał:
a ja lubię dziennik wschodni - nie kupuje bo szkoda pieniędzy ale jak ktoś da to wykładam nim klatkę dla papug. Uważam że to durne stworzenia a gazeta którą se czytają spuszczając spod ogona bobki jest na ich poziomie. A podobno niektórzy dziennikarze w tej redakcji mają nawet wyższe wykształcenie - mają czy mają mieć..... - no ale są już podobno blisko. Jutro kupię chyba gazetę - może znowu coś o Kondziu...
Hey pacanie,bobek-smrodek to ty jesteś,więc nie zaglądaj do gazety bo czuje twój smród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXX napisał:
Polacy - najbardziej zgryźliwy i złośliwy naród pod Słońcem:(.Muszą wszystko obrzydzić i wyśmiać.
Tylko to co jest idiotyczne i nietaktowne a to co zrobił ten pan własnie do tego się zalicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co...a ja bym chciała żeby mój mężczyzna w taki sposób wyrażał mi miłość.bo powiedzieć kocham jest łatwo i to żadna sztuka a robiąc taki prezent ukochanej osobie jak wyznanie miłosne na billboardzie to nie lada poświęcenie.fakt,pewien dziennikarz zwrócił uwagę na koszty takiej przyjemności...więc drogi panie dziennikarzu-jeżeli się kocha to jest się w stanie wydać nawet miliony za uśmiech swojej ukochanej czy ukochanego...szkoda tylko że tak niewiele osób kocha tak silną i zdolną do poświęceń miłością...aczkolwiek wszystkim takiej właśnie miłości życzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla mnie to jest coś wspaniałego!!! I życzę obojgu aby z równą ochotą chcieli i składać takie życzenia i je przyjmować w 30 rocznicę ślubu. Ja taką niedawno miałam i wiem co to jest miłość. Nie trzeba jej się wstydzić. Pielęgnujcie ją kochani. Wszystkiego najlepszeg dla Konrada i jego przesympatycznej żony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...