Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znamy listy Platformy do Rady Miasta w Lublinie

Utworzony przez nu, 9 września 2014 r. o 07:01 Powrót do artykułu
jedynka w pchaniu się do "wadzy".  Ciekaw jestem na których miejscach znalazły by się te "jedynki" gdy by to wyborcy typowali swoich przedstawicieli.Podejrzewam że większości nie byłoby w ogóle na tych listach, I to się nazywa "parcie na władzę" lub "wadzę" jak to kiedyś mawiał b. przewodniczący i b. p.Prezydent Lech. Ponad graffiti z muru, "gdyby wybory coś zmieniły to by się nie odbyły".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale obleśne typy są w tej partii. Nawet na żyletki nie mają, a pchają się do koryta. A do roboty, maliny zbierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale obleśne typy są w tej partii. Nawet na żyletki nie mają, a pchają się do koryta. A do roboty, maliny zbierać.
Wszędzie jedna wielka SITWA wymieszana z agenturą soviecką i pachołkami Moskwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tę pertię nie głosujemy, już wystraczy 7 lat tego "dobrego". Już dość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tę pertię nie głosujemy, już wystraczy 7 lat tego "dobrego". Już dość.
Nie dość !!!!  tylko należy teraz czerwonych sQrwysynów rozliczać !!!  majątki zabierać !! za malwersacje pieniędzy podatników, to co nakradli i z aferowali,nie może ujść to wszystko płazem tym komuchom !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ch.j z tą Polską wschodnią" to powiedzial szef PO na Lubelszczyźnie minister Karpiński do swojego kolegi z rządu. Jest to na nagraniach i on potwierdza ten fakt tłumacząc się. Listy PO na których są same żalosne ludziki wyrażnie potwierdza jak PO traktuje mieszkańców Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajcie że jedynka ze Śródmieścia i Bronowic niejaki Piotr Dreher to spadochroniarz z PIS-u. Jak PIS leciał w dół na łeb to on przeszedł do Platformy żeby cały czas być przy korycie. Pewnie jak teraz Platworma zadołuje to pójdzie do partii, która wygra wybary. Nie głosujmy na takich ludzi bo są nic nie warci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijanie Zbyszka Jurkowskiego przez redaktora pokazuje słabość tego artykułu. To najlepszy radny miejski w tej kadencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taką drużynę to proszę państwa prawo i sprawiedliwość rozniesie w pył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taką drużynę to proszę państwa prawo i sprawiedliwość rozniesie w pył
Nadszedł czas i POra dożynać i rozliczać te komunistyczno-konfidenckie watahy,całe to czerwone łajno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobili przewrót letni w Klubie PO , potem spychali na margines kolegów , teraz ich wycieli z list czyli dali im 5 miejsca aby nie weszli a listy wzmocnili bo szkoda ich zmarnować bo liderom może zabraknać głosów sumujac całą liste   i zeby nie było krzyku w mediach ot i cała prawda a jak działali to każdy widzi Madejek przez 4 lata  2 dwie słownie dwie interpelacje napisał !? Gdyby nie Żuk to nikt by z tej listy nie wszedł dp przyszłej rady zapewne......a tak posmatrim uwidim wszystko w rękach wyborców .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stepaniuk na 5 miejscu ? śmiechu warte ! aktywna radna a zrzucona na 5, sama korzystałam np. z porad prawnych bezpłatnych które prowadzi... nawet jak będzie na 25 miejscu to na nią zagłosuję !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie nie m okręgów jednomandatowych? Bo jeśli są to jakie znowu jedynki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daniewski ?   to jego żona ?   wszyscy nauczyciele, którzy nie bali się wyrazić w tej szkole swojego zdania musieli z niej odejść. Daniewska wiele razy doprowadziła do płaczu niejednego z nich. Często zdarzało się, ze moje dziecko wracało do domu i mówiło ze jakaś nauczycielka płakała przez panią dyrektor. Dlatego też zabrałam je z tego zakładu psychiatrycznego. Teraz widac, że odżyło i w ogóle nie tęskni za starą szkołą. Oby tak dalej pani Daniewska! Powiem tak. Pracowałem w tej chorej szkole kilka lat. To co tam się wyprawia to przechodzi wszelkie ludzkie pojęcie. Nie mniej jednak bardzo dziwi mnie fakt, że wszyscy a na pewno w większości, którzy tam pracują pozwalają sobie na głowę wchodzić i chyba uwielbiają wręcz jak ktoś ich gnębi psychiczne… taki rodzaj „masochizmu”. Zdaję sobie sprawę, że w dobie czasów obecnych jest ciężko z pracą, ale wiem z własnego doświadczenia, że jak się bardzo czegoś chcę i pragnie zmiany to jest to możliwe. Szkoła piękna, wyposażona a z drugiej strony obłudna i fałszywa, gdzie człowiek traktowany jest jak robol, przedmiot, który ma według Pani Dyrektor przynosić tylko efekty. Nie będę się rozpisywał, bo na ten temat można napisać powieść. Jednak muszę powiedzieć, że najbardziej rani mnie fakt, że wszyscy pracujący w tej szkole i całe to śmieszne wręcz żenujące Kuratorium w Lublinie wie co tam się dzieję a nic w tym kierunku nie robi. Na koniec mogę powiedzieć tyle, że współczuje każdemu kto tam pracuję. Praca jest bardzo ważna, ale chyba zdrowie najważniejsze. Zmagałem się przez półtora roku z nerwicą, która była efektem pracy w tamtejszej szkole. Słyszałem często: musisz złapać dystans! Jednak nie wszyscy potrafią sobie z tym poradzić… a czy można w ogóle złapać dystans do faktu poniżania drugim człowiekiem???   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie jestem miejscu ale wiem co tam sie dzieje i co się działo tam przez ostatnie lata...LUDZIE do telewizj z tym ale do Warszawy do TVN albo Polsatu żeby wiadomościach o tym powiedzieli a potem poszli z tym do ministerstwa po wyjsnienia ze jak to możliwe ze w państwowej szkole dyrektor poniża tak nauczycieli i innych ludzi, jaki to przykład dla dzieci... Ona musi zapłaci za te wszystkie krzywdy jakie do tej pory wyrzadziala...Trzeba dzwonić do telewizji ale nie w Lublinie bo oni nic z tym nie zrobią tez lubelskie gazety nie nie dadzą rady... Trzymam kciuki za pozbawienie się Daniewskiej ze szkoły...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez kilka miesięcy usiłowałam być w tej szkole sekretarką. Usiłowałam, bo właściwie nie było dnia, w którym nie usłyszałabym, jak jestem beznadziejna i niczego nie potrafię. ZZa drzwi gabinetu p. Daniewskiej wielokrotnie dobiegały mnie fragmenty rozmów, jakie przeprowadzała z rodzicami lub nauczycielami. Jeśli ktoś mówi, że nie widział nauczycieli wychodzących stamtąd z płaczem, to zwyczajnie kłamie. Ja widziałam i to nie raz. Komentarze na temat rodziców, na jakie p. dyrektor pozwalała sobie po ich wyjściu z jej gabinetu prezentowały poziom najniższy z możliwych. Ludzie są dla niej nikim, traktuje ich jak śmieci. Zasługi dla szkoły? Owszem, ale to nie dla dzieci, tylko dla własnych korzyści finansowych i rozgłosu. Kilku miesięcy spędzonych tam niegdy nie zapomnę. I cieszę się, że coś w tej sprawie zaczyna się dziać, bo tylko ja wiem, ile przez tę panią przepłakałam nocy i ile połykałam tabletek uspokajających przed wyjściem do pracy. Zawsze jednak wierzyłam, że nie ma winy bez kary. I oby ta wreszcie nadeszła!   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie jestem miejscu ale wiem co tam sie dzieje i co się działo tam przez ostatnie lata...LUDZIE do telewizj z tym ale do Warszawy do TVN albo Polsatu żeby wiadomościach o tym powiedzieli a potem poszli z tym do ministerstwa po wyjsnienia ze jak to możliwe ze w państwowej szkole dyrektor poniża tak nauczycieli i innych ludzi, jaki to przykład dla dzieci... Ona musi zapłaci za te wszystkie krzywdy jakie do tej pory wyrzadziala...Trzeba dzwonić do telewizji ale nie w Lublinie bo oni nic z tym nie zrobią tez lubelskie gazety nie nie dadzą rady... Trzymam kciuki za pozbawienie się Daniewskiej ze szkoły...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe okazy PO. Jeden co ciagle nadużywa, inny co wiecznie studiowal, kioskarz co został kierownikiem, biznesmen co zaopatruje instytucje podlegle miastu, bezrobotna co dostala kilkaset tysiecy odszkodowania, prezes co doktorat zrobil w Mińsku za komuny. Sorry taką mamy Platformę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety bardzo słaba lista, ale tutaj chodzi o wierność bo po wyborach walka będzie o każdą szabelkę.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na liście nie widzę Tadeusza Fija....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...