Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znani dziennikarze na warsztatach w WSPiA w Lublinie

Utworzony przez Miska, 6 marca 2011 r. o 21:07 Powrót do artykułu
Czego oni mogą nauczyć? Chyba stronniczości, albo JAK OBRÓCIĆ NIEPOWODZENIE PLATFORMY OBYWATELSKIEJ W SUKCES. Węglarczyk za to to jest dopiero dziennikarz od 7 boleści. Wygląda obleśnie i widzę go często w programach śniadaniowych. POgratulować wyboru dziennikarzy do tego szkolenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było nikogo z DW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, a czego ci wielcy dziennikarze nauczyli się na WSPiA? Bo dziennikarstwo jest w tym momencie pojęciem wysoce nie określonym. Każdy może pisać, tworzyć bez tych studiów. Co one dają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie WSPA to jest jakaś uczelnia? Jak dużo się płaci za wykształcenie na takiej uczelni - wątpliwej jakości a ile się kształci w tym kierunku na państwowej? To z uczelnią raczej nic wspólnego nie ma oprócz wydawania dyplomów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no WSPA i dziennikarstwo? He he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie było ok. Przekonałam się do WSPA, warto przyjść na takie warsztaty !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorota napisał:
Ogólnie było ok. Przekonałam się do WSPA, warto przyjść na takie warsztaty !!!
***
Ostatnio edytowany 22 marca 2011 r. o 11:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Chciałabym choć trochę spróbować wybić z głowy pomysł wszystkim tym, którzy mają zamiar podjąć studia na kierunku "dziennikarstwo i komunikacja społeczna". Ja studiowałam na tym kierunku i uważam ten czas za stracony i co najistotniejsze bezsensowne wyrzucenie ogromnej ilości pieniędzy w błoto (pieniędzy ciężko i uczciwie zarobionych przez moich rodziców. Jak ktoś chce to dziennikarzem może zostać i bez ukończenia tych studiów.Ale najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że spora część osób odemnie z roku po obronieniu tytułu licencjata zdecydowała się na dalsze łożenie ogromnej kasy i pójście na MSU. MGR przed nazwiskiem to jest to!!! Zwłaszcza, że to mgr dziennikarstwa:DDD jak to w ogóle brzmi...ręce opadają. Rany nie wiem co mnie podkusiło iść na ten kierunek. Nigdy sobie tego nie wybaczę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eka napisał:
Ogólnie WSPA to jest jakaś uczelnia? Jak dużo się płaci za wykształcenie na takiej uczelni - wątpliwej jakości a ile się kształci w tym kierunku na państwowej? To z uczelnią raczej nic wspólnego nie ma oprócz wydawania dyplomów?
Niestety właśnie tacy ludzie mają dostęp do darmowej edukacji w Polsce, UMCS - najlepsza państwowa uczelnia po tej stronie Wisły:) W rankingach na pierwszym miejscu, poziom nauczania powala na kolana, tak samo jak poziom wykładowców. Studiowałam na wyspie teraz studiuję na uczelni państwowej poza Lublinem, i mam prawdziwe porównanie. A ty dziewczynko skończ bibliotekoznawstwo na swojej wymarzonej uczelni, i później wracaj do swojego miasteczka bo jak widać 5 lat na Uniwersytecie poszło na marne. Najlepiej oceniać bez obiektywnego porównania, najlepiej powtarzać zasłyszane opinie, bo przecież żeby wyrobić sobie własne zdanie, trzeba trochę pomyśleć Pozdrawiam ludzi myślących!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bububu napisał:
Niestety właśnie tacy ludzie mają dostęp do darmowej edukacji w Polsce, UMCS - najlepsza państwowa uczelnia po tej stronie Wisły:) W rankingach na pierwszym miejscu, poziom nauczania powala na kolana, tak samo jak poziom wykładowców. Studiowałam na wyspie teraz studiuję na uczelni państwowej poza Lublinem, i mam prawdziwe porównanie. A ty dziewczynko skończ bibliotekoznawstwo na swojej wymarzonej uczelni, i później wracaj do swojego miasteczka bo jak widać 5 lat na Uniwersytecie poszło na marne. Najlepiej oceniać bez obiektywnego porównania, najlepiej powtarzać zasłyszane opinie, bo przecież żeby wyrobić sobie własne zdanie, trzeba trochę pomyśleć Pozdrawiam ludzi myślących!
****
Ostatnio edytowany 22 marca 2011 r. o 11:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bububu napisał:
Niestety właśnie tacy ludzie mają dostęp do darmowej edukacji w Polsce, UMCS - najlepsza państwowa uczelnia po tej stronie Wisły:) W rankingach na pierwszym miejscu, poziom nauczania powala na kolana, tak samo jak poziom wykładowców. Studiowałam na wyspie teraz studiuję na uczelni państwowej poza Lublinem, i mam prawdziwe porównanie. A ty dziewczynko skończ bibliotekoznawstwo na swojej wymarzonej uczelni, i później wracaj do swojego miasteczka bo jak widać 5 lat na Uniwersytecie poszło na marne. Najlepiej oceniać bez obiektywnego porównania, najlepiej powtarzać zasłyszane opinie, bo przecież żeby wyrobić sobie własne zdanie, trzeba trochę pomyśleć Pozdrawiam ludzi myślących!
OJOJOJ "TROCHĘ" CIĘ PONIOSŁO Z TYM UMCSem..............................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka napisał:
****
Gratulucję Ci kultury osobistej, i wypowiedzi, jednocześnie!
Ostatnio edytowany 22 marca 2011 r. o 11:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, nie piszcie tak pochopnych sądów... Jeśli chcecie mieć obiektywną opinię to sprawdźcie. Jeszcze raz gratulacje i uznanie dla WSPiA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...