Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Polska i wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie macie pociągów ?? To je kupcie. Fakt że szewc bez butów chodzi, ale kolejarz bez pociągu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już przesada. Czy nikt nie zdaje sobie sprawy ile ludzi podróżuje na tej trasie?Pociąg był idealnym rozwiązaniem dla studentów ale również starszych pasażerów.Sama nim jeżdżę i zawsze jest oblegany. Szkoda,że dokonując tych wszystkich zmian, nikt nie myśli o ludziach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czym teraz będziemy wracać do domów... - Studentka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKP...ZAPOWIADA SIĘ DOBRA PODRÓŻ...A WYCHODZI JAK ZWYKLE :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#wygaszone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewozy Regionalne nie są spółką podlegającą pod PKP. Warto wiedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest alternatywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko rozkradzione, ja po 37 latach pracy zarabiam 1400 zł netto, no a w spółkach utworzonych z państwowych zakładów (pieniędzy) prezesi itp. maść po 30-50 tys. miesięcznie, no i niestety kiedyś te pieniądze się kończą, jeszcze po 2016 roku z zagranicy będą mogli kupować ziemię. także całkiem nas rozpier***ą, i to dzięki solidaruchom z lat 80, oby ich szlag trafił, tych solidaruchów winno się gorzej rozliczyć za rozpieprzenie kraju 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można trasę do Wrocławia przejechać nie tylko pociągiem ale BUSEM , tak ciasnym busikiem bo właściciele Ekspressbusa nie inwestycja w tabor tylko wożą ludzi jak bydło z nogami przy brodzie . Nie dopuszczają myśli właściciele że jak wskoczy np Polski Bus który wcale do końca polski nie jest ale ma wygodne autobusy to Expressbus będzie mógł wozić ludzi na trasie Lublin Świdnik i do Cycowa :) a nie Wrocław , Kraków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi jakiś panicz z PKP powie dlaczego maszyniści prowadzący pociągi w nocy jadące przez porębę napier..ają paralizującym ciągłym rykiem 50m od osiedla na ktorym mieszka 50 tyś osób. Tak jest systematycznie w środku nocy 1.00 , 3.30 , 4.30. To jest jakis absurd a jedynym wytłumaczeniem jest buractwo i zlośliwość maszynisty. Jak mnie czyta ktoryś z nich to niech wie że czas jego pracy w PKP jest juz policzony. Dotyczy to szczegolnie pociągow Cargo PKP i z Bogdanki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcieliscie takim jezdzic. To nie bedziecie zadnym. Mi bardzo pasował ale ile nasluchalem sie marudzenia ze im sie sklad nie podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ale na pen do linko było stać? teraz naszczescie PESA,,, juz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już ci odpowiadam dla czego napierdalają na porębie ponieważ jest tam węglinek i wzdłuż torów kręci się dużo osób nawet w nocy " są dzikie przejścia " przez tory itp.. dodatkowo jedyna droga z poręby na stasin prowadzi tamtędy przez tory z poręby.. i jesteś sam burak jak się nie znasz to się nie udzielaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zesrajcie sie to przestana was nerwy szarpac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest o tej Porebie. Mieszkam 20m od torów i cała noc mi napierdalaja. Jakoś mi nie przeszkadza dzieciaku zajebany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary poczciwy parowóz by na 100% to pociągnął bez awarii. Teraz mamy taki tabor, że ciągle się coś psuje. Kiedyś nalałeś wody, nasypałeś węgla i jechało to nawet jak jakaś dziurka gdzieś się w kotle zrobiła..... a teraz?....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie macie pociągów ?? To je kupcie. Fakt że szewc bez butów chodzi, ale kolejarz bez pociągu ?
  Na Tabor dla LB juz nie stać PKP bo wydmuchali się z kasy na piździeino.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi jakiś panicz z PKP powie dlaczego maszyniści prowadzący pociągi w nocy jadące przez porębę napier..ają paralizującym ciągłym rykiem 50m od osiedla na ktorym mieszka 50 tyś osób. Tak jest systematycznie w środku nocy 1.00 , 3.30 , 4.30. To jest jakis absurd a jedynym wytłumaczeniem jest buractwo i zlośliwość maszynisty. Jak mnie czyta ktoryś z nich to niech wie że czas jego pracy w PKP jest juz policzony. Dotyczy to szczegolnie pociągow Cargo PKP i z Bogdanki
  Jak ci przeszkadza to trzeba było mieszkanie kupić gdzie indziej. Tory tam leżą od 1880 roku. Bloków jeszcze wtedy nie było. Co ty - kupowałeś mieszkanie i nie wiedziałeś że tory są obok? Trąbią bo widocznie muszą. Nikt nie gwizda bo mu się nudzi. Na wszystko jest przepis. Np. trąbi się przed przejazdami kolejowymi i miejscami, gdzie przechodzą ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie mają to niech kupią... A potem się dziwią że ludzie wolą busami tłuc się na drugi koniec polski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...