Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znikają maszty dla fotoradarów w Lublinie

Utworzony przez aaa, 13 marca 2014 r. o 08:13 Powrót do artykułu
Pomysł na biznes nie wypalił? Pułapki nie dochodowe więc się ja likwiduje. Pokazuje to obłudę stawiania ich na początku pod płaszczykiem bezpieczeństaw. ŻAL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
( ͡º ͜ʖ͡º)   Niech usuna jeszcze ten noviuśki fotoradar z pod Krasnika.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniądza podatnika wywalone w błoto :) Ciekawe kiedy zdemotują tego trupa na drodze do Nałęczowa. ZURAD ładnie zarobił na pustych skrzynkach, jeden taki maszz montarzem  to koszt 20 tyś - może sprawę zajmie się NIK ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, stacjonarna metoda łupienia okazała się niedochodowa (wpływy z mandatów w porównaniu z planami mizerne) to trzeba wrócić do metody sprawdzonej, czyli "zza krzaka".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Obecnie do kontroli prędkości w Lublinie nie są wykorzystywane fotoradary stacjonarne."   NIE SĄ czy SĄ? Wydawało mi się, że minąłem jakiś ostatnio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu miliony zł. psu w d..e! Chory to kraj i chora władza. nasze pieniądze są marnotrawione na potegę! Wybory juz niedługo!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu miliony zł. psu w d..e! Chory to kraj i chora władza. nasze pieniądze są marnotrawione na potegę! Wybory juz niedługo!!!!!!!!!
Dlatego Tusk musi odejść !!!  dość tego debi lizmu w tym kraju !!!  gnać komuchów i konfidentów,całe to czerwone, konfidenckie łajno !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...