Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znikają stoiska z al. Tysiąclecia w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 sierpnia 2016 r. o 14:25 Powrót do artykułu
N A R E S Z C I E
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawić tam drewniany krzyż - nikt nie ruszy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o fuck gdzie ja kupię tanie nachy ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super! Wreszcie nasze miasto będzie jakoś wyglądać, kiedy goście będą przyjeżdżać w nasze strony :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znika burdel z podzamcza, prawidłowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matko! ze zdjęć widać jaka to mega konstrukcja tych bud i ile to ci biedni, poszkodowani kupcy zainwestowali. Materiały na te budy to chyba zbierali po wysypiskach śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy to takie konieczne. Wolałabym, aby w końcu zrobiono porządek z nielegalnymi handlarzami papierosów, bezczelnie nagabującymi przechodniów pod Novą. To znacznie gorsza wizytówka miasta niż szereg kramików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zutylizować te chwast handlujace przed halą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
huraaaaaaaaa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy ktoś się weźmie za tych namolnych, nielegalnych handlarzy pod Nova???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak my nie zapłacimy złotówki podatku to Urząd Skarbowy nas znajdzie. Jak kolesie pod Novą nie zapłacą i wrośli w krajobraz to nic się nie dzieje, nikt nic nie widzi...dziwnym trafem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yeaaah wreszcie ten Bangladesz zostanie usuniętyy !! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tych od papierosów,napastujących ludzi przechodzacych pod Novą, mogliby wygonic i ''wrożbitki''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!Tak trzeba wykończyć resztki polskich firm!Te duże już są wspomnieniem,brawo!To kiedy ta Ikea?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Brawo!Tak trzeba wykończyć resztki polskich firm!Te duże już są wspomnieniem,brawo!To kiedy ta Ikea?
Nie, żyjmy w syfie i śmieciach i krzyczmy wszyscy razem wiwat polskie firmy a co ma do tego wszystkiego ikea, to chyba sam już nie wiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bangladesz na podzamczu straszy turystów czyli jedno z największych kłamstw tego roku. Nie wiem z jakiej choinki wielkanocnej się urwaliście ale to właśnie turyści/ ludzie z okolicznych miejscowości najczęściej tam kupują.Dziwne, że nikt się nie czepia centrum handlowego w środku panoramy. No ale cóż cebulaczki nie ogarniają niczego poza godzinami otwarcia kebaba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jakich turystach myślisz ? turyści nie kupują kołderkę czy badziewia jak buty , torebki itd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Bangladesz na podzamczu straszy turystów czyli jedno z największych kłamstw tego roku. Nie wiem z jakiej choinki wielkanocnej się urwaliście ale to właśnie turyści/ ludzie z okolicznych miejscowości najczęściej tam kupują.Dziwne, że nikt się nie czepia centrum handlowego w środku panoramy. No ale cóż cebulaczki nie ogarniają niczego poza godzinami otwarcia kebaba.
Nie wiem co bierzesz ale bierz połowe, jak dla ciebie turystami jest Zdzicha z Motycza albo Sasza co wraca na Ukraine to gratulacje. Swietujmy i cieszmy się, że ten baangladesz znika z centrum, skoda że trzeba było czekac tyle lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...