Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zniszczona kolejna fontanna na placu Litewskim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 czerwca 2017 r. o 09:05 Powrót do artykułu
Nagrobki solidniej się robi, chociaż nikt po nich nie jeździ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak łajzy jeźdżą Ci kierowcy nie wpusczac nikogo na plac bo wszystko zaraz zniszcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol lol lol pisowskie trolle jak ujadają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plac mamy super tylko szkoda, że niektórzy nie patrzą jak jeżdżą - aby przed siebie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy te fontanny są bezpieczne? samochód policji waży około 1,5t - nacisk na koło około 400kg - i fontanna się zawaliła. to czy jak będzie przechodzić tamtędy 4 rosłych mężczyzn to fontanna wytrzyma? Przecież w nocy w żaden sposób nie wyróżnia się ta fontanna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prostakom z policji i mpo stare powiedzenie gówno chłopu nie zegarek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Plac mamy super tylko szkoda, że niektórzy nie patrzą jak jeżdżą - aby przed siebie ...
  popatrz że nawet w dzień za bardzo się nie wyrżnia ta fontanna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to wracamy do punktu wyjscia. Po co było budować tak okazały plac skoro ludzie nie potrafia się zachowywać na nim a to kąpiele, a to kolejne uszkodzenia bo przeciez nie wiedzą że nie wjeżdza się na fontanne ! ZAŁOSNE to wszystko ! A swoją drogą to ciekawe jak dłygo trzeba będzie czekac na naprawę, bo już mija 2 tygodnie od tej pierwszej i NIC się nie dzieje ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uff dobrze że w sobotę i niedzielę odwiedziłem plac litewski bo jak wrócę z urlopu to już będzie wyszystko ogrodzone taśmami i barierkami i czekało na remont :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)miasto zwróci się w tej sytuacji do swojego ubezpieczyciela(...) Niech miasto zwróci się do projektanta tej chały. Czekam na moment kiedy to badziewie zawali się pod ciężarem wycieczki szkolnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, ja chyba wjadę czołgiem w nocy i zrobię porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wymyślił takie delikatne fontanny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To te płyty tak sobie wiszą? Kto dopuścił to odebrania takiej tandety? Czy piesi mogą bezpiecznie po tym chodzić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te "fontanny" są po prostu NIEBEZPIECZNE. Płytki jak widać na obrazkach są układane bezpośrednio na rurach plastikowych doprowadzających wodę bez solidnej podtrzymującej konstrukcji. Bubel powodujący niebezpieczeństwo dla człowieka, bo kto zagwarantuje że po latach skruszona wodą i słońcem płytka nie załamie się pod przechodzącą osobą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś kupiłem buty i podczas reklamacji powiedziano mi, że się uszkodziły, bo włożyłem ja na nogi. Tu plac uszkodził się od sprzątania. Ogrodzić, nie wchodzić i nie sprzątać. Nie stawaj na chodniku, bo pod płytkami dziura i zostaniesz wandalem. Mijaj szerokim łukiem. Chwała żuku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha, to się trzyma tylko na fudze. To jak powiada Tusk : lipa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko da się zniszczyć jak się nie potrafi z tego korzystać. Są ciągi przeciwpożarowe na Litewskim ale jak widać nie wszyscy kierowcy potrafią z nich korzystać i to jest smutne i przygnębiające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te fontanny są w pełni bezpieczne, DLA LUDZI. Nikt ich nie projektował dla kilkutonowych pojazdów bo nie mają służyć pojazdom tylko ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie był to przypadkiem nieszczęśliwy zbieg okoliczności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My tym MISIEM za 50 milionów otwieramy oczy niedowiarkom!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...