Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Powinni to robić już 15 lat wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu, jeszcze rozumiem matkę z 5 dzieci( na marginesie kto jej kazał tle robić) ale jest cala banda, która sobie z tego nic nie robi i żyje z tego co my wypracowujemy i wiem, że maja neta i czytaja i serdeczny #uj wam w #upe jeba#e nieroby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym pajacom, którzy napisali 2 komentarze wyżej proponuję dożywotnie ssanie p.a.ł.y każdemu naPOtkanemu sąsiadowi, żeby wreszcie zamknęli te swoje niewyparzone, śmierdzążce japy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem w rejestrze dłużników i nie mam z tym żadnych problemów z kredytem czy zakupami na raty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto nie płaci należności jest po prostu złodziejem bądź człowiekiem niezaradnym , niedorozwiniętym. W pierwszym przypadku powinien ponosić konsekwencje a w drugim otoczony opieką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym pajacom, którzy napisali 2 komentarze wyżej proponuję dożywotnie ssanie p.a.ł.y każdemu naPOtkanemu sąsiadowi, żeby wreszcie zamknęli te swoje niewyparzone, śmierdzążce japy.
A ja Tobie życzę byś wreszcie eziął się do roboty, patolu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gestek sam chyba masz problem ze ssaniem sasiadowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu, jeszcze rozumiem matkę z 5 dzieci( na marginesie kto jej kazał tle robić) ale jest cala banda, która sobie z tego nic nie robi i żyje z tego co my wypracowujemy i wiem, że maja neta i czytaja i serdeczny #uj wam w #upe jeba#e nieroby.
No wiesz chłopie czy kobito?,do tanga trzeba dwojga sama sobie tych dzieci nie narobiła.Gdyby ten "tatuś" nie był tylko ogierem rozpłodowym a przy okazji był ojcem który dba o dzieci żeby im nic nie brakowało i dokładał sie do opłat za mieszkanie,to teraz ta kobieta nie była by w takiej trudnej sytuacji życiowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...