Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znów brakuje chętnych weterynarzy do znakowania i kastracji zwierząt

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 czerwca 2016 r. o 16:13 Powrót do artykułu
Tytuł powinien brzmieć, "Znów miasto za mało chce zapłacić za ...blelele" dziennikarzyno manipulatorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z klauzulą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem zwolenniczką masztu, mieszkam na tym osiedlu. Dziwią mnie obrażliwe uwagi komentujących. Dlaczego? Bo jak ktoś chce stawiać maszt w ich dzielnicy - to protestują, gdy dotyczy to mieszkańcow innego terenu to ,,światli" ich obrazają. Natomiast co do osiedla. Mieszkańcy płacą tu grubą kase za czynsze. Niestety TBS probowało inwestować w innych terenach, traktując nas jak dojną krowe. Nie odłożyło nic na przyszłe remonty. Bloki są coraz starsze, a oni nic nie robią. Na wszelkie problemy odpowiedz ,,nie mamy kasy" Chcą zarobić podejmując nietrafne inwestycje. A propos śmieci gdyby nie ,,oszczedzano" na wszystkim i cześciej je wywożono to nie walałyby sie na środku osiedla. Pozdrawiam wszystkich ,,oświeconych"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nie jestem zwolenniczką masztu,  mieszkam na tym osiedlu. Dziwią mnie obrażliwe uwagi komentujących. Dlaczego? Bo jak ktoś chce stawiać maszt w ich dzielnicy - to protestują, gdy dotyczy to mieszkańcow innego terenu to ,,światli" ich obrazają. Natomiast co do osiedla. Mieszkańcy płacą tu grubą kase za czynsze. Niestety TBS probowało inwestować w innych terenach, traktując nas jak dojną krowe. Nie odłożyło nic na przyszłe remonty. Bloki są coraz starsze, a oni nic nie robią. Na wszelkie problemy odpowiedz ,,nie mamy kasy" Chcą zarobić podejmując nietrafne inwestycje. A propos śmieci gdyby nie ,,oszczedzano" na wszystkim i cześciej je wywożono to nie walałyby sie na środku osiedla. Pozdrawiam wszystkich ,,oświeconych"
Artykuł o kastracji i czipowaniu zwierząt a tu jakieś coś niezwiązane tematycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...