Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To po zwycięstwie pisuarów normalni ludzie uciekaja z kraju....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A Ty zostajesz.
0
Są loty to i ludzie latają, jeszcze do Szwajcarii prosimy
0
To po zwycięstwie pisuarów normalni ludzie uciekaja z kraju....
niezupełnie, bo ktoś tymi samolotami także przylatuje, jeśli chodzi np. o wznowiony niedawno Dublin to więcej pasażerów jest na przylocie niż na wylocie...
0
To dobra wiadomość że jednak sie rozwija. Oby tak dalej.
0
Szczekaczki się pochowały, ich czarne wizje co do lotniska nijak się mają do rzeczywistości :) Tylko czy pociągi dalej wożą powietrze, czy w końcu dopasowano rozkład?
0
Czyli teraz już lotnisko na siebie zarabia i nie musimy dokładać z publicznych pieniędzy, z podatków?
0
Może zamiast dodatkowego kursu do Dublina jeden do Shannon na zachodnim wybrzeżu.
0
Bristollllllllll
0
cooo z Liverpoolem....
0
Brawo!
0
Dublin Dublin Balfast bravo!!!
0
Pożadana trasa to -> Birmingham
0
Od tych REKORDÓW aby w głowach się nie poprzewracało.
0
Super, system małych kroczków się opłaca,
0
A co w Radomiu ??
0
Szczekaczki się pochowały, ich czarne wizje co do lotniska nijak się mają do rzeczywistości :) Tylko czy pociągi dalej wożą powietrze, czy w końcu dopasowano rozkład?
Tydzień temu odwoziłem żonę z dzieckiem na lotnisko i chwilę czekałem... wiadomo. Jeszcze wszyscy ludzie nie zdążyli wysiąść z samolotu a pociąg po prostu sobie odjechał. Przywieść na lotnisko to i owszem ale odwieść z lotniska to już tylko 2-3 osoby.
0
Tydzień temu odwoziłem żonę z dzieckiem na lotnisko i chwilę czekałem... wiadomo. Jeszcze wszyscy ludzie nie zdążyli wysiąść z samolotu a pociąg po prostu sobie odjechał. Przywieść na lotnisko to i owszem ale odwieść z lotniska to już tylko 2-3 osoby.
0
Czyli teraz już lotnisko na siebie zarabia i nie musimy dokładać z publicznych pieniędzy, z podatków?
A Ty na siebie zarabiasz czy marzy Ci się 500 zł z podatków innych?
0
Bristollllllllll
  3 lata  m a r z e ń  :)  
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: