Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam pytanie kto poniesie koszty roboty 2.Dlaczego z tak cienkiej rury czy blach zostały wykonane 3.Prosze o podanie dostawcy bubla trakcji potrzymującej troleje elektryczne
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do henryk doczytaj do końca artykuł to odpowiedzi na pytania się znajdą
0
Ależ paskudna plątanina drutów. Wkrótce tak będzie wyglądało całe miasto. Byłem wielkim zwolennikiem trolejbusów ale jeśli w ten sposób mają odrutować co drugie skrzyżowanie w mieście to zmieniam zdanie. Przestaję się też dziwić konserwatorowi, że nie pozwala na trolejbusy na Krakowskim Przedmieściu i 3 Maja.
0
co to za firma? wie ktoś?
0
henryk napisał:
Prosze o podanie dostawcy bubla trakcji potrzymującej troleje elektryczne [/quote]
Gość napisał:
co to za firma? wie ktoś?
Ja piernicze ludzie, za dużo alkoholu chyba.. przecież jak wół jest wszystko napisane [quote]Koszty wymiany słupów ma ponieść ich producent – częstochowska spółka Kromiss- Bis.
0
http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013
0
W tym tygodniu złamał się też słup trakcyjny przed rondem Lwowska / Ruska. To już kolejny złamany.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: