Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może wreszcie "GŁĄB" podpisujący się pod tym artykułem komunikacyjnym nauczy się, że NIE MA W KALENDARZU ŚWIĘTA ZMARŁYCH, jest święto wszystkich świętych i dzień zaduszny. Pozdrawiam niedouczonych z dziennika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To postkomunistyczna gazeta , u nich to się nazywa święto zmarłych pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ktos wie, czy bedzie mozna wjechac na majdanek przez oboz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~marcin~ napisał:
To postkomunistyczna gazeta , u nich to się nazywa święto zmarłych pozdrawiam.
HEJ MOHER NAWIEDZONY NIEDOUCZONY,MOŻE NAPISZ JAKIE TO ŚWIĘTO,KTO ZROBIŁ TO ŚWIĘTO,KASIARZE W CZARNYCH SUKIENNKACH,MÓDL SIĘ BEZ PINIĘDZY TO CI ROZUM WRÓCI,NIE RÓB ŚWIĘTYCH SOBIE,BO NIE BĘDZIESZ WIEDZIAŁ DO KTÓREGO SIĘ MODLIĆ,A O BOGU ZAPOMNIESZ,,,,WIĘCEJ PISMA ŚWIĘTEGO MNIEJ DOGMATÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autor artykułu twardy komunistyczny beton lub...nieuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po przeczytaniu waszych komentarzy(po nowemu postów,czy jakoś tak),rozjaśniło mi się w łepetynie(tochę).dalej nie wiem czym się różni święto zmarłych od "święta Wszystkich Swiętych".Bardzo proszę was o rozjaśnienie mego zaćmionego rozumka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powycinajcie drzewa na cmentarzu parafialnym w Zamościu. Takiego totalnego bałaganu nie ma na innych cmentarzach. Tony liści zalega na grobowcach. 3 samochody nie są w stanie wywieść mokrych liści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...