Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
CZEKAM NA TE ZDJĘCIA I ICH NIEMA ,CZYŻBY TO JAKIŚ PARTYJNIAK RZĄDZĄCY OBIECANKI PRAWIŁ
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten futurystyczny projekt nowego pedetu kompletnie nie pasuje do secesyjnego otoczenia. Mam nadzieję że konserwator zabytków skutecznie zablokuje te barbarzyńskie zapędy pseudo-architektów.
0
Już bardziej futurystycznej bryły wpasować w stylowe śródmieście miasta Pan Architekt nie potrafił ...??
0
Plomba jest plomba
0
Ludzie !!!!!! w Poznaniu na kazdym kroku łączy sie nowoczesność ze stara zabudową. Trzeba tylko to zrobić z głową tak jak tam to własnie robią. Oj my lublinianie nam to zawsze wiatr w oczy, choć nie wszystkim!
0
Suuuuuuuuper!!!!!Budować!Zaczynać!Natychmiast!!!!
0
no cud techniki to to nie jest ..........mozna by tu postawić coś bardziej pasującego z ciekawszymi rozwiązaniami
0
"Nie pasuje...za nowoczesny...niech zablokuje" Ot cały ciemnogród Lublin.
0
Nic nie rób. Krytykuj.
0
fakt bedzie wygladał jak gówno w lesie, ale co mnie to. powstana kolejne sklepiki sprzedające koszule po 150zł. mieszkańcom lublina przydałby sie ciuchland z prawdziwego zdarzenia.
0
Ciemna lubelska wschodnia raso - co by wam nie zaproponowali i tak będziecie na nie !!!!! Ciągle tęsknicie za swoimi wiejskimi , słomą krytymi chałupkami i to jest dla was wyznacznik dobrej architektury . Nie dziwcie się więc że w Lublinie nic nie powstaje.
0
Totalny architektoniczny niewypał. Jak się ma mieszanka szkła i aluminium do otaczającej staromiejskiej zabudowy? Ano ma się tak jak Wasilewski do prezydentury miasta czyli nijak. Jedno do drugiego nie pasuje za nic w świecie. Miejsce bez klimatu i wyrazu, kolejny komercyjny twór budowlany bez żadnego, podkreślam - żadnego wyrazu. Lepiej wcale nie budować w tym miejscu niz budować takie "warszafskie klasyki"...
0
Mało konkretów że zburzą PDT i coś tam postawia to każdy wiedział. Nie pokazali jak rozwiążą ruch samochodowy, ani jak to będzie wyglądać od strony Peowiaków, Kapucyńskiej i Kościuszki. Tam myślę że oni sami do końca nie wiedzą jak będzie wyglądał finalny projekt.
0
JA napisał:
Ciemna lubelska wschodnia raso - co by wam nie zaproponowali i tak będziecie na nie !!!!! Ciągle tęsknicie za swoimi wiejskimi , słomą krytymi chałupkami i to jest dla was wyznacznik dobrej architektury . Nie dziwcie się więc że w Lublinie nic nie powstaje.
Wypasiona nowomiejska gnido. To, że twój zmysł wyobraźni pożarła komercja, że nie wspomnę o elementarnym poczuciu estetyki, to wcale nie znaczy, że wszyscy są ślepi i głupi jak ty. Nie wymagaj od innych aby znizali się do twojego poziomu. Rozumku życzę, rozumku...
0
Twoja wypowiedź to żenada...
0
Lepiej weźcie się za przebudowę dworca PKS to co tam jest to wiocha w najgorszym wydaniu i wstyd dla Lublina
0
PAweł napisał:
Twoja wypowiedź to żenada...
Ty masz na drugie Żenada.
0
W tym miejscu powinna powstać 100 letnia secesyjna kamienica.
0
JA napisał:
Też jestem tego zdania.
0
CO NA TO WSZYSTKO PANI LANDECKA???? przyczepiają się do szyldów, reklam, że nie pasują do otoczenia a ten budynek zupełnie tu pasuje???
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: