Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zobacz jak Lublin reklamuje się filmowcom (wideo)

Utworzony przez Gość, 14 maja 2008 o 14:12
niech puszczą film Feliniada 2008 youcan dance metropolia hehe
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kolejne sztywne panienki z ulicznej łapanki... beznadzieja
0
NIE TRZEBA MI MóWIć żE LUBLIN JEST PIęKNY TYLKO TRZEBA GO CIąGLE UPIęKSZAć A NIE MARNOWAć CZAS JAK TO ROBIłA EKIPA TEGO NIEUDACZNEGO PRUSZKOWSKIEGO
0
No to teraz czekamy na film który pokaże jak choć jeden z obadarowanych plytami za 350 tyś obejzy to co tam jest;)
0
Tylko piękno tych miast ratowało ten film. Na mnie, zwykłym człowieczku, który nie koniecznie musi znać się na rzeczy, nie zrobił najmniejszego wrażenia, a co dopiero na tych, na których to wrażenie wywrzeć powinien. Muzyka w filmie to jakieś nieporozumienie, bez pomysłu, pasowałaby raczej do taniego programu o kulturze w telewizji regionalnej... Nudny, bez klimatu, właściwie niewiele pokazuje (twórca chyba słabo zna oba te miasta). Było parę przyjemnych ujęć, ale tylko dlatego, że miasta te potrafią ładnie "pozować". Mam tylko nadzieję, że ktoś bardziej rozgarnięty po obejrzeniu tego filmu stwierdzi - jak można było stworzyć tak słaby film o tak niesamowitych miastach, muszę tam pojechać o pokazać, naprawdę można nakręcić tu świetny film.
0
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?p=20638832 jesli ktoś nie jest nastawiony tylko na "nie" niech odwiedzi ten link i zobaczy jak reagują za granicą...
0
Odebrałem staranne wykształcenie już parę lat temu na dzisiejszej PWSFTViT, oprócz papierka, mam oko ale też i umysł, jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić, kilka rzeczy, do oceny pozostawię to każdemu z osobna. Otóż, film powstał z pieniędzy Samorządowych/Unijnych, więc nie ma potrzeby się zwracać, tym bardziej zachwycać. Twórcy założyli prostą rzecz: "użyjemy 'dobrego' sprzętu, nagramy to w wysokiej jakości...niech pozachwyca polityków. Zrobili kilka poważnych błędów, oprócz braku scenariusza, w ogóle braku nawet niewysublimowanej logicznej całości, film został poszatkowany, jednakowe jingle i rozwiązania najzwyczajniej nudzą. Do tego trzeba dodać "genialne-niegenialne" pomysły osób wybierających miejsca do nagrań, proponuję dać tym ludziom krzyżyki na drogę i ewentualnie zamknąć w jednym z tych kościołów. Mel Gibson nie jest dzisiaj na topie, nie zrobi Pasji ver 2, tak samo nie będzie kolejnego Stigmata Faith czy Dogmy, by zapotrzebowań świątyni za świątynią, chyba, że celujemy w twórców biografii bł. Faustyny Kowalskiej... Czego brakuje, a brakuje życia, nowoczesnych miejsc i wnętrz, niecodziennych konstrukcji architektonicznych, tłumów tętniących życiem, kultury alternatywnej czy graffiti. Dzisiaj kręci się filmy o narkotykach, młodzieży, jej problemach, kryminały i romanse... nie pokazano żadnego miejsca które wpasowałoby się w ten nurt. Co najwyżej restauracja żydowska, ale ona pasuje wyłącznie do średniej jakości serialu w tvp1. Przepraszam, ale film oceniam na 23/100, na plus zaliczam użycie dobrej jakości sprzętu, na minus średnie umiejętności użytkowników, sprawdźcie ich dorobek, to sa dokumentaliści których największym osiągnięciem była emisja po godzinie 12 w nocy w programie drugim telewizji polskiej. Wybaczcie, jako człowieka filmu nie kusi mnie Lublin.
0
Nie mówcie mi proszę, że ten film powstał za 350tys. Niejeden amator z kamerą zrobiłby to lepiej za 1000zł. Nudne, słaba muzyka, brak logiki, uroku..Zastanawia mnie rola aktorek..wg mnie to tylko pogorszyło całość, zwłaszcza scena tańca, w Bramie Krakowskiej..to jest jakieś nieporozumienie..dwa fajne ujęcia na 10 minut: zdjęcia w kaplicy św. Trójcy i stare miasto nocą.. Chyba wolałabym, żeby jednak nie oglądał tego nikt z zagranicznych filmowców..
0
Dziewczyny tańczyły nie w Bramie Krakowskiej tylko Rybnej. Nie ma ani jednego ujęcia z kaplicy św. Trójcy na Zamku. Te pomalowane mury to ściana jednej z kamienic przy Kowalskiej, tuż obok pl Zamkowego. Muzyka faktycznie - bez sensu. Montaż sekwencji Lublin/Lwów - fatalny. Mimo, że to nie fabuła film powinien mieć jakiś plan/scenariusz, a dostaliśmy zlepek scen, z których nic nie wynika. Wątpię czy cel tej inwestycji zostanie osiągnięty. Jak na ofertę plenerów pokazano dość niewiele, zwłaszcza we Lwowie. Mamy za to nudne bo powtarzające się sekwencje czarno-białe z kamerą. Przypuszczam, że miały dać obraz nowoczesności i dynamiki. Nie udało się. Poza tym niczego, co mogłoby świadczyć o przyjaznym środowisku czy zapleczu technicznym, kadrowym dla "filmowców". Samym romantyzmem świata nie podbijemy. Moim zdaniem dobrze pokazano fotogeniczność Lublina, tylko za drogo nas to kosztowało
0
Niech wszyscy zwrócą uwage na ostatnie ujęcie z Lublina, wtedy kiedy ściemnia się obraz. Nie wiem ale według mnie musiało to być nakręcone minimum 12 lat temu bo po naszym "Deptaku" jeżdźą jeszcze samochody. Kolejne pieniędze jak psu w d..e
0
Hehe, Aśka Hac. a myślmy jej nie przyjęli do teatru, bo ma taki przesłodzony głosik i jest taka ładna, że aż nieciekawa. pewnie dlatego film jest niemy:D
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: