Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zobacz nowy film promocyjny UMCS. Hit czy kit? (wideo)

Utworzony przez kingusia, 22 lipca 2010 r. o 14:14 Powrót do artykułu
Jedna wielka, przeokrutna ściema. Jakie poszanowanie człowieka? Zerknijcie na dziekanaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już lepiej duba było zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film fajny, dynamiczny, miły prowadzący, przy przejściach scen można jeszcze popracować nad płynnością ale ... merytoryka zachowana. Ocena- ciekawy i nie przepichcony. Pozdrawiam UMCS - niestety nie będę studentką ale moje dziecko kto wie;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bajka szkoda ze nie pokazali lazienek sprzed remontu na PIP i innych zapuszczonych wydzialach cukru nie trzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bajka szkoda ze nie pokazali lazienek sprzed remontu na PIP i innych zapuszczonych wydzialach cukru nie trzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak postęp, innowacyjność, technologia wydział PIP z zagrzybianymi salami w piwnicy extra człowiek siedzi i się dusi ale trzeba przetrwać w końcu to chluba UMCS!!! zachęcam wszystkich!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lok napisał:
no tak postęp, innowacyjność, technologia wydział PIP z zagrzybianymi salami w piwnicy extra człowiek siedzi i się dusi ale trzeba przetrwać w końcu to chluba UMCS!!! zachęcam wszystkich!!
oj tam po prostu jest nieswiezo ale teraz beda sie starac niz demograficzny robi swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super filmik swietnie zmontowany.bardzo mi sie podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sporcie to akurat są daleko z tyłu;) wyprzedza ich UP i PL. Hehe, możne w koszykówce kobiet wygrywają, bo jak do tej pory pokazali, że mają sprzęt i możliwości ale lebiegi są) może w nowym naborze dojdą jacyś wysportowani kolesie, którzy potrafią grać dobrą piłkę, a nie ćwiczyć podnoszenie kufla z piwem na czas;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam pomysł jest niezły, ale wykonanie po prostu nudne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proste to Kit, przez duże K
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UAM ma super fajny filmik, po prostu świetny. Lubelski jest totalnie beznadziejny. Robiąc takie filmy nic dziwnego ze nadal jesteśmy polską B. Sami siebie robimy Polską B, przez ludzi którzy wymyslili ten filmik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrzucone pieniądze, sorrrrry...Trzeba zwolnić kolejne dwie sprzątaczki i będzie następny filmik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za 15 tysi robi sie pełnometrazowe filmu off'owe i to z niezłym skutkiem. A za 3 minuty tego filmu nie dałbym ani złotówki. Banalny pomysł i banalne wykonanie, szkoda pisac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ki napisał:
he dalekie to od rzeczywistości jak bym nie wiedziała to może i bym się zainteresowała, szkoda że nie pokazali wydziału pedagogiki i psychologii jaki jest nowoczesny:)
na tym wydziale zaczynam 3 rok pedagogiki specjalnej. w podziemiach kwitnie grzyb na ścianach. w odmalowanych salach na pierwszym piętrze też, bo były remontowane w strasznie wilgotne dni, nikt nie pomyślał o wysuszeniu tych sal.wyremontowano nam schody na półpiętrze, bo gniły od środka, a miała być wizytacja. w ubiegłym roku parkiet na korytarzach był cyklinowany tylko przy ścianach, bo taniej, a środkiem puszczono dywaniki i wykładziny.zakupiono nowe krzesełka- tak szerokie, że aby jedna osoba z ławki mogła wstać to wszyscy obok niej muszą się podnieść, a jak jest mniejsce to ławkę przesunąć do przodu (dwóch krzesełek nie można jednocześnie podsunąć do ławki, ba są za szerokie). tak samo jest na auli. o czytelni i bibliotece już pisać nie będę, bo szkoda mojego i Waszego czasu. ISTNY CYRK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ki napisał:
he dalekie to od rzeczywistości jak bym nie wiedziała to może i bym się zainteresowała, szkoda że nie pokazali wydziału pedagogiki i psychologii jaki jest nowoczesny:)
Dokładnie o tym samym pomyślałam.. Ja mogąc wybierać jeszcze raz nigdy w życiu nie wybrałabym UMCS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, czego tak spamujesz tym lip dubem. Poza tym UMCS ma swoj LIP DUB i trzeba przyznac - rownie dobry (radze poszukac na youtube). Gdyby dali ta kase studentom na wykonanie filmu byloby z tego znacznie wiecej pozytku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, ogarnijcie się Czy wg. Was oni serio mieli powiedzieć ''Witajcie, tutaj UMCS. Mamy największy dług w Polsce Wschodniej, kwitnie u nas grzyb na ścianach i w ogóle syf''? Ten film ma promować. Jeżeli wg. Was powinni mowic o negatywach w filmie promocyjnym to powinniście zacząć robić kupę ustami. Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie KIT! Cóż oni promują? Ano to, że można się spóźniać na zajęcia! Bez skutków i konsekwencji, kilku studentów na wykładzie (nie cała sala to znaczy, że wykład nudny. Czyli scenka zniechęca ambitnych. Natomiast takich cieniasów, którym zależy na dyplomie ukończenia uczelni to owszem zachęci: w filmiku nie ma nic o ciężkiej pracy intelektualnej. Ot uczelnia dla wykształciuchów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie KIT!!!! malo dynamiicznie chyba ze celujemy w emerytow to ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...