Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zobacz nowy film promocyjny UMCS. Hit czy kit? (wideo)

Utworzony przez kingusia, 22 lipca 2010 r. o 14:14 Powrót do artykułu
Jacy tu się wielcy artyści i krytycy zebrali - doprawdy Lublin to istne zagłębie talentów! Właśnie przez takich ludzi jak Wy "komentatorzy" to miasto traci najbardziej - bo kopiecie każdą inicjatywę i nie patrzycie dalej niż za koniec własnego nosa. Banda durnych owiec - jak jedna zabeczy to i inne :/ Pewnie jedyny film jaki nakręciliście w życiu to ten za pomocą telefonu komórkowego - a może nawet nie wiecie jak tą opcję znaleźć. Denerwuje mnie to "grono eksperckie", a osoby które "studiowałem i ja tą uczelnię dobrze znam" w ogóle nie powinny się w tym temacie wypowiadać! Film jest skierowany do nowych studentów i o dziwo - im się podoba. Więc krytykanci - zróbcie coś lepszego albo zabierajcie swoje kompleksy gdzieś indziej - bo tylko szkodzicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film promocyjny powinien być bardziej dynamiczny, bo jest nudny. Powinien kryć w sobie możliwość spełniania marzeń, pomysłów czy też chęci rozwijania się, a w tym filmie nic specjalnego nie zostało pokazane. Moim zdaniem "nowoczesne" sale komputerowe czy bez przewody dostęp do internetu to żaden rarytas. Powinni umieścić coś co by przyciągnęło i zafascynowało ludzi tą uczelnią a nie przedstawili coś co jest dość powszechne "no tam mamy w posiadaniu budynki nowe i stare, mamy internet - to takie niespotykane w Polsce wschodniej, mamy też basen i boisko do gry w koszykówkę". Moim daniem film nudny i niestety ale niezachęcający do studiowania na UMCS-ie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film nie ba być rzetelnym przedstawieniem faktycznego obrazu uczelni, tylko reklamą zachęcającą do podjęcia studiów na UMCS. Zatem głosy o zadłużeniu, czy niemiłej obsłudze dziekanatów - abstrahując czy są słuszne, czy nie - są po prostu nie na temat. Można na ten film patrzeć jedynie jak na reklamę. Niestety reklama jest marna. Zgadzam się z tymi, którzy pisali, że to film dla dziekanów "mnie też pokazali", w niektórych miejscach "efekty specjalne" budzą tylko zażenowanie, a niektóre sformułowania płynące z offu są chyba czytane z kartki opracowanej przez jakiegoś skostniałego urzędnika i nie nadają się w ogóle do jakiegokolwiek przekazu radiowego czy telewizyjnego, gdzie powinny być podane w sposób łatwo przyswajalny a już na pewno NIE DO REKLAMY. Momentami drętwota językowa porównywalna z Panoramą Lubelską, gdzie oficjele "dokonują otwarć". Część tekstu rektor może wziąć sobie do przemówienia na inaururację roku akademickiego, a nie do klipu reklamowego. Ciężko oprzeć się wrażeniu, że za pisanie klipu zabrało się paru - przepraszam - jajogłowych, którzy później uznali, że wystarczy wziąć rozpoznawalnego i doskonale zaprawionego w prowadzeniu imprez plenerowych Pawła Typiaka. O ile na koncertach i w radiu Typiak wypada rewelacyjnie (nie przesadzam) o tyle w tym klipie jako lektor się nie sprawdza, podobnie jak w koncercie życzeń TVP Lublin, gdzie był wręcz własną karykaturą. Poza tym film jest co najmniej o połowę za długi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o, to to. film godny telewizji lubelskiej nuda, dłużyzny, brak akcji, sztywniactwo, sztuczność, tandeta. te rzekome pracownie komputerowe - to jak malowanie trawy przed wizytą partyjnych dygnitarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam wyglad tego chlopaka nie zacheca... studiuje na umcsie i wiem ze mozna bylo pokazac w filmie cos ciekawszego niz sztucznie nakrecone sceny rodem z lubleskiej telewizji:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodzi przecież o to, by przyciągnąć młodych ludzi na uczelnię, bo oni przecież będą zawsze. Ale o to, by zachęcić najlepszych do studiowania właśnie tutaj. Niestety, na tym filmie, UMCS nie ma do zaoferowania więcej niż pozostałe uczelnie w Polsce [oczywiście mówię o uczelniach, nie o pseudo szkółkach w Pcimiu Dolnym]. Tak więc...:|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hit czy raczej dobry kit... słabooo, bez rewelacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam te komentarze to żałuje, że internet jest ogólnie dostępny i przestaje wierzyć, że w Polsce będzie kiedyś przyjemnie się żyło. Widzę tu w większości bandę żałosnych zakompleksionych małolatów którzy wszystko krytykują a sami pewnie niczego nie osiągnęli. Młodzi ludzie zrobili bardzo dobrej jakości filmik za żałośnie niskie pieniądze (biorąc pod uwagę ile trzeba by zapłacić jakiejś agencji za coś takiego) A tu banda nieudaczników jedzie po nich po całości, często komentarze nie na temat ŻENADA. Niestety uczelnie wyższe nie kształcą już intelektualnej klasy wyższej tylko bydło z papierem magistra, ale tak to jest, że największy oprawca jak się z chama zrobi pana. Pozdrowienia dla lubelskich studentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
obejrzałem i jestem pod wrażeniem. wniosek taki że UMCS jeszcze ma długą drogę przed sobą
żartujesz prawda? Jeśli taki Lip Dub zachęci Cię do studiowania na UAM to widac jak podchodzisz do życia... wazne by na studiach byly balangi i poprzebierani studenci, tak nudne wykłady, ze sie chce ze słuchawkami na nich siedziec... sorry ale jestes beznadziejny co do filmu UMCS uważam ze jest swietny. Raz ze technicznie rewelacja, wokal Pawła jest na prawdę przepiękny, no i widać że go ugrzecznili, to nie ma być wydziarany student z kolczykami, tylko everyday normal guy i tak właśnie jest! Brawo UMCS, a ci co krytykują niech się wezmą za swoje życie, bo ci ludzie zrobili w swoim życiu choćby ten filmik a Wy co takiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eshtool napisał:
Jak czytam te komentarze to żałuje, że internet jest ogólnie dostępny i przestaje wierzyć, że w Polsce będzie kiedyś przyjemnie się żyło. Widzę tu w większości bandę żałosnych zakompleksionych małolatów którzy wszystko krytykują a sami pewnie niczego nie osiągnęli. Młodzi ludzie zrobili bardzo dobrej jakości filmik za żałośnie niskie pieniądze (biorąc pod uwagę ile trzeba by zapłacić jakiejś agencji za coś takiego) A tu banda nieudaczników jedzie po nich po całości, często komentarze nie na temat ŻENADA. Niestety uczelnie wyższe nie kształcą już intelektualnej klasy wyższej tylko bydło z papierem magistra, ale tak to jest, że największy oprawca jak się z chama zrobi pana. Pozdrowienia dla lubelskich studentów.
po pierwsze - słyszałeś już o wolności wypowiedzi i swobodzie opinii, czy nie słuchasz plotek? po drugie, o gustach podobno nie ma sensu dyskutować, jeden lubi francuskie perfumy, drugi jak mu nogi śmierdzą. a tak na marginesie - jeżeli się z kimś nie zgadzasz, to jeszcze nie powód, żeby go obrażać i wyzywać od chamów. bo to wyłącznie świadczy o chamstwie autora takich słów. jeżeli to faktycznie banda małolatów zżyma się na powyższy filmik na tym forum, to jestem pełna optymizmu co do wrażliwości artystycznej naszej młodzieży i jej wyrobienia estetycznego. oby tak dalej, a w tym kraju będzie żyło się przyjemnie i nikt nie będzie już przepuszczał kasy na produkcję takich gniotów, bo gnioty nie będą mieć odbiorców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widz napisał:
O ile na koncertach i w radiu Typiak wypada rewelacyjnie (nie przesadzam) o tyle w tym klipie jako lektor się nie sprawdza, podobnie jak w koncercie życzeń TVP Lublin, gdzie był wręcz własną karykaturą.
0_0 To Paweł prowadził koncert życzeń?! Sorry ale trzeba mieć bardzo duży poziom autoironii oraz wielkie jaja, by poprowadzić ten program, szczególnie porównując do Gramy na Maxa, bo stąd znam Typiaka. Jak chcecie zobaczyć jak wyśmiewany przez Was "słodki chłopczyk" włada słowem, sprawdzcie na www.gramynamaxa.pl trochę się zdziwicie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film jest dobry. Następnym razem bedzie na pewno lepszy. Zachęcam obejrzeć do porównania film promocyjny na pierwszej stronie z Bond University - numer 1 universytet w Australii: http://www.bond.edu.au/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bartek napisał:
Ludzie, ogarnijcie się Czy wg. Was oni serio mieli powiedzieć ''Witajcie, tutaj UMCS. Mamy największy dług w Polsce Wschodniej, kwitnie u nas grzyb na ścianach i w ogóle syf''? Ten film ma promować. Jeżeli wg. Was powinni mowic o negatywach w filmie promocyjnym to powinniście zacząć robić kupę ustami. Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
egon napisał:
po pierwsze - słyszałeś już o wolności wypowiedzi i swobodzie opinii, czy nie słuchasz plotek? po drugie, o gustach podobno nie ma sensu dyskutować, jeden lubi francuskie perfumy, drugi jak mu nogi śmierdzą. a tak na marginesie - jeżeli się z kimś nie zgadzasz, to jeszcze nie powód, żeby go obrażać i wyzywać od chamów. bo to wyłącznie świadczy o chamstwie autora takich słów. jeżeli to faktycznie banda małolatów zżyma się na powyższy filmik na tym forum, to jestem pełna optymizmu co do wrażliwości artystycznej naszej młodzieży i jej wyrobienia estetycznego. oby tak dalej, a w tym kraju będzie żyło się przyjemnie i nikt nie będzie już przepuszczał kasy na produkcję takich gniotów, bo gnioty nie będą mieć odbiorców.
Dziewczyno wyłącz internet, siadaj przed TV Trwam- to twój poziom. Banda malkontentów. Pokaż jakiś swój wartościowy projekt. Ten filmik jest super, pełen pozytywnej energii i humoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eshtool napisał:
Dziewczyno wyłącz internet, siadaj przed TV Trwam- to twój poziom. Banda malkontentów. Pokaż jakiś swój wartościowy projekt. Ten filmik jest super, pełen pozytywnej energii i humoru.
sam jesteś pełen pozytywnej energii i humoru, niczym tv trwam. i masz też taki zachęcający przekaz. werbujesz współwyznawców na tym forum? jeśli chodzi o mnie to nie jestem zainteresowana. natomiast gdybyś interesował się czymś więcej niż dennymi filmikami (które chyba sam tworzysz, skoro tak cię kręcą), znałbyś niejeden mój projekt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
egon napisał:
sam jesteś pełen pozytywnej energii i humoru, niczym tv trwam. i masz też taki zachęcający przekaz. werbujesz współwyznawców na tym forum? jeśli chodzi o mnie to nie jestem zainteresowana. natomiast gdybyś interesował się czymś więcej niż dennymi filmikami (które chyba sam tworzysz, skoro tak cię kręcą), znałbyś niejeden mój projekt.
hahaha a więc mamy do czynienia z niespełnioną artystką, która ma problem żeby wypłynąć i swoją frustrację wylewa na innych... powodzenia dla twoich projektów z szuflady życzę... A mój jedyny przekaz to: walcz z wiecznym depresyjnym malkontenctwem, a jak chcesz coś powiedzieć to niech to będzie twórcze nie destrukcyjne a przede wszystkim przemyślane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filmik ok...technicznie bardzo dobrze zrealizowany...patrząc na inne filmiki "skostniałe totalnie" innych uczelni trwające po 15 -20 min a może i więcej (i wcale nie za mniejsze pieniądze) to... sorry ale ten film kładzie je na kolana w zdjęciach,w montażu, w dźwięku.... Polecam ten spot tylko że on kosztował dużoooooooo więcej kasy ....niż śmieszne 15k za taką realizację jak zrobił umcs (http://www.youtube.com/watch?v=2unfAyXkoc4&feature=related) Podsumowując: Fajnie zrealizowany film za śmieszną kasę , niedopracowany merytorycznie- za dużo suchych informacji.......ale BRAVO UMCS...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasa jak kasa. Film ok podejrzewam że każda agencyjka w lublinie zgarnęłaby większą kasę za taką realizację co najmniej dwukrotnie. Obejrzałem ten film wielokrotnie i jest ciekawy pod względem zdjęć, widać że nie oszczędzano na sprzęcie plany dobrze oświetlone, ujęcia z ramienia kamerowego wyglądają naprawdę super, był też wózek,montaż ciekawy i z pomysłem,merytorycznie zgadzam się z przedmówcą zawiódł trochę oklepane te informacje myślę że UMCS powinien zrealizować krótszą wersję tego filmu bazując na tych naprawdę dobrze zrealizowanych zdjęciach i ograniczyć występ prowadzącego do minimum (brawo za wokal dla pana który występuje.) A co do linka powyżej to UMCS nie stać na taką formę bo tam sama animacja wyniosła by tyle co ten film.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle w sieci stado rozpędzonych owiec jak jedna tak i wszystkie (żenada). Film bardzo fajny a to ,że uczelnia taka a nie inna to już inna sprawa. Ciekawe czy w innych promujących się uczelniach jest tak cukierkowo i wspaniale i nowocześnie-WĄTPIĘ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to wszystko rozumiem ze trzeba promować ok, ale najpierw niech wyremontują a potem promują jak bym traifł na taką uczelnię gdzie grzyb grzyba pogania to poczułbym się oszukany. poprostu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...