Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zobacz pyskówkę kibica Motoru z dziennikarzem Polsatu (wideo)

Utworzony przez partyzant, 5 czerwca 2009 r. o 11:32 Powrót do artykułu
dlaczego za moje pieniadze finansuje sie tych bandytow z motoru! zadam aby prezydent wysocki wstrzymal wszytkie dotacje na motor bo to zenada jakas to sie dzialo w siedzibie klubu przeciez tego typu ludzie nie powinni byc wpuszczani ich powinno sie trzymac pod dozorem policyjnym 24 h reedukacja przez prace dla tych neandertalczykow jak nie korupcja to bandyci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo ja ale jaskiniowiec... przeciez wiadomo ze nie od dzisiaj dziennikarze prowokuja, zawsz tak było , jest i bedzie ... ale ale ! ... ludzie normalnie ktorzy posiadaja obie polkule mozgu sprawne, potrafia sie powstrzymac i machnac na to reka , no ale jak widac u pana , albo brak mózgownicy , tudziez nie potrafi z niej korzystac , no i prosze Was ludzie broniacy tego Yeti , czy Wy tez byscie sie tak zachowali przed kamera ? Idzmy dalej , czy ten dziennikarz źle powiedział ze zachowali sie jak swołocz ? brawo dla niego moim zdaniem bo mowi na głos to co wszyscy mysla... Takie zdarzenia powinny byc apelem do władz miasta... zróbcie cos z tym ... naprawde nie moze byc tak ze normalni cywilizowani ludzie boja sie pojsc na mecz , albo jak sa jakies "szlagierowe" spotkania w naszym miescie to nawet strach wyjsc na miasto bo pełno sie ich tam kreci... Mam nadzieje... naprawde moja jedyna nadzieja w tym ze to nagranie wywoła jakis impass na ludziach odpowiedzialnych za porzadek w tym miescie ... 20 lat temu w Anglii był problem z kibicami ... prawda? teraz na stadionach tamtejszych atmosfera jest wzorowa, jest bezpieczniej niz u nas w biały dzien na ulicy ... mozna brac przykład smiało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich deb***i to tylko dać do cyrku i to za metalową klatkę żeby nikomu nic nie zrobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za takich dresiarzy!! Zapewne jego ojciec był prostym człowiekiem i nie potrafił wychować syna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompromitacja. Nigdy nie pójdę na mecz Motoru. !!! Z bandytami nie będę zasiadał na jednych trybunach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nerwus ,biegł do samochodu bo mu się majteczki weżnęły,a ten pan go zatrzymuje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NĘDZNY DZIENNIKARZYNA SZUKA MIODU W D... SKORO WSZYSCY GO OLALI TO TEN NIE POCIESZONY ZACZĄŁ PROWOKOWAC!!! ŻAL MI GO, A TEN MOTOROWIEC SOBIE PO PROSTU ZAŻARTOWAŁ CHCĄC NAPEDZIĆ MU CYKORA WALIĆ DZIENNIKARSKIE PROWOKACJE I TEGO PROSTEGO REDAKTORZYNE KTÓRY JUZ NIE RAZ W LUBLINIE SZUKAŁ SENSACJI DLA MNIE JEST ZWYKLA SZMATA ZNAM GO OSOBISCIE! NIECH SOBIE POUKLADA LEPIEJ SPRAWY RODZINNY A NIE WPIERDLA SIE MIEDZY SPRAWY O KTORYCH NIE MA POJECIA pozdroWIENIA dla normalnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
większość z was tu wrzuca chlopakom bo na necie kazdy jest mocny tak jak ten dziennikarz z kamera .....ale jakbyscie staneli z chlopakiem z motoru to byscie sie zesrali gorzej niz ta pala z telewizji jebac was ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buu napisał:
większość z was tu wrzuca chlopakom bo na necie kazdy jest mocny tak jak ten dziennikarz z kamera .....ale jakbyscie staneli z chlopakiem z motoru to byscie sie zesrali gorzej niz ta pala z telewizji jebac was ...
Bueheheh, ale z ciebie idiota. Ten podskakujący dupek w żółtej koszulce to zwykły cienias nawalony sterydami co zrobił z siebie pośmiewisko na całą Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co w tym dziwnego, że normalny, nieagresywny człowiek boi się bandy pijanych bezmózgowców? Ty też byś się bał jeśli przewiózłbym cię w bagażniku i wysadził w lesie ubranego w żółty szaliczek, bo prawda jest taka, że jesteście mocni jedynie w grupie, średnio 5 na 1. Co do klubu to czas coś z tym zrobić, szkoda na to kasy, dlaczego za moje podatki organizuje się igrzyska dla bydła, w przypadku kiedy ja nie mogę wejść z dziećmi na stadion, w obawie o ich bezpieczeństwo. Poza tym to organizacyjne i sportowe dno, jacy "kibice" taki klub. Za wzór można stawiać Lech (najlepsze widowiska sportowe w kraju) ale z takimi "kibicami" nie ma na to szans. Z resztą chłopcy już wiedzą jaki dystans dzieli oba kluby, odczuli na własnej skórze na torowisku Chciałbym tez z tego miejsca skierować apel do dziennikarzy DW- Panowie przeprowadźcie proszę rozmowę z ważnymi tego miasta, którzy odpowiadają za jego bezpieczeństwo i finanse. Niech odniosą się do moich słów i postów innych czytelników. Dlaczego finansuje się klub który zawłaszczyli chuligani (nieudacznicy, nie płacący podatków), dlaczego pozwala się na burdy i niszczenie mienia publicznego? dlaczego naraża się mieszkańców na niebezpieczeństwo ze strony chuliganów? czyżby klub był świętą krową i nie musi odpowiadać za zachowanie swoich kibiców? Chętnie przeczytam na Waszych łamach co ma na ten temat do powiedzenia prezydent Wasilewski i jego współpracownicy, policjanci oraz władze klubu. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że ten Pan nie powinien być w komisji rewizyjnej za takie coś. Powinien podać się do dymisji. Tak przy okazji chciałem zapytać ile miesięcznie odprowadza ten Pan pieniędzy do klubu za to że handluje pamiątkami klubowymi oraz kiełbaskami i napojami??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czysta PROWOKACJA dziwisz sie a jak Ty bys zareagowal na Takiego Pajaca co w Natarczywy sposob zadaje caly czas to samo pytanie a potem i tak media napisza swoje ??? Co tu smierdzi celowa zagrywka.Tylko Motor !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darecki napisał:
czysta PROWOKACJA dziwisz sie a jak Ty bys zareagowal na Takiego Pajaca co w Natarczywy sposob zadaje caly czas to samo pytanie a potem i tak media napisza swoje ??? Co tu smierdzi celowa zagrywka.Tylko Motor !!!!
Nie próbuj tłumaczyć głupiego zachowania kolegi który zamiast zachować się normalnie i nie zwracać uwagi na pytania dziennikarza zrobił z siebie durnia przed kamerami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka wieś . Nie mogę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podpisuje sie 4 kończynami pod apelem do dziennikarzy DW , niech przeprowadza wywiad z władzami miasta na ten temat , niech dotra do osob odpowiedzialnych za nasze bezpieczenstwo , niech sie wypoowiedza , łacznie z Panem prezydentem Wasilewskim , co na ten temat sądza ... ludzie oczekuja jakis działan , jakis decyzji , nie tylko "słodkiego pierdzenia" ze mamy racje , no i ze fakt trzeba "cos" z tym zrobic. Nam chodzi o te "coś", my pieniedzy nie otrzymujemy z tytułu posady ktora ma byc otozsamiana z dbaniem o bezpieczenstwo mieszkancow ... Trzeba powiedziec DOŚĆ , nie zyjemy w buszu , żyjemy w pieknym miescie z bogata historia i to sie po prostu nie godzi zeby taki element społeczny robił co chciał na ulicach , a ludzie jedyne co moga to spuscic głowe i modlic sie o to zeby nie oberwac... dosc ! ... sami widzicie ze oni < pseudokibicie > sa w stanie tylko stwierdzic ze na zywo bysmy im tego nie powedzieli ... jasna sprawa , nie chce byc połamany lub gorzej... Panowie Redaktorzy... prosimy Was... zrobcie cos z tym , macie mozliwosc dotrzec do takich ludzi oraz przeprowadzic z nimi wywiad... moze zapadna jakies decyzje , moze cos sie ruszy ... na filmie mało co dziennikarz nie został poturbowany.... nastepnym razem mozesz to byc Ty albo ktos z Twojej rodziny ! ... Im wiecej osob bedzie opowiadało sie za tym pomysłem... tym wieksza szansa ze zostanie on wdrozony w zycie ! pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tfyrhyh napisał:
Jaka wieś . Nie mogę .
Ty tylko nie wieś Dupku Wieś to ty masz u siebie w domu! Nie obrażaj ludzi mieszkających poza śmierdzącym miastem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tragedia, żenada, ...... Tylko jakoś tak zawsze wychodzi że gdzie nie pojadą tam wklep, wklep, wklep..... Ze im się to jeszcze nie znudziło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na filmie dosc wyraznie chyba widac tepe rysy tego neandertalczyka. mysle ze warto zaniesc ten material do prokuratury-bez problemu da sie tu zastosowac kilka paragrafow- moze by tak dziennik sie tym zajal? pora zaczac tempic to robactwo!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarz byl z "Interwencji" wiec szkoda,ze nie dostal... Caly ten program slynie z szukania taniej sensacji i niezwykle sybiektywnego przedstawiania poruszanych tematow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarz byl z "Interwencji" wiec szkoda,ze nie dostal... Caly ten program slynie z szukania taniej sensacji i niezwykle sybiektywnego przedstawiania poruszanych tematow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...