Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zobacz pyskówkę kibica Motoru z dziennikarzem Polsatu (wideo)

Utworzony przez partyzant, 5 czerwca 2009 r. o 11:32 Powrót do artykułu
rozwiązać PZPN, rozwiązać ligę i zakazać uprawiania piłki nożnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwych kibiców jest naprawde mało , natomiast deb***e opatuleni w szaliki pomylili epoki , to nie epoka kamienia - puste banie - zamiast wziac sie do roboty to tylko coś ukraść albo komuś przyp.... cała prawda o psycholach bo inaczej sie ich nie da nazwac pseudokibice to zbyt łADNE określenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inteligent w żółtej koszulce jak malowany ... Banda kretynów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRES JEDEN Z NIEWIELU ROZSĄDNYCH WPISÓW TUTAJ....DO PAJACY WYPOWIADAJĄCYCH SIE TUTAJ JEDNAK CIĘŻKO TRAFIĆ BO MAJĄ GŁOWY WYPEŁNIONE TANIMI PROPAGANDAMI Z BRUKOWCÓW, JAK LUDZIE PISZACY ,ŻE NA KAZDYM MECZU MOTORU SĄ AWANTURY :)RUSZCIE SIE NAJPIERW NA STADION I DOPIERO WYPOWIADAJCIE ALBO ZAJMIJCIE SIĘ SWOIM SZARYM ŻYCIEM SPOŁECZNIAKI , WASZE ZDANIE NA TE TEMATY O KTÓRYCH NIE MACIE POJECIA SIE NIE LICZY, MY DALEJ BEDZIEMY ROBIĆ SWOJE AVE MOTOR !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRES JEDEN Z NIEWIELU ROZSĄDNYCH WPISÓW TUTAJ....DO PAJACY WYPOWIADAJĄCYCH SIE TUTAJ JEDNAK CIĘŻKO TRAFIĆ BO MAJĄ GŁOWY WYPEŁNIONE TANIMI PROPAGANDAMI Z BRUKOWCÓW, JAK LUDZIE PISZACY ,ŻE NA KAZDYM MECZU MOTORU SĄ AWANTURY :)RUSZCIE SIE NAJPIERW NA STADION I DOPIERO WYPOWIADAJCIE ALBO ZAJMIJCIE SIĘ SWOIM SZARYM ŻYCIEM SPOŁECZNIAKI , WASZE ZDANIE NA TE TEMATY O KTÓRYCH NIE MACIE POJECIA SIE NIE LICZY, MY DALEJ BEDZIEMY ROBIĆ SWOJE AVE MOTOR !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRES JEDEN Z NIEWIELU ROZSĄDNYCH WPISÓW TUTAJ....DO PAJACY WYPOWIADAJĄCYCH SIE TUTAJ JEDNAK CIĘŻKO TRAFIĆ BO MAJĄ GŁOWY WYPEŁNIONE TANIMI PROPAGANDAMI Z BRUKOWCÓW, JAK LUDZIE PISZACY ,ŻE NA KAZDYM MECZU MOTORU SĄ AWANTURY :)RUSZCIE SIE NAJPIERW NA STADION I DOPIERO WYPOWIADAJCIE ALBO ZAJMIJCIE SIĘ SWOIM SZARYM ŻYCIEM SPOŁECZNIAKI , WASZE ZDANIE NA TE TEMATY O KTÓRYCH NIE MACIE POJECIA SIE NIE LICZY, MY DALEJ BEDZIEMY ROBIĆ SWOJE AVE MOTOR !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja powinna strzelać do tego bydła. Banda popaprańców z tych kiboli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smieszne te wasze posty sa. ciekawe jak wy byscie wszyscy zareagowali! moze nie az tak nerwowo ale napewno nie jeden by zrobil krzywde temu smiesznemu dziennikarzowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne? Wcale nie! Gdyby za mną chodził jakiś człowiek i mi marudził, to w pewnej chwili sam bym mu dał liścia wychowawczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banda P E D A Ł Ó W i P O P A P R A N C O W
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem który z nich był gorszy. Dziennikarzyna który żeruje na sfrustrowanym człowieku, czy kibol któremu nerwy już puściły jak widzieliśmy. IMHO są siebie warci. Naturalnie jestem w 100% przeciw takiemu agresywnemu zachowaniu, ale nie ukrywam że zachowanie dziennikarza było nie na miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
im wieksze miesnie tym mniejszy mozg ... wstyd mi za wszystkich tych poprancow, fanatykow motoru od siedmiu bolesci kibicow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to motor. Tam same małpy i tępaki są
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są po prostu tępi, prymitywni bandyci. Na budynkach lubelskiego osiedla Tatary można znaleźć hasełka typu 'Moto Lublin - bandyci wschodniej Polski' lub 'Bóg wybacza - Motor nigdy'. Czy to jest normalne? Żal mi tych wszystkich ludzi, którzy idą na mecz w celu KIBICOWANIA drużynie Motoru. W tłumie bandytów, cwaniaków i kryminalistów nie obejrzą meczu, a i gębę można dostać. To tyle. Od wielu lat zachodzę w głowę dlaczego Policja nie oże dać sobie rady z tą dziczą. W Anglii jakoś dali radę, a w Polsce jakoś nadal hołota jest bezkarna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są bezmózgowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze. Leci za nim i truje mu 4 litery ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no stary z tą Dumą Wschodu to przegiąłeś mocno. Chyba że chodziło Ci o Pośmiewisko Całej Polski wtedy ok i wszyscy się z tym zgodzą.A koleś zrobił z siębie niezłego kretyna ale wszędzie wiedzą że "kibice" Motoru tak mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO WAS WSZYSTKICH CO WYPISUJECIE ZE TO I TAMTO NA TEMAT MOTORU BANDYCI HULIGANI I WSZYSTKO CO NAJGORSZE TAK JEST NAJLEPIEJ POWIEDZIEC NIE BEDAC NIGDY NA MECZU . PRZYCHODZE Z 4 LETNIM SYNEM NA MECZ I NIGDY NIC MI SIE NIE STALO , CHODZE NA MECZE REGULARNIE OD OK 10. LAT NIEMA CO NAJLEPIEJ TO SIEDZEC W OKNIE I NIE WYCHODZIC Z DOMU BY KTOS WAM NIE DAL W MORDE ... ZASTANAWIA MNIE CZY MACIE COS DO ROBOTY CZY SIEDZICIE NA RECIE CZY EMERYTURZE I WYPISUJECIE KOMENTARZE NA KURIERZE CZY NA DZIENNIKU WSCHODNIM ... CZY DZIENNIK LUB KURIER WSPOMNIAL CHOC RAZ O AKCJACH CHARYTATYWNYCH PROWADZONYCH PRZEZ KIBICOW ? NIE OCZYWSCIE ZE NIE BO PO CO JESTESMY BANDYTAMI I LUBUZAMI WALIMY KIJEM W LEB KAZDEGO KTO WYJDZIE NA ULICE . WALNIJCIE SIE W TE WASZE PUSTE GLOWY ... W ZADNYM INNYM MIESCIE NIEMA CZEGOS TAKIEGO JAK TU , TYLKO W LUBLINIE KAZDEMU WSZYSTKO PRZESZKADZA , KOCHAM MOTOR I NIGDY NIE PRZESTANE , A WAS TO BOLI ... SIEDZCIE SOBIE W KANAPIE W PAPUTKACH NA NOGACH CZYTAJAC GAZETE AZ UMRZECIE ZE STAROSCI BO NAJLEPIEJ SIEDZEC W DOMU BAC SIE WYJSC NA ULICE BO SIE BOI ZE DOSTANIE SIE W MORDE , CZEMU NIE ZAJMIECIE SIE PIJAKAMI , BEZDOMNYMI ALBO INNYMI LUDZMI KTORZY POTRZEBUJA POMOCY ? DZIENIKARZYNA SAM SPROWOKOWAL ..... POWINIEN DOSTAC W MORDE ZA TO ZE NIE PILNUJE SWOICH SPRAW NIECH SIE NAJPIERW ZAJMIE SWOIMI SPRAWAMI BO Z TEGO CO MI WIADOMO NIE ZA BARDZO MU SIE W RODZINIE POWODZI , SZUKAJA SENSACJI I WIDAC ZE MOZNA ZROBIC , DLACZEGO JEST MOWA O MOTORZE ? A LECH GDZIE GDZIE ŁKS ? TAM OCZYWSICIE LUDZIE NIE SA TAK SPOLECZNI JAK W LUBLINIE ... WAS POWINNI POWYWOZIC Z TEGO MIASTA BO JEST TO PIEKNE MIASTO ALE JAK WIDAC STARZY LUDZIE MAJA WIECEJ DO GADANIA BO TO DO NICH NALEZY PRZYSZLOSC A MY DALEJ SWOJE !!! BYŁ , BĘDZIE , JEST MOTOR RKS ! NIE CHCECIE NIE PRZYCHODZCIE NA MECZE , NIKT WAM NIE BRONI A ON NAS WON ! JA KOCHAM MOTOR LALALALALALA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawel napisał:
Inteligent w żółtej koszulce jak malowany ... Banda kretynów.
SZKODA MI wAS "LUDZIE" .... wY NIE ROZUMIECIE DLACZEGO TAK JEST.. ZACZNIJCIE CHODZIĆ NA MECZE, A NIE SIEDZIEĆ W DOMACH! WSZYSCY Z WAS TO ROBOLE BUDOWLANI, KTÓRZY SIĘ BOJĄ WYJŚĆ Z DOMU PO 21. JA ROZUMIEM GOŚCIA, ZNAM GO TEŻ NA MECZE CHODZE I MAM DO NIEGO SZACUNEK ZA TO CO ZROBIŁ, ROBI I BĘDZIE ROBIŁ DLA NASZEGO MOTORU! Niech nas nie nawidzą, byle się nas bali AVE MOTOR!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie co przyświecało dziennikarzowi prócz chęci wyprowadzenia kogoś z równowagi ? Jeżeli chciał tylko sprowokować to jest prymitywniejszy od tego kibica. Podniecacie się Państwo tym, że kibic przeklinał. A Wy w redakcji nie używacie wulgaryzmów kiedy ktoś specjalnie gra na Waszych nerwach ? Nie staczajcie się do poziomu bolszewickich kronik filmowych gdzie propaganda, cynizm i obłuda zakrywały cały obraz rzeczywistości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...