Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zobacz, z jakich ofert małych autobusów wybiera ZTM

Utworzony przez ., 2 kwietnia 2012 r. o 11:34 Powrót do artykułu
Jakieś kosmiczne ceny, nie ma nic tańszego ,trwalszego i prostszego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wiadomo że i tak kupią autosana, bo loczek swoje od nich już przytulił. Ale ja nie jestem specjalistą z MPK typu Krawczyk za 7 000 zł miesięcznie jednocześnie będąc radnym miasta....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~antyŻuk Co ma tu do rzeczy MPK? Przecież autobusy kupuje ZTM... ~. Nie, to nie są kosmiczne ceny. Takie są koszty zakupu nowych autobusów. Najnowsze Mercedesy przegubowe w Lublinie kosztowały ponad 1,5mln zł. za sztukę... To nie są samochody osobowe czy rowery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iveco to podmiejski bus a nie autobus miejski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do dziennikarzy DW. Co za tragiczny monataz zdjec. Odbicie lustrzane "niebieskiego" - ladnie to wyglada wszytsko, tylko prosze nie zapominac o liczbie bocznej busa i nr. rejestracyjnym, ktore jakby na to nie patrzec nie sa "naturalne" na zdjeciu i ciezko sie czyta Wstyd Panie/Pani "grafik". Pozdrawiam,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SOLARIS się wycofał ... szkoda:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. napisał:
Jakieś kosmiczne ceny, nie ma nic tańszego ,trwalszego i prostszego?
hehe dobre. a jaka powinna być cena nowego autobusu? dobrze ktoś tu zauważył, to ma być autobus a nie samochód osobowy czy rower! ile Ty byś chciał zapłacić za porządny autobus? niższe ceny i to znacznie to może od Chińczyków tyle że jakością one nie grzeszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego ci [pseudo fachowcy ] z ZTM-u nie zasięgną porady od uzytkowników tych pojazdów np. MPK czy innego tylko kupują badziewie byle taniej. Kapeny już są praktycznie wykasowane a miałyby dopiero 10 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nie znacie to nie pieprzcie głupot. Kapen Urby to miejski autobus klasy mini.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ja - no nie są na 10 kupionych 8 ciągle jest w MPK przy czym 2 są odstawione do kasacji a kolejnych kilka polegnie w tym roku zresztą po dostawach nowych (właśnie z tego przetargu) znikną wszystkie co nie zmienia faktu iż to straszne badziewie co się sypie po 3-4 latach do tego szkaradne a i tak poza tym one w tym roku dopiero dobiją do 9 lat a z innej strony 10-12 lat to powinien być wiek kiedy autobusy są wycofywane to że u nas Ikarusy i Jelcze tyle jeździły to nie normalność a patologia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
dlaczego ci [pseudo fachowcy ] z ZTM-u nie zasięgną porady od uzytkowników tych pojazdów np. MPK czy innego tylko kupują badziewie byle taniej. Kapeny już są praktycznie wykasowane a miałyby dopiero 10 lat.
Pseudofachowiec to pierwszy z ciebie. A co to ma do rzeczy? Znasz się na zamówieniach publicznych? To oczywiście pytanie retoryczne bo widać, że nie. Niby jak to mialoby wyglądać? ZTM pyta MPK czy im kapeny pasują, uzyskuje odpowiedź, że nie (jakby nie wiedzieli, że to chłam) i gdy wpływa oferta z Kapeny, wrzucają ją do niszczarki i mówią producentowi "Sory MPK nie chce waszych autobusów". Chłopcze, to nie zakup cukierków w sklepiku szkolnym. Wybaczam ci tą nie wiedzę bo z zakupami masz do czynienia jedynie w sklepiku gimnazjalnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest takie mądre powiedzenie: od Iveca to z daleka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do mario 92 sądząc po twoim wieku to masz błędne informacje bo zosteło ich może 5 łącznie z tymi do kasacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem takim krótkim autosanem. O dziwo jest wygodny i zwrotny. Nawet się zdziwiłem. Iveco to badziewie. Skrzypi, trzeszczą plastiki. Co gorsze jest awaryjny. zapytajcie mechaników z MPK. Z krótkich autobusów najbardziej podoba mi się Solaris. Jechałem takim w Ostrołęce. Szkoda, że nie złożył oferty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...