Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Już się odgryzili amerykanom, banderowy to banderowcy przeprowadzili kampanie przeciw USA 22 pąmki za 22 samobójców. Nie wolno ich puszczać do sztabu urezaja naszych i litwinów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pompują poparcie dla ministra MON
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile razy jeszcze będzie MON nasze niby wojsko ośmieszać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja, jak się kładłem spać podczas służby wojskowej,to żebym miły sen miał, 50 pompek musiałem zrobić, a byłem zwykłym szeregowcem, a normalnie dziennie to takich pompek robiłem ponad 300, słownie trzysta, co nie jest rekordem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'Dobra zmiana' doprowadziła do tego, że 22 pompki dla żołnierza zawodowego to wyczyn, którym trzeba się pochwalić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli trzeba pomóc popełnić samobójstwo 300 osobom, żeby żołnierze mogli się pompkami chwalić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
22 pompki to moja 75-letnia teściowa robi rankiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o co chodzi - a może uczczą 22 weteranów Usmańskich którzy nie mają za co ćpać:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie wojsko jak nie stoi w kościele to ledwo robi pompki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to pakujemy teraz ich w Herkulesy i niech lecą pomagać walczącym Kurdom z tz, p islamskim . Pomogli by też chrześcijanom . Chyba po to zostali oni sformowani ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale oni zrobili 22 pompki do pompowania swoich półautomatycznych wiatrówek kalibru 0,05 mm wzór Wicher à la Kałasznikow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to nie jest akcja 22 push up challenge, która ma uczcić wszystkich weteranów borykających się ze skutkami stresu bojowego (jako że wg amerykańskich badań dziennie 22 amerykańskich weteranów targa się na własne życie)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, trole partii zdrajców i sprzedawczyków czytaj. PO-PSL już są w akcji. Zamiast pompek ćwiczą klawiatury komputerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...