Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żołnierze z Lublina jadą na Bałkany (wideo)

Utworzony przez niejadek1, 12 marca 2009 r. o 16:18 Powrót do artykułu
ta pani zolnierz na zdjeciu to chyba szefowa kuchni bo tak dobrze wyglada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbys uważniej czytał Kuriera lub oglądał telewizję np.TVN to byś wiedział,że ta Pani jest pielęgniarką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mama dopiero od paru dni internet i dopiero sie uczę. Zapytalem pana, ktory instalowal mi internet gdzie mozna kupic dostep do google i za ile, bo mysle ze bardzo mi taka wyszukiwarka by sie przydala. On mi zaoferowal ze za 50 zl mi zrobi taki lewy skrot na pulpicie do google. Zgodzilem sie ale teraz mam obawy czy moga wykryc ze uzywam google nielegalnie i czy nie lepiej jednak skasowac ten skrot i zakupic dostep oryginalny? Dziekuje za pomoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakbys uważniej czytał Kuriera lub oglądał telewizję np.TVN to byś wiedział,że ta Pani jest pielęgniarką.
NIBY MA RACJE ALE CO MAJA ZROBIC CI MIESZKAJACY ZA OCEANEM GDZIE TA NAJLEPSZA EUROPEJSKA GAZIETA NIE DOCHODZI, A T OWIELKA SZKODA I AMERYKA NA PEWNO ZAPLACI ZA TO SROGO ZE TU NIE MA KURIERA LUBELSKIEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...