Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żona doniosła na męża, że pijany prowadzi samochód

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lipca 2016 r. o 09:00 Powrót do artykułu
bardzo dobrze zrobiła!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... W pewnym mieście żyła rodzina żona męża nienawidziła .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje odwagi kobiecie. Może uratowała czyjeś życie, na przykład Twoje internauto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zouza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Odpowiedzialna i przytomna kobieta. A facet ma co chcial.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sila przymuszona- sila glupoty swego meza. Moze tym uratowala jego lub czyjes zycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze zrobiła, kiedyś jadąc rowerem widziałem jak pijany gość odpala skutera ominąłem go nie zwracając szczególnej uwagi na niego 300 metrów dalej leżałem poturbowany na asfalcie bo potrącił mnie ten skuter;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet tutaj komuniści po-zsl plują na 500+ ? ... 8 lat siedzili na stołkach i psuli powietrze, a teraz skowyt i zazdrość? W nadchodzących samorządowych dostaniecie tęgiego kopa, który pozbawi was stołków CAŁKOWICIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze zrobiła polać jej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo madra kobieta brawo !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem, że tytuł ma przyciągać "widzów" ale w tym przypadku drogi redaktorze zrobiłeś taki skutek że baba, konfidentka podpierdaczyła własnego chłopa bo donoszenie na kogoś ma w Polsce pejoratywne znaczenie. Tytu Artykułu powinien więc nie piętnować tej kobiety lecz ją chwalić za to że przyczyniła się do wyeliminowanie osobnika który mógł kogoś zabić, już pomijają c że to był jej mąż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Doniosła"?! A może udało jej się uratować czyjeś życie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję, być może uratowała komuś życie. Takie zachowanie wymaga odwagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawa dla żony!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec świata,brat sprzeda brata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wątpię, że kierowała się postawą obywatelską, raczej znalazła kolejnego haka na męża, który pewnie po raz tysięczny zalazł jej nieźle za skórę. Ma w garści niezbity dowód w razie ewentualnego rozwodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Polsce jest normalne , że w tej sytuacji żona ładuje się z dziećmi do samochodu celem dalszej jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czasach stalinowskich niejaki Pawka Morozow także zakapował tatusia. Stary poszedł siedzieć do obozu na dalekiej Syberii, a synalek został patronem młodych pionierów ZSRR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze zrobiła. Miała czekać aż kogoś zabije po pijanemu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...