Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żona lubelskiego przedsiębiorcy "jedynką" NowoczesnejPL

Utworzony przez Guest, 6 sierpnia 2015 r. o 17:29 Powrót do artykułu
Hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic się nie zmieniło dalej patologia tylko pod innym szyldem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kpina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość ma 48 lat a laska 27 :D - na pewno jest inteligentna i nie leci na kase ;x
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jaki ładny chłopczyk...!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosna pani kandydatko, w cywilizowanych społeczeństwach jest tak, że ktoś wykazał się skutecznością działania, więc idzie do parlamentu by naprawiać "mikro-świat". A pani nic nie osiągnęła, ale chce dostać pieniądze (jako poseł). Zajmuję się (zawodowo) badaniami naukowymi, interesuje mnie możliwość ich wdrażania do praktyki (niekoniecznie komercjalizacja, żeby nie było wątpliwości), ale o pani nazwisko nic mi nie mówi. Proponuję nie od razu "skok na kasę", ale może coś zrobić na rzecz środowiska, od którego oczekuje pani (świadomie z małej litery) głosów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urszula ja ci mówie .... ty nie idz tą drogą . Please
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny sponsor. Jedynka na liście musiała męża sporo kosztować. Taniej wychodzi na szukamsponsora.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rysiek fajny z ciebie chłopak ale ta kandydatka nic nie reprezentuje. Rozmawiałem z nią na spotkaniu i cóż mogę powiedzieć porażka.... szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahah oto polska właśnie, wszędzie zawistne, zazdrosne mordy, wszystkie 25-tki które mają facetów bidnych i nie zaradnych stojący pod klatką teraz będą robić z Urszuli Bury tępą kretynkę no bo przecież jak ona mogła się tak ustawić. Przestańcie krytykować a zacznijcie robić coś pożytecznego. Młoda ambitna dziewczyna ma szansę spojrzeć trzeźwo na polityke. Niech startuje i niech wygra. Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosna pani kandydatko, w cywilizowanych społeczeństwach jest tak, że ktoś wykazał się skutecznością działania, więc idzie do parlamentu by naprawiać "mikro-świat". A pani nic nie osiągnęła, ale chce dostać pieniądze (jako poseł). Zajmuję się (zawodowo) badaniami naukowymi, interesuje mnie możliwość ich wdrażania do praktyki (niekoniecznie komercjalizacja, żeby nie było wątpliwości), ale o pani nazwisko nic mi nie mówi. Proponuję nie od razu "skok na kasę", ale może coś zrobić na rzecz środowiska, od którego oczekuje pani (świadomie z małej litery) głosów.
To jest bardzo czytelne, pod pretekstem rozbijania układu montuje się kolejny. Zmiana przy korycie nic więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahah oto polska właśnie, wszędzie zawistne, zazdrosne mordy, wszystkie 25-tki które mają facetów bidnych i nie zaradnych stojący pod klatką teraz będą robić z Urszuli Bury tępą kretynkę no bo przecież jak ona mogła się tak ustawić. Przestańcie krytykować a zacznijcie robić coś pożytecznego. Młoda ambitna dziewczyna ma szansę spojrzeć trzeźwo na polityke. Niech startuje i niech wygra. Powodzenia!
  Może i ambitna ale z szalupą ratunkową PO daleko nie zajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydupek balcerowicza wystawia swoje watachy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to ten pan Bury co chce wykończyć Polski Bus bo za duża konkurencja? czy coś pomyliłem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to ten pan Bury co chce wykończyć Polski Bus bo za duża konkurencja? czy coś pomyliłem...
B U R Y w polityce się źle kojarzy i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jaki ładny chłopczyk...!!!!
Nie pindol ! Bardzo ładna seksowna buźka... piękne usta... i te iskierki w oczach Jacek jest fachowcem i wie co zrobić, żeby było pięknie w gazecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam ją. Nigdy nigdzie nie pracowała normalnie, pracuję ze swoim partnerem a potem mężem (nota bene duuużo starszym), teraz wychowuje dziecko. Nic w życiu normalnie nie osiągnęła, dziwi mnie ta "jedynka". To z pewnością tzw. strzał w stopę NowoczesnejPL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młoda się pcha, nie ma szans na głosy za szybko do polityki się pcha. Ludzie w jej wieku jeszcze kamer się boją a ona tu wyskakuje z populizmem. Żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne komentarze na temat kobiety, wyborców Kaczyńskiego i Dudy, ludzi nazywających siebie katolikami. Nie miał, kto wychować, to czego wymagać. Polacy czy takiej Polski Chamów chcecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne komentarze na temat kobiety, wyborców Kaczyńskiego i Dudy, ludzi nazywających siebie katolikami. Nie miał, kto wychować, to czego wymagać. Polacy czy takiej Polski Chamów chcecie?
O czym ty piszesz komunistyczna,czerwona świnio ?? nie mieszaj kościoła z polityką,czerwony pajacu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...