Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żona lubelskiego przedsiębiorcy "jedynką" NowoczesnejPL

Utworzony przez Guest, 6 sierpnia 2015 r. o 17:29 Powrót do artykułu
Kosciol sie sam miesza w politykę (zbyt mocno i bez sensu) wiec sie organisto ogarnij.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1% w okregu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
petrudolary!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no cóż... lubi kicać na kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, skoro kwalifikacje męża pani Urszuli są wystarczające (żona przedsiębiorcy) aby zostać jedynką ugrupowania, którego głównym targetem są właśnie przedsiębiorcy, to skoro mój mąż pracuje na uczelni to analogicznie - składam podanie jak będzie konkurs na rektora. Co za farsa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20% :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ladna,ale nikomu nieznana.Szanse na wybor zadne.Nawet Ci ktorzy chca glosowac na Petru teraz po zaprezentowaniu takiej "lokomotywy" listy musza zmienic zdanie,zeby sie nie kompromitowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście najlepiej lokomotywą powinien być spasiony prawnik z rozbuchanym ego lub spad z PO lub od Palikota. Czas na młodych ! Mój głos macie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jako żona rolnika mogę startować czy tylko przedsiębiorcy  mające żony w wieku swoich dzieci, paranoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20% leków pan Petru zapomniał zabrać ze sobą do Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mozna napisac ze malo znana twarz? to wolicie ogladac ciagle te same stare geby pisiorow i innych? czlowiek patrzac na nich juz sie gubi i nie wie z jakiej partii sa w danym momencie. I czepianie sie ze zona przedsiebiorcy..to co, worek pokutny ma zalozyc i przepraszac ze zyje? nie powinna nic robic, ty byscie mowili ze zona przesiebiorcy tylko lezy i pachnie. Od razu widac ze pisza glownie katolskie pisiory i sfrustrowane zazdrosne babska ktore nie znalazly chetnego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jako żona rolnika mogę startować czy tylko przedsiębiorcy  mające żony w wieku swoich dzieci, paranoja
jak się troche ogarniesz, wciagniesz brzuch to moze i mozesz...tylko co zrobisz jak ciebie tak beda nienawidzic w necie mlode zony przedsiebiorcow w wieku Twoich dzieci? moze zamiast kandydowac popilnuj meza poki jeszcze nie zwial.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Petru - czy to Rumun od Balcerowicza z PO bis ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dno te komentarze, to piszą Polacy? co za buractwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, skoro kwalifikacje męża pani Urszuli są wystarczające (żona przedsiębiorcy) aby zostać jedynką ugrupowania, którego głównym targetem są właśnie przedsiębiorcy, to skoro mój mąż pracuje na uczelni to analogicznie - składam podanie jak będzie konkurs na rektora. Co za farsa.
Mieszkańcy Lublina są żenujący. Wszystko im przeszkadza. Tak się czepiliście tej żony przedsiębiorcy że to się już nudne robi. To taka wada że chce coś robić? a może powinna powielać stereotyp żeby Was zadowolić. No co innego gdyby była żoną pracownika uczelni, wtedy nikt by nie narzekał. A może założy Pani własne ugrupowanie skupiające sfrustrowanych pseudo intelektualistów? Apel do żon przedsiębiorców: schowajcie swoich mężów jak Duda Macierewicza i Kaczyńskiego wtedy sukces murowany. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat affera na lubelskim poziomie: żona jakiegoś busiarza gwiazdą jakiejś partyjki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych co tutaj piszą to chyba tylko pewien kandydat pis zadowoli...ani mlody, ani ladny, ani nie ma męża przedsiębiorcy czy choćby byle jakiej żony, za to kurczowo trzyma się stołka żeby młodym nie pozwolic niczego zmienic w tym chorym kraju. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zapominajcie ze z braku papieru Toaletowego podcieraja sobie cztery Litery gazeta i jak po tej czynnosci Wyglada fotografia ...sprawdz to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny sponsor. Jedynka na liście musiała męża sporo kosztować. Taniej wychodzi na szukamsponsora.pl
tak się chwalisz ze korzystasz? sponsor czy sponsorowany(a)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powodzenia Ulka nie przejmuj sie komentarzami. Powinnaś trochę popracować na swoje nazwisko ale i tak ludzie by Cię zjedli bo masz wszystko. Masz juz czarno ma białym w jakie gowno wdepnelas. Pozdro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...